miejsce na gaśnice w astrze II

na co mamy uważać, za co mogą nas zatrzymać itp
Awatar użytkownika
kredka23

Użytkownik
Posty: 11
Rejestracja: 26 mar 2008, 20:05
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Częstochowa
Kontakt:

dziekuje bardzo bardzo bardzo :))

#41

Nieprzeczytany post autor: kredka23 »

STRUNA ogromnie Ci dziękuję za pomoc ..
tyle czasu szukałam i jakoś na allegro nie mogłam tego odszukać ..
teraz pozostaje zamówić i do montera :/
jeszcze raz ogromne dzięki :*

[ Dodano: 2008-03-29, 21:54 ]
ps. jeszcze jedno drobne pytanko ...
czy taka klapka będzie pasowała do mojego hatchbacka?
bo ta moja dyndająca klapka w dolnej częsci jest jakby tak wyprofilowana --> zagięta :/
ale to już tak chyba od nowości ...

KeySee

Astro-maniak
Posty: 1873
Rejestracja: 21 gru 2006, 16:52
Imię: Tomek
Auto: Honda Accord
Silnik: ictdi 2.2
Województwo: pomorskie
Lokalizacja: Kwidzyn/Nottingham

#42

Nieprzeczytany post autor: KeySee »

kredka23 pisze:No tak, ale chyba zgodzisz się ze mną, że pożar pożarowi nie równy i lepiej spróbawać gasić samochód mając czym, niż stać w 5 osób i rozglądać się za kimś, kto wozi w aucie gaśnice...
jak najbardziej się zgodzę. Czasem może wystarczyć tylko jedna gaśnica jeżeli w porę zostanie zauważony ogień, ewentualnie iskra.

Gość

#43

Nieprzeczytany post autor: Gość »

Witam. Ja opatentowałem własny sposób zainstalowania gaśnic "2" w Asterce G - pod siedzeniami kierowcy i pasażera. trochę drutu z nierdzewki, trochę siły i pomysłowości plastyczno-metalurgicznej, rzepy, no i gaśnica do przymiarki -godzinka i gotowe. Sprawdzony patent 0,5 roku jeździ i jest OK. Jak zrobię zdjęcia to zamieszczę bo opisywać nie ma sensu. Prościzna.

mati83

#44

Nieprzeczytany post autor: mati83 »

KeySee,
KeySee pisze:kredka23 napisał/a:
No tak, ale chyba zgodzisz się ze mną, że pożar pożarowi nie równy i lepiej spróbawać gasić samochód mając czym, niż stać w 5 osób i rozglądać się za kimś, kto wozi w aucie gaśnice...
Jam to spłodził... ;)

Darecki77

Użytkownik
Posty: 40
Rejestracja: 01 lut 2008, 7:52
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Gliwice
Kontakt:

#45

Nieprzeczytany post autor: Darecki77 »

Struna pisze:A ja nie mam gaśnicy :P

Ale kumpel ma od nowości Astrę II z salonu i on ma przypiętą gaśnicę i apteczkę tym paskiem co jest w HB, w bagażniku po lewej stronie (ten od tej półeczki)
TAK W HB TAK SAMO MAM ;)

NAITOP

Astro-maniak
Posty: 432
Rejestracja: 24 lip 2007, 18:46
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: POLANDIA
Kontakt:

#46

Nieprzeczytany post autor: NAITOP »

a ja gasnice mam zaraz obok fotela kierowcy po lewej stronie. Idealnie pasuje w to zagłębienie miedzy fotele a plastikiem obudowującym próg wewntrz auta, a jak sie zamknie drzwi to kieszen ją zaslania i dociska i nic nie lata :) Astra F 5d.

tomala72

Astro-maniak
Posty: 298
Rejestracja: 28 gru 2007, 12:18
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: kożuchów
Kontakt:

#47

Nieprzeczytany post autor: tomala72 »

a ja ostatnio próbowałem gasić kontener na śmieci koło garażu i mam pustą.
Jednak przy okazji doszedłem do konkluzj, że kilogramową gaśnicą to se można ugasić peta na chodniku najwyżej bo śmietnik jak się jarał tak się jarał dalej a ja gaśnicy nie mam (strażacy mnie zabili śmiechem jak usłyszeli o mym bohaterskim czynie) i mówię wam jak coś się w aucie zafajczy to jak się nie zatrzyma jeszczę paru gości z taką psikawką to na bank asia pójdzie z dymem.
Kupię nową ale nie taniochę z biedrony tylko coś porządnego i większego:)))))) no nie na pół bagażnika oczywiście........

Gość

#48

Nieprzeczytany post autor: Gość »

ja w ogóle nic nie miałem jak kupiłem Asie, smutne ludzie chcą zarobić nawet na gaśnicy:((

pzloty

Astro-maniak
Posty: 84
Rejestracja: 16 kwie 2008, 21:23
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Suwałki
Kontakt:

#49

Nieprzeczytany post autor: pzloty »

Ja kupiłem razem z gaśnicą,ale też jakąś taniochę sprzedający kupił - po prostu do sprzedaży.Ja mam w tej półeczce z lewej strony bagażnika razem z trójkątem spięte tym gumowym zapięciem.Nic nie lata i nie stuka,leży stabilnie i jest OK.

ODPOWIEDZ