Nie mogę prowadzić czyjegoś auta???

na co mamy uważać, za co mogą nas zatrzymać itp
Prince_lookas

Astro-maniak
Posty: 442
Rejestracja: 29 gru 2007, 11:16
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Pułtusk
Kontakt:

#41

Nieprzeczytany post autor: Prince_lookas »

eXstra, hmmm... Powiem Ci szczerze, ze nie pamietam. Dzisiaj jak bede mial chwile, to przejrze to dokladnie. Tak czy inaczej, ja jestem wspolwlascicielem i tylko ja nim jezdze, wiec... :P Poza tym mysle, ze to nie jest zalezne, ze kupujesz akurat w mBanku, tylko od tego, w jakiej firmie. MBank jest tutaj chyba tylko rodzajem posrednika.

A teraz troche z innej beczki:
Kiedys pracowalem w takiej firmie, gdzie jezdzily 'widlaki'. Spytalem znajomego, ktory mial papier na prowadzenie tego, jak to jest z jezdzeniem tym po publicznych drogach, bo czasem mozna takiego spotkac.
No wiec powiedzial, ze musi miec przy sobie ten papier (uprawnienia) oraz dowod osobisty i to wystarczy. Troche sie zdziwilem, bo przeciez powinno byc tez jakies ubezpieczenie, rejestracja itp. Zaprzeczyl temu, ale gdy spytalem, skad sciaga sie odszkodowanie, gdy spowoduje wypadek, nie potrafil mi juz odpowiedziec. Macie jakies pomysly, jak to wtedy wyglada?
Moja Astra ;)-> [External Link Removed for Guests] - do sprzedania na części!

eXstra

Astro-maniak
Posty: 101
Rejestracja: 29 sie 2008, 17:05
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Sląsk
Kontakt:

#42

Nieprzeczytany post autor: eXstra »

I co, sprawdziłeś?

Awatar użytkownika
silvo44

ex-Staff
Posty: 2092
Rejestracja: 29 wrz 2007, 9:19
Imię: silvo44
Auto: AF/VC
Silnik: X14NZ + LPG/Z18XER
Województwo: małopolskie
Lokalizacja: OLKUSZ
Pomocny: 1 raz

#43

Nieprzeczytany post autor: silvo44 »

Prince_lookas pisze:jak to jest z jezdzeniem tym po publicznych drogach,
Podobnie jest z innymi maszynami np. drogowymi(spychacze, walce itp.).. nie sa zarejestrowane, nie mają tablic rej. a przecież w kazdej chwili mogą być użytkownikiem drogi publicznej choćby przejeżdżając na druga stronę drogi...pozdro...

ODPOWIEDZ