Prewencja na drodze, zatrzymac sie?

na co mamy uważać, za co mogą nas zatrzymać itp
Jaca31

Astro-maniak
Posty: 93
Rejestracja: 25 lip 2007, 16:13
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

#51

Nieprzeczytany post autor: Jaca31 »

Kolego marOs dla Twojej wiadomości, istotnie nie wiedziałem o brzmieniu...

Art. 254d. Kto w miejscu publicznym posiada nóż lub inny przedmiot lub substancję szczególnie niebezpieczne ze względu na ich właściwości w okolicznościach wskazujących na zamiar ich użycia do popełnienia czynu zabronionego, podlega karze pozbawienia wolności do lat 3

... gdyż jest to artykuł wchodzący w skład proponowanej nowelizacji ustawy Kodeks Karny.
Mnie nie interesują projekty, tylko realne przepisy na podstawie których mogę podejmować czynności. A obecnie nie ma przepisu zakazującego posiadania np siekiery na ulicy, dlatego napisałem że takiego przepisu nie znam. Jak tego nie kumasz to już bez komentarza.
Wiedziałem, natomiast, że istnieją projekty zaostrzenia KK, ale bez szczegółów. Jak nowelizacja zostanie uchwalona i wejdzie w zycie, jak kraj długi i szeroki wszyscy policjanci zaliczą szkolenia zawodowe i będą nowy KK znali.

Poza tym wdając się w dysputę z Tobą na temat znajomości przepisów miałem na mysli Ustawę o wychowaniu w trzeźwości i przeciwdziałaniu alkocholizmowi, a nie KK. Po googlowałes nieco i jestes teraz mądrzejszy i już wiesz że takowa istnieje. Tyle że googlowanie na temat KK doprowadziło Cię do projektu nowelizacji, ale nie zadałeś już sobie trudu sprawdzić sczegółowiej dlatego zdrowo się ośmieszyłeś powołując się na nieobowiązujące prawo.

Tak informacyjnie, ile masz lat?

Gość

#52

Nieprzeczytany post autor: Gość »

Jaca31, skoro ja sie osmieszylem powolujac sie na nieistniejace prawo, to co mam napisac, o Tobie- funkcjonariuszu PRAWA, ktory nie wiedzial,ze takie prawo nieobowiazuje...


Gdybys wiedzial, jak dokladnie brzmi ustawa (co jest Twoim obowiazkiem) to od razu odwolalbys sie do mojego wpisu, ze taki zapis w KK nie obowiazuje, Ty zas przytaknales...


Pozdrawiam

Co do wieku, mam 23 lata.

Jaca31

Astro-maniak
Posty: 93
Rejestracja: 25 lip 2007, 16:13
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

#53

Nieprzeczytany post autor: Jaca31 »

Ja Ci zadałem pytanie, a nie przytakiwałem. Z mojej strony to już na prawdę koniec tej dyskusji z Tobą, bo to na prawdę nie ma sensu.

"Badz madrzejszy od innych,ale nigdy im o tym nie mow" już samo Twoje motto świadczy o Tobie. Szkoda tylko że nie potrafisz się do niego zastosować. Życie nauczy Cię prędzej czy później pokory.

Gość

#54

Nieprzeczytany post autor: Gość »

Dziwi mnie tylko,ze drazysz temat w ktorym nie pokazales sie z najlepszej strony i tyle.

Jakbys wiedzial,ze cos takiego nie istenieje, to od razu zaprzeczylbys, a nie odpisywal po uprzednim zgooglowaniu.


pozdrawiam

VRx

Astro-maniak
Posty: 3024
Rejestracja: 26 mar 2007, 11:34
Imię: mam i ja
Auto: Opel
Silnik: całkiem spory
Województwo: mazowieckie
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

#55

Nieprzeczytany post autor: VRx »

Jakbys wiedzial,ze cos takiego nie istenieje, to od razu zaprzeczylbys, a nie odpisywal po uprzednim zgooglowaniu.
Dużo wcześniej nawiązywałes do tego artykuły a sam nie sprawdziłeś. Mimo że byłeś skory się dac pociąć że masz rację....
Sorry ale bredzisz trochę i próbujesz na siłę udowodnić wszystkim że jesteś mądrzejszy... jeśli tak próbowałes z panami policjantami to tak jak już kilka osób napisało, nie dziwię się że zabrali Ci dowód...

Awatar użytkownika
FalconTech

Server Admin
Posty: 5505
Rejestracja: 29 paź 2007, 19:30
Imię: Paweł
Auto: NaN
Województwo: dolnośląskie
Wdzięczny: 14 razy
Pomocny: 28 razy
Kontakt:

#56

Nieprzeczytany post autor: FalconTech »

Darek pisze:jak go zatrzymali to nie wiedzieli że nie ma z tyłu oświetlenia
Jak to nie wiedzieli? Przejechał obok nich, zobaczyli ze nie ma żarówki, wyprzedzili go (biegiem) i dla tego wypadł tak nagle zza drzewa :mrgreen:

Nudziło się panom i tyle :/ Ja bym się raczej nie zatrzymał, tylko druga sprawa jakby się to potoczyło dalej przy zgłoszeniu tego..

Generalnie w Oplu zasada jest taka:
czerwony kabel stały plus, czarny plus po zapłonie, brązowy masa.

Darek

Astro-maniak
Posty: 3702
Rejestracja: 21 gru 2006, 2:00
Imię: Darek
Auto: ASTRA GTC
Silnik: 2.0 Turbo
Województwo: pomorskie
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

#57

Nieprzeczytany post autor: Darek »

FalconTech, jedziesz na komis i mówisz że jakieś czubki chciały cię zatrzyma i po sprawie potem małe przesłuchanie w charakterze świadka i jestes wolny :D oczywiście jeżeli je przeżyjesz :D

ODPOWIEDZ