przeglad powypadkowy

na co mamy uważać, za co mogą nas zatrzymać itp
Awatar użytkownika
beler

Użytkownik
Posty: 7
Rejestracja: 19 lut 2011, 23:54
Imię: Daniel
Auto: Opel Astra I sedan
Silnik: 1.4 60km
Lokalizacja: Sochaczew

przeglad powypadkowy

#1

Nieprzeczytany post autor: beler »

Witam ostatnio miałem stłuczke zabrano mi dowod mam leko pogiete nadkola z przodu i porysowane przednie drzwi ktore do konca sie nie otwieraja u kierowcy mozna spokojnie wejsc ale pasazer z przodu musi sie juz przeciskac , drzwi minimalnie nachodza na boczne błotniki i dlatego sie nie otwieraja do konca technicznie samochod jest sprawny nie dawno mialem przeglad robiony wszystkie swiatła chodza lusterka sa tylko wizualnie juz tak pieknie nie jest czy w takim stanie samochod przejdzie przeglad powypadkowy ? czy słusznie zabrała mi policja dowod ? własnie konczy mi sie termin papierka ktury dostałem na 7 dni a nadal jestem w trakcie szukania w koloze dwuch błotników bocznych przednich nadkola i pary przednich dzwi a samochod jest mi cały czas potrzebny , szukam koloru złoty metalik nr lakieru z489 moze ktos wie gdzie mam szukac mieszkam 50km od warszawy

dodam ze samochod sprawuje sie tak samo dobrze jak przed kolizja a w tym papierku co dała mi policja nie napisali mi powodu zatrzymania dowodu rejestracyjnego

Awatar użytkownika
wacek

Astro-maniak
Posty: 1024
Rejestracja: 13 sty 2011, 15:38
Imię: Sebastian
Auto: OMEGA B FL
Silnik: Y32SE
Województwo: śląskie
Lokalizacja: Siemianowice Śląskie

#2

Nieprzeczytany post autor: wacek »

Czy słusznie średnio zawsze mogło Ci się coś uszkodzić i tego nie widać po to ten przegląd. Czy przejdziesz zależy o diagnosty jeden Cię puści a drugi nie. Samochód nie uzyskał po wypadku ostrych krawędzi? Daj foty będzie łatwiej stwierdzić.
Kiedyś samochody były projektowane przez inżynierów, a dziś... przez księgowych
Piszesz na GG pierwszy raz do mnie to się przedstaw nickiem i jakiego forum jesteś, unikniemy w ten sposób nieporozumień

Awatar użytkownika
major_25

Astro-maniak
Posty: 672
Rejestracja: 24 lip 2007, 11:00
Imię: Tomek
Auto: brak
Silnik: brak
Województwo: mazowieckie
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Kontakt:

#3

Nieprzeczytany post autor: major_25 »

beler pisze: leko
lekko
beler pisze:ktury
ktÓry
beler pisze: dwuch
dwÓch
beler pisze:koloze
koloRZe

do tego nauczyłbym się używać kropek i przecinków.

Skoro Ci policja zabrała dowód tzn ze miala do tego podstawy.

To, że nie jesteś w stanie naprawić auta to już nikogo nie będzie obchodzić. Miałeś na to 7 dni żeby sie dowiedzieć w stacji kontroli pojazdów a że to olałeś no to już mówi sie trudno
[External Link Removed for Guests]

Awatar użytkownika
beler

Użytkownik
Posty: 7
Rejestracja: 19 lut 2011, 23:54
Imię: Daniel
Auto: Opel Astra I sedan
Silnik: 1.4 60km
Lokalizacja: Sochaczew

#4

Nieprzeczytany post autor: beler »

sory ale nigdy nie byłem dobry z polskiego musze sobie skrecic słownik :)

byłem dziś na przeglądzie facet wypisał mi bez problemu wszystko jest sprawne nie mam zadnych ostrych krawedzi poprostu lekke wgniecie i strasznie porysowane ,zdziwił sie ze zabrali mi dowod powiedział ze mogli to zrobic po złosci ,poszłem po dowod w swojej miejscowosci i okazało sie ze jest on w warszawie praga południe i nie mam pojecia gdzie to jest

gimof

Astro-maniak
Posty: 436
Rejestracja: 10 paź 2007, 19:31
Imię: Pan Samochodzik
Lokalizacja: Poznań(promnice)
Kontakt:

#5

Nieprzeczytany post autor: gimof »

Jest tam gdzie masz zarejestrowany samochód...
[External Link Removed for Guests]

Awatar użytkownika
masterMUNGO

ex-Staff
Posty: 1498
Rejestracja: 14 wrz 2009, 5:27
Imię: Andrzej
Auto: Astra G
Silnik: X16XEL
Województwo: opolskie
Lokalizacja: Dobrzeń Wielki
Kontakt:

#6

Nieprzeczytany post autor: masterMUNGO »

[center]
beler pisze:drzwi minimalnie nachodza na boczne błotniki i dlatego sie nie otwieraja do konca
beler pisze:technicznie samochod jest sprawny
Według Twoich treści - samochód NIE jest sprawny technicznie. Gdyby był - drzwi otwierałyby się całkowicie i nie zachodziłyby na błotnik i tym samym policja nie zabrałaby Ci dowodu.
gimof pisze:Jest tam gdzie masz zarejestrowany samochód...
Dokładnie co do wyrazu :) .
beler pisze:sory ale nigdy nie byłem dobry z polskiego musze sobie skrecic słownik
Wystarczy wejść na google.[/center]
[External Link Removed for Guests]

ODPOWIEDZ