cywilne radiowozy

na co mamy uważać, za co mogą nas zatrzymać itp
RatMan

#41

Nieprzeczytany post autor: RatMan »

Link
[External Link Removed for Guests]

yattaman

#42

Nieprzeczytany post autor: yattaman »

Bedzie troche OT ale niedokońca.
Tak się ucieka przed wideoradarami...Omega Lotus kontra szwedzka policja
[External Link Removed for Guests]

DON_CORLEONE

Astro-maniak
Posty: 198
Rejestracja: 27 sty 2007, 19:04
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: BYDGOSZCZ
Kontakt:

#43

Nieprzeczytany post autor: DON_CORLEONE »

eee tam omega astra to jest to!!
Zycie choc piekne tak kruche jest.... zrozumial ten kto otarl sie o smierc....

BOBY

Astro-maniak
Posty: 488
Rejestracja: 21 gru 2006, 15:52
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Koszalin
Kontakt:

#44

Nieprzeczytany post autor: BOBY »

hej właśnie dziś zostałam zakapowana na policję bo (ktoś):) podał moje tablice i mój dobry kupel przez to stracił prawko:( a najgorsze jest to że ja go poprosiłam o prowadzenie, choć powiedział mi, że wypił tylko jedno piwko przed kilkoma godzinami?! Lecz alkomat wykazał zupełnie co innego:( i jak ja mam się teraz czuć bo to wszystko było skierowane do mnie a nie do niego? pozdrawiam.
Astra sprzedana ... nareszcie ;)

Renault Megane Coupe Couch 1.9 dTI plus mały wirusik :D

kargul

Astro-maniak
Posty: 1000
Rejestracja: 06 kwie 2007, 21:09
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Ostromecko
Kontakt:

#45

Nieprzeczytany post autor: kargul »

BOBY, oj to lipa...ale kumpel w sumie tez źle zrobił..skoro alkomat wykazał co innego to znaczy że Cie okłamał...i to nie było jedno piwko...Ty chcialaś zrobić dobrze skoro poprosiłaś go o prowadzenie to widocznie miałaś powód, a on niestety wypił więcej...

blowal

Astro-maniak
Posty: 888
Rejestracja: 21 gru 2006, 21:47
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Dobre Miasto
Kontakt:

#46

Nieprzeczytany post autor: blowal »

BOBY pisze:zostałam zakapowana
BOBY pisze:poprosiłam
PS. zmieniłeś BOBY płeć?

skoro nie ma rozumu, to po co mu prawko? może aż tak bardzo chciał się przejechać twoją aśką :roll:
ja tutaj nie poczuwałbym się do winy, jeden browar na pewno wyparowałby po kilku godzinkach, może zapił wcześniej i dlatego wykazało mu więcej, ale to już jego sprawa i świadczy to o jego odpowiedzialności
:mrgreen: :mrgreen:

deeper

Astro-maniak
Posty: 414
Rejestracja: 01 kwie 2007, 22:13
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: mnie znasz?
Kontakt:

#47

Nieprzeczytany post autor: deeper »

Jak jezdze po obwodowej trojmiasta ...
to ciagle zerkam w lusterko czy czasem nie ma za mna jakiegos niemca..
znaczy sie VW, Opel albo Skoda czy Mondeo.

Nieraz zdarza sie ze cisne 180 - 190 i dogania mnie jakies takie auto... wtedy swiruje ze wyprzedzalem... i zjezdzam na prawy pas i zwalniam :D

Ale i tak najbardziej przydatne w takich sytuacjach jest CB i TIRowcy,
juz mi sie tak zdarzylo ... slysze "Kolego w oplu uwazaj bo za toba leci ciemny mondeo z video".

Wtedy oczywiscie trzeba przyswirowac :D

wencik

Astro-maniak
Posty: 1334
Rejestracja: 21 gru 2006, 14:20
Imię: Leszek
Silnik: Diesel
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

#48

Nieprzeczytany post autor: wencik »

jechałem dzisiaj z karwin do chwaszczyna .... jade kolo 100 i patrze jakas typiara vectra mi podjezdza no to zjechalem, i ona ogien, no to mysle sobie pojade za nia... ostro jechala tak ze 140 tam, i jak sie konczyla 2pasmowka za zjadem na gielde, to ja schaltowali ... a ja pojechalem dalej....pfff fart trzeba uwazac na predkosc bo coraz wiecej tego na drogach...
Obrazek Piszę poprawnie po polsku. ? ?
Przynajmniej się staram :)

POLMOS

#49

Nieprzeczytany post autor: POLMOS »

w koszalinie najaktywniejsze jest ciemnozielone Mondeo z wideokamera ZK 23671 czesto na trasie od sławna do koszalina(dluga prosta ograniczenie do 70km/h i podwójna ciągła)podobno lanos z kamerą :shock: ale osobiście nie widziałem :mrgreen:
Kołobrzeg i okolice srebrne mondeo nowy model z wideokamera nr rej ZSD....

Oberon

Astro-maniak
Posty: 104
Rejestracja: 03 sty 2007, 16:09
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

#50

Nieprzeczytany post autor: Oberon »

ale bym przydupil przedchwila

Miejsce Akcji: Armi Krajowej od budowanego mostu do zjazdu na chelm

Powod Akcji: Postanowilem przegonic swoja asterke zeby ja troche odmulic (choc nie jest zamulona ale tak profilaktycznie... ;) ) :mrgreen:

Akcja: Ruszylem ostro dojerzdzajac do swiatel z krzyzowka lostowice mijajac po kolejne samochody (predkosc ponad 140 rozwinelem)
swiatla lostowice mysle sobie do zjazdu na chelm ja przegonie ...no i rura 120 -140... patrze ze na pasie do skretu jest jakies uno ,,, i widze ze dam rade je objechac no to rura (bo do zjazdu bylo jeszcze spory kawalek )... z tylu widze nadjezdza jakis samochod ...

Zbliza sie coraz bardziej... rozpoznaje jakąś Octavie szaro-srebrna mysle sobie cholera moze to cichociemni ...troche zwalniam(110) uno juz objechane i jestem juz na pasie na skret na chełm patrze Octawia sie zrownala z moim astrolotem i pan w kamizelce odblaskowej tylko popatrzal - wymiana spojrzen no i pojechal mostem a ja zjechalem na chelm :mrgreen: :mrgreen:

Mysle ze zmylilo go to ze to uno objerzdzalem i liczyl ze przed mostem przyspiesze jeszcze i tam mnie dupnie bo z poprzedniej odleglosci mysle ze nie zrobil filmiku i czekal na lepsza okazje :lol:

smiac mi sie chce z tego spojrzenia :mrgreen: ale kuzwa z 500 i 10 by bylo jak nic :roll: :evil:

czolem
Oberon
Astra F 95r 1.7TD(X17DTL) >230 kkm hatchback
Astra H 06r 1.7CDTI(Z17DTH) >150kkm combi
[External Link Removed for Guests]

ODPOWIEDZ