Kolejna Astra na parkingu policyjnym? CZEMU NIE ! ;(

na co mamy uważać, za co mogą nas zatrzymać itp
blowal

Astro-maniak
Posty: 888
Rejestracja: 21 gru 2006, 21:47
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Dobre Miasto
Kontakt:

#11

Nieprzeczytany post autor: blowal »

popieram zdecydowanie zdanie tatanka79, jeżeli samochód nie był w ruchu jaki mieli powód sprawdzania dokumentów - przecież mogłeś wogóle ich nie mieć, to jest niedorzeczne!!!
:evil: Skarga i żądanie zwrotu kosztów za holowanie, parking oraz dodatkowych kosztów jakie poniosłeś by odebrać auto z tego parkingu - koszty dojazdów w trakcie załatwiania sprawy
:evil: Dodatkowo skarga na to, że pod wpływem wywartej przez nich presji musiałeś poruszać się autem nie mając przy sobie dokumentu potwierdzającego opłatę składki OC - oni zmusili cię do tego, a ty spanikowałeś i uległeś im - tak się tłumacz, dostaną gówniarze po dupie :evil:
Polataj jeszcze po jakiś forach, w których mogą być opisane podobne przypadki do twojego, tam możesz znaleźć jakiegoś prawnika i przy odrobinie szczęścia pomoże ci ;)

No nie mogę, co za zje***e ryje, głąby pier***one, dostał taki pałkę i gówno z mózgu mu się zrobiło
:mrgreen: :mrgreen:

JunioR

Astro-maniak
Posty: 3510
Rejestracja: 21 gru 2006, 16:54
Lokalizacja: Lębork
Pomocny: 1 raz

#12

Nieprzeczytany post autor: JunioR »

Jeśli chodzi o sprawę wyjazdu.... z parkingu podziemnego... na zewnątrz to.. nakaz policjanta był w pełni legalny.... ALE CO Z RESZTĄ ?....zdarzenie holowania... ? PO CO ? nie było potrzeby....!....

Błajo

Astro-maniak
Posty: 151
Rejestracja: 11 lut 2007, 12:54
Imię: Błajo
Auto: Astra H HB
Silnik: 1.7 CDTI 101KM
Województwo: pomorskie
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

#13

Nieprzeczytany post autor: Błajo »

No to nie taka zla policja... w szoku jestem, ze tak od razu kaske oddali.
[External Link Removed for Guests] | [External Link Removed for Guests]

Awatar użytkownika
ClauveR

Administrator
Posty: 4097
Rejestracja: 21 gru 2006, 14:21
Imię: Mateusz
Auto: Opel Zafira B
Silnik: Z18XER
Województwo: pomorskie
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

#14

Nieprzeczytany post autor: ClauveR »

mogę się założyć, że jeden z tych policmajstrów już się zarejestrował na forum, aby zobaczyć co o tym tutaj jest pisane 8)

Na parkingu można mieć samochód bez dokumentu OC przy sobie, nawet nie musisz mieć przy sobie dowodu rejestracyjnego skoro samochód stoi na parkingu, a Ty się nim nie poruszasz.

Ja bym poszedł do przełożonego tych z perwersji (tzn prewencji) i żądał zwrotu kasy za odholowanie i parking :evil:
[External Link Removed for Guests]

blowal

Astro-maniak
Posty: 888
Rejestracja: 21 gru 2006, 21:47
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Dobre Miasto
Kontakt:

#15

Nieprzeczytany post autor: blowal »

Błajo pisze:No to nie taka zla policja... w szoku jestem, ze tak od razu kaske oddali.
jak oddali, kiedy :?: o co tutaj chodzi :?:
:mrgreen: :mrgreen:

JunioR

Astro-maniak
Posty: 3510
Rejestracja: 21 gru 2006, 16:54
Lokalizacja: Lębork
Pomocny: 1 raz

#16

Nieprzeczytany post autor: JunioR »

właśnie nie rozumiem..... kto oddał? nikt nie oddał.... TO JA ZAPLACILEM 395 zł... i nikt mi jeszcze nic nie oddał.....

chiken

Astro-maniak
Posty: 391
Rejestracja: 07 lut 2007, 9:41
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

#17

Nieprzeczytany post autor: chiken »

No niestety trafiłeś na cwane smerfy może chłopaki mają zaprzyjaźnionych laweciarzy? Ktoś inny powiedziałby trudno choć by się zastanawiał czemu tak się stało i nie złożyłby skargi na tych niebieskich, więc dla Ciebie wielki plus za działanie. Pozatym jak to jest napisane w przepisach i ktoś wcześniej już wspomniał za brak dokumentów smerfy wystawić mogą góra mandat w wysokości 50zł. Jeszcze sprawdzanie tych komórek itp. szukali dziury w całym, musieli zapisać sobie w notesiku że zgłoszenie odebrane i wzorowo wykonana robota i kilka pkt do statystyk więcej :evil: Więc jak do Was podskoczą smerfy i wspomną o tym że dostali wezwanie to możecie się przygotować na miłą rozmówkę i wiskanko :lol:

pozdro
==================
Marka: Opel Astra F Caravan
Rok: 1999
Silnik: X14NZ 60KM
Kolor: KingsBlue :)
LPG-->brak-->i dobrze
===============

Awatar użytkownika
ClauveR

Administrator
Posty: 4097
Rejestracja: 21 gru 2006, 14:21
Imię: Mateusz
Auto: Opel Zafira B
Silnik: Z18XER
Województwo: pomorskie
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

#18

Nieprzeczytany post autor: ClauveR »

Ale za stanie na parkingu mandat za to, że nie ma przy sobie OC lub dokumentów? Przecież Junior stał na parkingu podziemnym w REALu i się nie przemieszczał tylko naklejkę naklejał. Równie dobrze mógł powiedzieć, że tata poszedł na zakupy i to on ma dokumenty.

Ktoś już napisał dobry przykład: jak idziesz na sekundę do samochodu na parking pod blok i nie masz przy sobie dokumentów, a nie przemieszczasz się, to też mają prawo odholować samochód? :?
[External Link Removed for Guests]

Czelus

Astro-maniak
Posty: 1129
Rejestracja: 02 sty 2007, 19:09
Imię: Łukasz
Auto: chrysler 300M
Silnik: 2,7
Województwo: pomorskie
Lokalizacja: Gdynia-Cisowa
Kontakt:

#19

Nieprzeczytany post autor: Czelus »

szkoda gadac o tej naszej policji !!! :/junior tylko wspoczuc twojemu portfelowi !!

Błajo

Astro-maniak
Posty: 151
Rejestracja: 11 lut 2007, 12:54
Imię: Błajo
Auto: Astra H HB
Silnik: 1.7 CDTI 101KM
Województwo: pomorskie
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

#20

Nieprzeczytany post autor: Błajo »

JunioR pisze:i że Ci młodzi często chcą się wywyższyć i pokazać co to oni nie mogą... no i MAM 400 zł !... ale czekam.... na dalsze komentarze
No to masz czy nie masz ? Jak zaplaciles i podpisales to juz nawet Sad Grodzki nie pomoze...
Ostatnio zmieniony 19 lut 2007, 22:12 przez Błajo, łącznie zmieniany 1 raz.
[External Link Removed for Guests] | [External Link Removed for Guests]

Zablokowany