Kolejna Astra na parkingu policyjnym? CZEMU NIE ! ;(

na co mamy uważać, za co mogą nas zatrzymać itp
blowal

Astro-maniak
Posty: 888
Rejestracja: 21 gru 2006, 21:47
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Dobre Miasto
Kontakt:

#21

Nieprzeczytany post autor: blowal »

JunioR pisze:Wsiadł do mnie jeden z policjmajstrów... - gdzie taka możliwośc jest wykonalna i legalna w przypadku gdy Kierowca JEST NAWAAALOOONYYYY !!
a jeżeli ten nawalony własnie w czasie jazdy z policjantem zabije jakiegoś przechodnia, to kto odpowiada - policman :?:
aż nie chce mi się w to wierzyć
JunioR jak masz pod ręką jakiś § mówiący o tym, to proszę zapodaj

no i nie trafiłeś na chamów, tylko na psycholi idiotów - oby im się dostało po dupie, postaraj się i dopilnuj tego

a jeszcze takie małe OT
kilka latek temu na posesji sąsiada ojciec miał poważny wypadek z udziałem ciągnika rolniczego i samochodu, jak niebiescy przyjechali KAZALI mi odtransportować ów ciągnik wraz z przyczepą (3 razy większa od ciągnika) do domu jadąc drogą publiczną :shock: :evil: :evil: :evil:
czy to też było llegalne :?:
biorąc pod uwagę, że:
- miałem 14 lat
- nie miałem nawet karty rowerowej
- no i byłem w szoku po wypadku
sprawa tak została, bo i tak już sporo mieliśmy na głowie - połamany ojczulek i kupa innych spraw
poza tym auto, które brało udział w wypadku oddaliło się kilkadziesiąt metrów od zdarzenia, tuż po nim, a jak policmany dotarli , to najpierw ładnie przywitali się z właścicielem tego auta - :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:

dlatego jeszcze raz dodam, dobierz im się do dupy 8)
:mrgreen: :mrgreen:

chiken

Astro-maniak
Posty: 391
Rejestracja: 07 lut 2007, 9:41
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

#22

Nieprzeczytany post autor: chiken »

na stan dzisiejszy moża współczuć, ale warto jak się Juniorowi chce oczywiście powalczyć o zwrot ale najlepiej upewnić się że faktycznie w 100% ma racje :)

ClauveR tak się składa że Junior w tamtym momencie nie pomyślał o tacie bo może to by go uratowało choć nie wydaje mi się. Pozatym troche niedorzeczne jest żeby mieli holować auto z parkingu jak się nie ma OC i nie ma się najmniejszego zamiaru nim nigdzie ruszać bo np. coś w nim grzebiesz więc po co komu OC przy sobie. Udowodnią ci że gdzieś byłeś albo jedziesz? NIE. To tak jak mojemu bratu chcieli wcisnąć mandat za próbę picia piwa, jak miał zamkniętą butelkę i sobie siedział z kolegą na ławeczce. Śmiech na sali :)
==================
Marka: Opel Astra F Caravan
Rok: 1999
Silnik: X14NZ 60KM
Kolor: KingsBlue :)
LPG-->brak-->i dobrze
===============

blowal

Astro-maniak
Posty: 888
Rejestracja: 21 gru 2006, 21:47
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Dobre Miasto
Kontakt:

#23

Nieprzeczytany post autor: blowal »

chiken pisze:ClauveR tak się składa że Junior w tamtym momencie nie pomyślał o tacie bo może to by go uratowało choć nie wydaje mi się.
nie chodzi już o jakieś wymówki , czy wykręty, ale jakim prawem te pimpki uznali, że podczas parkowania auto musi mieć przy sobie OC - zakompleksione krawężniki :?:
:mrgreen: :mrgreen:

chiken

Astro-maniak
Posty: 391
Rejestracja: 07 lut 2007, 9:41
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

#24

Nieprzeczytany post autor: chiken »

blowal pisze:
chiken pisze:ClauveR tak się składa że Junior w tamtym momencie nie pomyślał o tacie bo może to by go uratowało choć nie wydaje mi się.
nie chodzi już o jakieś wymówki , czy wykręty, ale jakim prawem te pimpki uznali, że podczas parkowania auto musi mieć przy sobie OC - zakompleksione krawężniki :?:
Są takie policjanty które żyją wg swojego prawa jak się uda, liczą że trafią na frajera
==================
Marka: Opel Astra F Caravan
Rok: 1999
Silnik: X14NZ 60KM
Kolor: KingsBlue :)
LPG-->brak-->i dobrze
===============

blowal

Astro-maniak
Posty: 888
Rejestracja: 21 gru 2006, 21:47
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Dobre Miasto
Kontakt:

#25

Nieprzeczytany post autor: blowal »

chiken pisze:Są takie policjanty które żyją wg swojego prawa jak się uda, liczą że trafią na frajera
z niebieską, tak jak z białą mafią ciężko wygrać, ale wierzę w JunioRa, że dzięki niemu pójdzie im w pięty :P
:mrgreen: :mrgreen:

chiken

Astro-maniak
Posty: 391
Rejestracja: 07 lut 2007, 9:41
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

#26

Nieprzeczytany post autor: chiken »

Ja też mam taką nadzieje, i w innych chorych sytuacjach życiowych kiedy trzeba walczyć z państwem o swoje choćby dziurawe drogi konieczna jest interwencja, żeby w przyszłości było lepiej ;)
==================
Marka: Opel Astra F Caravan
Rok: 1999
Silnik: X14NZ 60KM
Kolor: KingsBlue :)
LPG-->brak-->i dobrze
===============

Emil

Astro-maniak
Posty: 196
Rejestracja: 03 sty 2007, 20:16
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

#27

Nieprzeczytany post autor: Emil »

Jak ja swoje auto z parkingu odbierałem, to właściciel tego parkingu powiedział, że istnieje możliwość zwrotu części kasy przez Policję, więc JunioR może CI się uda chociaż trochę kasy odzyskać no i nie ma co smerfom odpuszczać tylko jakieś skargi itp.

Oby CI sie udało !!!

gangsta

#28

Nieprzeczytany post autor: gangsta »

a cos ie stalo bo tak nie wtemacie

JOszi

Astro-maniak
Posty: 4227
Rejestracja: 22 gru 2006, 14:37
Imię: Marek
Auto: astra f, insignia, fiat 125P
Województwo: kujawsko-pomorskie
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt:

#29

Nieprzeczytany post autor: JOszi »

gangsta daj na pierwszą stronę tam jest wszystko opisane ;)

ac_schnitzer

Astro-maniak
Posty: 534
Rejestracja: 21 gru 2006, 22:45
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt:

#30

Nieprzeczytany post autor: ac_schnitzer »

gangsta, jak mozesz to sie dowiedz czy oni mogli odholowac Juniorowi auto z parkingu, czy jak to wyglada prawnie?

Junior, mogles powiedziec ze nie masz kluczykow, wiec nie mzoesz wyjechac z parkingu... zeby wjechac na lawete.....

no ale juz za pozno.
skladaj skarge do komendy wojewodzkiej ma tych debili....

ps. male O/T
co by mi mogli zrobic za cos takiego? Przejechalem pol miasta zanim sie rozmrozilo ;)
[External Link Removed for Guests]

Zablokowany