OC i NW

na co mamy uważać, za co mogą nas zatrzymać itp
Lis-Witalis

Astro-maniak
Posty: 293
Rejestracja: 08 lip 2007, 21:25
Imię: Krzysztof
Auto: Skoda Octavia
Silnik: 1,8 20 V
Województwo: lubelskie
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

#11

Nieprzeczytany post autor: Lis-Witalis »

Witam.
Podaje parę ofert firm ubezpieczeniowych :
OC + NW , Poj. 1.7, wiek 35 lat , miasto Lublin , 60 % zniżek
LINK 4 - 420 zł
PTU - 450 zł
AlianzDirect - 425 zł

Może to komuś pomoże wyborze ubezpieczenia. Sam szukam obecnie jak najtańszego ubezpieczenia OC + NW.
Mam jeszcze pytanko czy wiecie że na pewno podwyżka OC o 20-30 % ma być od 1.10.2007 ? Bo słyszałem że jedni mówią że będzie a w niektórych towarzystwach ubezpieczeniowych mówią że jeszcze nic nie wiadomo ? Kto ma rację ?
[External Link Removed for Guests]" onclick="window.open(this.href);return false;

hans7

Astro-maniak
Posty: 76
Rejestracja: 09 lis 2007, 11:44
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Kalisz
Kontakt:

#12

Nieprzeczytany post autor: hans7 »

Kalisz 29 lat astra2 1999 1,6, 30 % zniżek za bezszkodowość OC+NWW - Allianz - 730,-- Generali - 690,- oczywiście wybrałem ta tańszą opcje, co mi tam zawsze 40 zeta w kieszeni :mrgreen:

Oktawian

Astro-maniak
Posty: 59
Rejestracja: 13 lis 2007, 21:21
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Zielona Góra
Kontakt:

#13

Nieprzeczytany post autor: Oktawian »

Ja tez walsnie szukam ubezpieczenia ^^
lat 18 w styczniu 19 ^^ od maja prawko
srednio mi wycodzi wszedzie kolo 1500 zł ^^
no ale coz zrobic .. ehh

Adamo

Astro-maniak
Posty: 287
Rejestracja: 23 lut 2007, 6:29
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Kwidzyn
Kontakt:

#14

Nieprzeczytany post autor: Adamo »

Oktawian pisze:srednio mi wycodzi wszedzie kolo 1500 zł ^^
Weź pakiet, jest stała opłata, ok 800 zł, dojdzie ci jedynie opłata za prawko poniżej 2 lat, tak jak ja mam, zapłaciłem 1040 zł. pakiet, OC, NW, ubezpieczenie mieszkania,

Awatar użytkownika
major_25

Astro-maniak
Posty: 672
Rejestracja: 24 lip 2007, 11:00
Imię: Tomek
Auto: brak
Silnik: brak
Województwo: mazowieckie
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Kontakt:

#15

Nieprzeczytany post autor: major_25 »

tak prawde mówiąc te wyniki sa nie miarodajne ponieważ dużo zależy od regionu PL/miasta...
[External Link Removed for Guests]

astra115

Użytkownik
Posty: 32
Rejestracja: 04 sie 2007, 10:17
Imię: Marcin
Auto: Astrolot F
Silnik: 1.6 16V
Województwo: lubelskie
Lokalizacja: Lublin

#16

Nieprzeczytany post autor: astra115 »

słuchajcie szwagier np. płaci za Mazde 323 1.6 ma zarejsetrowana na siebie i na ojca 2 właścicieli i płaci w Łukowie 275zł mój tatko płaci za astre 2.0 zarejestrowana na niego płaci max zniżek 495zł jeździ 20 lat i żadnej stłuczki ani nic nawet mandatu :P właśnie jak chciał aby asie zarejestrować na brata i na siebie to brat nie chciał a byłoby taniej ;/ nawet sam szwagier mówił że czytał gdzieś w Lublinie niż np. w innym mniejszym miescie takim jak Łęczna - Łuków itd. płaci się 150zł więcej !! i sam sie ździwiłem jak to usłyszałem ale niestety to jest prawda ;/ 8)

Pozdroos :m

Bast

Astro-maniak
Posty: 633
Rejestracja: 25 gru 2006, 13:29
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Kontakt:

#17

Nieprzeczytany post autor: Bast »

Ubezpieczał juz ktoś w Liberty Direct ??
Tak jak sobie obliczyłem to korzystnie to wszystko wyglada.


[External Link Removed for Guests]
>>> [External Link Removed for Guests] <<<
...............................................................................................................................
>>> [External Link Removed for Guests] <<<

ProF

#18

Nieprzeczytany post autor: ProF »

Gdzie teraz najbardziej oplaca sie ubezpieczac majac młody wiek?? :) 21 lat

merad

Użytkownik
Posty: 27
Rejestracja: 07 lut 2008, 18:20
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Białystok
Kontakt:

#19

Nieprzeczytany post autor: merad »

Adamo napisał/a:
Mam jednego, załatwia od razu 60% zniżki, bierze za to 200złociszy, ale co w przypadku gdy trafie kogoś, czy nie będą dochodzili skąd już mam 60% itd i jakie są konsekwencje.
wtedy płacisz kare do funduszu gwarancyjnego( jest taka sprawa jak bys nie mial wogole OC ) i płacisz za wszystko, a jak ktoś zginie to już masz przesrane
wencik napisał/a:
wtedy płacisz kare do funduszu gwarancyjnego( jest taka sprawa jak bys nie mial wogole OC ) i płacisz za wszystko

A jak by się uparł, że to agent ubezpieczeniowy mu tak wyliczył? On zapłacił to co mu wyliczyli, jakie zniżki mu przyznali to ich sprawa.
Cytat:
A jak by się uparł, że to agent ubezpieczeniowy mu tak wyliczył? On zapłacił to co mu wyliczyli, jakie zniżki mu przyznali to ich sprawa.


Możesz się upierać, ale to Ty podpisujesz polisę i widzisz co tam jest. Wolę nie ryzykować bo chyba wencik ma rację, że mogą mi później nieźle dosrać.
No nie wiem niby podpisuję ale może firma ma jakąś promocję i dlatego dała 60% różnie to może być. Jak ja ubezpieczałem swoje autko i brałem w pakiecie OC (miałem 60% zniżki) AC (0% zniżki) i NW to dopiero po roku się dowiedziałem czemu taka różnica w cenie była u innych ubezpieczycieli (większa składka), a to ubezpieczyciel mi dał 40% zniżki na AC - ja ich kodów przecież nie znam i skąd mam wiedzieć jakie dają zniżki mnie interesuje cena.

Adaś Astra

Astro-maniak
Posty: 250
Rejestracja: 04 paź 2007, 22:02
Imię: Adam
Auto: Ford
Silnik: BWY
Województwo: warmińsko-mazurskie
Lokalizacja: Olsztynek

#20

Nieprzeczytany post autor: Adaś Astra »

ja mam ubezbieczone w AXA, mam 25 lat, pojemność 1.8, 30% znizek jestem z Olsztynka i z pakietem Asistance płace 740zł rocznie

ODPOWIEDZ