czystosc auta

na co mamy uważać, za co mogą nas zatrzymać itp
miarka1983

#11

Nieprzeczytany post autor: miarka1983 »

tez powiem tylko tyle ze nasze osły to debile i nic wiecej smiech na sali ze samochod ma byc wiecznie czysty a jak jest błoto pośniegowe to sie przejedzie kilka kilometrow za jakims samochodem i trzeba by bylo myc auto czyli myjnie by musialy byc co okolo 10km KRETYNIZM

Adamo

Astro-maniak
Posty: 287
Rejestracja: 23 lut 2007, 6:29
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Kwidzyn
Kontakt:

#12

Nieprzeczytany post autor: Adamo »

Nie wiem jak to rozwiążą u nas, jeżeli w ogóle taka ustawa wejdzie. :roll:

Ale, w Niemczech ona ponoć jest, jakoś sobie to rozwiązali, a jest gdyż znajomy jak wjeżdżał do niemiec kazali mu umyć samochód, faktycznie ze srebnej astry miał brunatną. Gadali mu że jak nie umyje to zaraz po wjeździe gliny go czapną i bęc pare euro wsadzą na konto. O ustawie jak ona funkcjonuje nie wiem, czyu na 100% jest w niemczech też nie wiem. Tylko relacja kolesia, który zrobił wielkie gały na granicy.

lesio822

Astro-maniak
Posty: 512
Rejestracja: 25 lut 2007, 21:19
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Sanok
Kontakt:

#13

Nieprzeczytany post autor: lesio822 »

Powiem krótko I D I O C I !!!

Arcio

#14

Nieprzeczytany post autor: Arcio »

ciekaw . życzę takiemu posłowi myć auto w -20 stopniach a potem na noc zostawić je pod blokiem. nie ma co zbierać i przed wiosną nawet drzwi nie otworzy. Mój staruszek kiedyś wpadł na taki pomysł to miał do wymiany 2 zamki w drzwiach razem z centralnym . zajebisty koszt.

kubusiowa

#15

Nieprzeczytany post autor: kubusiowa »

hehehe polityka to jeden wielki cyrk, rządzą nami klauni :D nie wiedzą gdzie jeszcze smrodu narobić co za czubki :( nudzi im się czy co niech poszukają lepiej kase na poprawę dróg lub budowę jakiś torów wyścigowych dla samochodzików a nie tylki zawracają ludziom głupotami to pomysł dla id....jo.... tów :( Co za głupi ludzie no :(

Adamo

Astro-maniak
Posty: 287
Rejestracja: 23 lut 2007, 6:29
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Kwidzyn
Kontakt:

#16

Nieprzeczytany post autor: Adamo »

Ja jak swoj umyję to jest pikny, ale w dzien sie troche zakurzy, niech w nocy bedzie rosa i brudny automatycznie, ciemny lakier to widac brud pylkowy jak diabli, i rano zamiast do pracy to do myjni?? ehhe, paranoja

kubusiowa

#17

Nieprzeczytany post autor: kubusiowa »

Adamo pisze:i rano zamiast do pracy to do myjni?? ehhe, paranoja
dokładnie tylko człowiek musiałby chuchać i dmuchać albo zaopatrzyć się w ubranko dla samochodzika hehehee

Adamo

Astro-maniak
Posty: 287
Rejestracja: 23 lut 2007, 6:29
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Kwidzyn
Kontakt:

#18

Nieprzeczytany post autor: Adamo »

kubusiowa pisze:zaopatrzyć się w ubranko dla samochodzika
ochrony nigdy nie za wiele :lol: , a może po prostu w myjnie się wyposażyć. :roll:

kubusiowa

#19

Nieprzeczytany post autor: kubusiowa »

eeeeeeeee ubranko zabierzesz wszędzie a myjnie to jak chcesz zabrać???? Może jakąś przenośnią lub kieszonkową :D

JOszi

Astro-maniak
Posty: 4227
Rejestracja: 22 gru 2006, 14:37
Imię: Marek
Auto: astra f, insignia, fiat 125P
Województwo: kujawsko-pomorskie
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt:

#20

Nieprzeczytany post autor: JOszi »

czemu od razu myjnię :D wiaderko, szampon i gąbka wystarczą :D

ODPOWIEDZ