Uwaga na policję!

na co mamy uważać, za co mogą nas zatrzymać itp
Awatar użytkownika
ilek8822

Przedstawiciel Regionu
Posty: 3066
Rejestracja: 15 sty 2011, 12:20
Imię: Kamil
Auto: Astra GSI
Silnik: c20xe
Województwo: dolnośląskie
Lokalizacja: Łagiewniki (koło Wrocławia)

Re: Uwaga na policję!

#61

Nieprzeczytany post autor: ilek8822 »

Dla niektórych najlepiej jakbyśmy jeździli 40km/h . Chociaż nie, inwestycje władz muszą zarabiać.

Od lat kręci się na kierowcach taki hajs że bania pęka. Podatku drogowego mamy tyle, że to Niemcy powinni do nas na autostrady przyjeżdżać. Mandaty w góre, fotoradary wszędzie (dobrze że powoli te stacjonarne żółte a nie w moro), pochowane w autach na parkingu, policjanci polujący nieoznakowanymi autami na innych, oczywiście oni nie ryzykują goniąc kogoś bez sygnału itp. , policja w krzakach, lub w miejscach absurdalnych, pomiary odcinkowe, autostrady płate ( a z czego kur*a je zbudowali Prywatnych $ ? ) itd, itd .Człowiek w tym kraju jak widzi Policję to nie jest szczęśliwy ani trochę "o pilnują mojego bezpieczeństwa, czuję się tak dobrze" , tylko dupą trzęsie i się stresuję bo będą Cię traktować jak przestępcę (nawet przy kontroli) . Nie wrzucam oczywiście wszystkich do jednego wora, bo sam znam paru Policjantów i równi z nich goście.

Ja rozumiem, mi się nowe przepisy podobają nawet. W końcu gówniarze może przestaną motocyklami jeździć, no i 100km/h w terenie zabudowanym to gruba przesada. Co nie zmienia faktu, że jak się chce dbać o bezpieczeństwo to trzeba budować i rozwijać Infrastrukturę Drogową, a nie tylko batem kręcić. W tym kraju wiecznie ktoś się śpieszy i wku*wia na wszystko bo 80% społeczeństwa zasówa po 10-12g w pracy, a to jeszcze w domu trzeba coś zrobić, a to wiecznie brakuje, a dzieciaki coś chcą, żona...a ty jak ten baran stoisz w korku lub wleczesz się na krajowej za jegomościem w jego limuzynie typu felicja 70km/h.

Trochę pojeździłem, i nie muszę latać po 200 by być happy, ale chciałbym wracać do domu, z trasy, wakacji czy czegokuźwakolwiek normalną drogą, gdzie zawieszenie i auto nie dostaje po dup*e, a jak się trafi hrabia w swojej limuzynie bym mógł go spokojnie wyprzedzić drugim pasem i w spokoju bez wyzwisk dojechać do domu.

Sączers

Użytkownik
Posty: 24
Rejestracja: 11 cze 2015, 1:15
Imię: Piotrek
Auto: Astra G
Silnik: Z 16 XE
Województwo: małopolskie

#62

Nieprzeczytany post autor: Sączers »

Jak ja to mówię wszystkim znajomym - absurdem dzisiejszych czasów jest to że konstruuje się coraz szybsze samochody i nakazuje się nimi coraz wolniej jeździć :)

Awatar użytkownika
aniutek

Użytkownik
Posty: 4
Rejestracja: 16 cze 2015, 16:29
Imię: Ania
Auto: Astra G
Województwo: Zagranica - UE
Lokalizacja: Haugesund

#63

Nieprzeczytany post autor: aniutek »

Gdyby było odwrotnie też byłby problem ;) :D

ODPOWIEDZ