Czy nie czas posprzątać te pseudo pomówienia moich dywersant

na co mamy uważać, za co mogą nas zatrzymać itp
Awatar użytkownika
BelferMJZ

Użytkownik
Posty: 7
Rejestracja: 13 mar 2013, 22:59
Imię: Mirosław
Auto: Zafira B
Silnik: Z19DTH
Województwo: wielkopolskie
Lokalizacja: Poznań
Pomocny: 1 raz

Czy nie czas posprzątać te pseudo pomówienia moich dywersant

#1

Nieprzeczytany post autor: BelferMJZ »

Czy nie czas posprzątać te pseudo pomówienia moich dywersantów ?
W dziale Archiwum dawny Śmietnik są aż dwa identyczne posty z 2 kwietnia 2012 dziewczyny grubego1522 , pomawiające moją osobę antyreklama a w rzeczywistości jest to swoista reklama mojego honorowego zachowania !!!

Zaczynam zbierać dane do prawnika, jest ich trzech na kilka lat działalności, jednak jest problem nie chcą się ujawnić !!!

Oni znają mnie z nazwiska, wiedzą kim jestem i co robię (wystarczy w google wpisać moje nazwisko)!
Ja znam Ich tylko nici dla mnie bez wartości są fikcyjne ? Niech podają dane abym mógł dochodzić swoich praw, jak na wielu szanujących się witrynach, choćby favore gdzie mam stronę, osoby podające negatywne opinie są proszone o pełne dane dla zapewnienia możliwości obrony prawnej pomawianego ! Jeśli brak danych opinia negatywna jest kasowana, tak było w sprawie grubego1522 z Gorzowa oraz ponownie zamieściła negatywną opinie jego dziewczyna imię xxxx ! Zażądałem danych do obrony sądowej za zniesławienie, mam brak negatywów ! [External Link Removed for Guests]

Uzasadniam na tema moich dywersantów:

1) gruby1522 post pomawiający kryptoreklama (potwierdzenie honorowego zachowania z mojej strony, zwrot za całą usługę i zakup uszkodzonej skrzyni) z 2 kwietnia 2012, w tym dniu rejestracja na nie szanujących się kilku forach, wszystkie posty jego to tylko 4 posty w tym temacie pomówienia np. na jednym forum !

2) stanekh również na forum ZKP, nie skorzystał z gwarancji, którą potwierdza (zwrot skrzyni kurierem na mój koszt 50 zł lub jakby poinformowanie od razu zwrot pieniędzy na konto)! Woli pomawiać, bez możliwości wywiązania się mojej osoby z gwarancji, to on się zgłosił do mnie z prośbą a nie ja do niego !

3) blinek tu na forum, kto to ? auto fikcja ? potwierdza, skąd jest fikcja ? potwierdza, konkurencja ?

Czy jako mgr inż.fizyk-informatyk, logistyk skromny "nauczyciel" mam się wstydzić, że pomagam innym w tym czego mechanicy nie robią. Od prawie czterech lata, bo usłyszałem o konieczności zakupu nowej skrzyni za 19600,- zł tak twierdziły najlepsze salony Opla , Fiata w Poznaniu naprawiłem sam i do dnia dzisiejszego jest OK !

Pomawiający znacie mnie z imienia i nazwiska, ja was nie, proszę się przedstawić z imienia i nazwiska a będę mógł dochodzić swoich praw, dziwne jak można było dochodzić swoich praw jak daję gwarancję a z niej nie skorzystaliście tylko pomawiacie, blinek nie odezwał się słowem do mnie po odebraniu skrzyni, może to konkurencja?

Pomagam właścicielom opli i innych marek, na ich prośbę, życzenie a jestem obrażany od partacza, że mam za syfioną piwnicę " jeszcze tam szczurów brakuje"?
Zimą mam bardzo dobre warunki pracy suszarnia w bloku, wymalowana mogę pracować w kapciach, krótkie spodenki, koszulka (blinek gdzie mam rozbierać skrzynie brudne, obłocone z których się leje olej, właśnie na palecie pod która jest mata zbierająca, żeby nie nabrudzić w suszarni, podłoga wymalowana beton_durem, następnie wałki trafiają na stół do dalszego rozkręcania )! W nieszczęsnej piwnicy zajmuję 4 pomieszczenia na moje hobby: suszarnia do rozbierania i demontażu 24 m/kw, pomieszczenie części używanych, pomieszczenie z prasą hydrauliczną, pomieszczenie gotowych skrzyni. Latem od maja garaż całkowicie przeznaczony na warsztat i do tych celów kupiony dwa lata temu ! Widziałem wiele warsztatów w gorszych warunkach, w klatce schodowej aż do piwnicy mamy schody wyłożone kafelkami, to jest naprawdę zadbany blok 45 mieszkań trzy klatki, ocieplony, wszystkie prywatne mieszkania !

Zawsze należy wysłuchać dwie strony a nie snuć wyroki, nie myli się ten co nic nie robi !
Po tym incydencie tych trzech dywersantów, właściciele skrzyni dostają gwarancję oraz podpisują stosowne oświadczenia i mam wreszcie dane !

Tak zdarzają się osoby nie zadowolone ale jest gwarancja, najpierw trzeba z niej skorzystać a nie jak powyżej oczerniają. Zdarza się, że jedną na 10-15 szt. coś trzeba poprawić, szczególnie te skrzynie uszkodzone zakupione z samochodem.
Przykład z ubiegłego tygodnia diagnoza i zamykanie naprawionej skrzyni odbyło się w obecności właściciela, poinformowałem go, że gwarancja będzie zerwana po rozebraniu skrzyni (jak to miało miejsce 28 lutego br.). Przywieziono skrzynię rozebraną gwarancja 6-cio miesięczna zerwana, zaproponowałem zwrot tylko za części nowe włożone do tej skrzyni 1600 zł bez robocizny (praca dzień wcześniej od 10:00 do 17:13) plus odkupienie skrzyni jako uszkodzonej za 800 zł, czyli razem zwrot 2400 i do widzenia lub wymiana na skrzynię inną tylko gwarancja rozruchowa. Telefonicznie przyjął moje warunki, po przybyciu straszył mnie prasą, sądem i zaczął już od zniesławienia na innym forum!

Ten mój post w tym miejscu nie ma żadnego sensu, napisałem go do posta szkalującego moją osobę, który jest zdublowany w Archiwum (dawny śmietnik) bez możliwości uzasadnienia mojego.
Ostatnio zmieniony 19 maja 2013, 23:30 przez BelferMJZ, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
BelferMJZ

Użytkownik
Posty: 7
Rejestracja: 13 mar 2013, 22:59
Imię: Mirosław
Auto: Zafira B
Silnik: Z19DTH
Województwo: wielkopolskie
Lokalizacja: Poznań
Pomocny: 1 raz

#2

Nieprzeczytany post autor: BelferMJZ »

Ten mój post w tym miejscu nie ma żadnego sensu, napisałem go do posta szkalującego moją osobę, który jest zdublowany w Archiwum (dawny śmietnik) bez możliwości uzasadnienia mojego.

ODPOWIEDZ