Ringi do Astry

na co mamy uważać, za co mogą nas zatrzymać itp
pete0489

Użytkownik
Posty: 39
Rejestracja: 13 lut 2007, 21:43
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Grodzisk Maz.
Kontakt:

Ringi do Astry

#1

Nieprzeczytany post autor: pete0489 »

Mam pytanie odnośnie ring`ów do astr, można na tym śmigac, czy nie???? W BMW sa seryjnie i nikomu sie przy tym krzywda nie dzieje. Chce sobie cos takiego sprawic ale jak mnie maja łapac przy kazdorazowym mijaniu to ja dziekuje... Chodzi mi dokładniej o coś takiego...
[External Link Removed for Guests]

Darek

Astro-maniak
Posty: 3702
Rejestracja: 21 gru 2006, 2:00
Imię: Darek
Auto: ASTRA GTC
Silnik: 2.0 Turbo
Województwo: pomorskie
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

#2

Nieprzeczytany post autor: Darek »

powiem tak znajomy ma w swojej hondzie owakie ringi oczywiście nie seryjne i policja się do niego przyczepiła jak stał na nich na parkingu, i podjechali niebiescy i chcieli zabrać dowód. za niedozwolone przeróbki

JunioR

Astro-maniak
Posty: 3510
Rejestracja: 21 gru 2006, 16:54
Lokalizacja: Lębork
Pomocny: 1 raz

#3

Nieprzeczytany post autor: JunioR »

po pierwsze.... reflektory są umiesczozne tam gdzie przewidzial dla nich miejsce PRODUCENT Więc mogą cmoknąć,

pod warunkiem że świecą zgodnie z warunkami poruszania się po drodze publicznej ( czyli do jakiejś wysokości i kącie świecenia)
i nie mogą mieć innych kolorów jak białe....

tyle :)

Darek

Astro-maniak
Posty: 3702
Rejestracja: 21 gru 2006, 2:00
Imię: Darek
Auto: ASTRA GTC
Silnik: 2.0 Turbo
Województwo: pomorskie
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

#4

Nieprzeczytany post autor: Darek »

wiesz ale podobnie było w tej hondzie i co przyczepili się i mili gdzieś to że wszystko było ok

JOszi

Astro-maniak
Posty: 4227
Rejestracja: 22 gru 2006, 14:37
Imię: Marek
Auto: astra f, insignia, fiat 125P
Województwo: kujawsko-pomorskie
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt:

#5

Nieprzeczytany post autor: JOszi »

trzeba też dodać że te ringi nie maja homologacji więc to jest podstawa żeby mogli się przyczepić, a w bmw są one seryjne więc mają homologację. o kolorze już nie wspomnę

Adamo

Astro-maniak
Posty: 287
Rejestracja: 23 lut 2007, 6:29
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Kwidzyn
Kontakt:

#6

Nieprzeczytany post autor: Adamo »

Może się wetnę w temat.

A co z światłami pozycji, bo ja chciałem sobie niebieskie sprawić. A tu piszecie że nie można za bardzo innych niż białych.

JunioR

Astro-maniak
Posty: 3510
Rejestracja: 21 gru 2006, 16:54
Lokalizacja: Lębork
Pomocny: 1 raz

#7

Nieprzeczytany post autor: JunioR »

niebieskie odpadają.... czerwone, itd itd. i wszystkie inne , dla których nie przewidzial producent miejsca - czyli: kierunkowskazy na lusterkach, świecące niebieskie wentylki...


ale wiecie do czego się nie przyczepiają ? do różnokolorowego podświelenia tablic rejestracyjnych....

dosłownie na mych oczach widziałem drogówkę.. a przed nią skoda oktawia z jakiegoś klubu - nie doczytałemz jakiego, miała niebieskie żaróweczki podświetlające dosyć mocno. tablice rejestracyjne... :), ale odpukać w niemalowane... oby się nie przyczepiali..

Błajo

Astro-maniak
Posty: 151
Rejestracja: 11 lut 2007, 12:54
Imię: Błajo
Auto: Astra H HB
Silnik: 1.7 CDTI 101KM
Województwo: pomorskie
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

#8

Nieprzeczytany post autor: Błajo »

JunioR pisze:miała niebieskie żaróweczki podświetlające dosyć mocno. tablice rejestracyjne... :), ale odpukać w niemalowane... oby się nie przyczepiali..
moze im sie poprostu nie chcialo... Ja wczoraj widzialem taka scenke:

Stoi Golf 3ka na swiatlach z blachami wyjazdowymi do listopada 2006 a za nimi drogowka... i nic :)
[External Link Removed for Guests] | [External Link Removed for Guests]

pete0489

Użytkownik
Posty: 39
Rejestracja: 13 lut 2007, 21:43
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Grodzisk Maz.
Kontakt:

#9

Nieprzeczytany post autor: pete0489 »

co do niebieskich postojówek to niby nie mozna ale w mojej asterce sa juz chyba od roku (wczesniej jezdzil brat) i niejednokrotnie policjanci sie im przygladali ale nigdy sie nie czepiali. :D Tak wiec zalezy na jakiego miska trafisz ;)

DON_CORLEONE

Astro-maniak
Posty: 198
Rejestracja: 27 sty 2007, 19:04
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: BYDGOSZCZ
Kontakt:

#10

Nieprzeczytany post autor: DON_CORLEONE »

otoz to w swietle przepisow leca dowody za niebieskie postojowki podswietlone spryskiwacze jakies tam dodatkowe kolorowe oswietlenia samochodu
Zycie choc piekne tak kruche jest.... zrozumial ten kto otarl sie o smierc....

ODPOWIEDZ