Spalona żąrówka czy mandat sie nalezy ???

na co mamy uważać, za co mogą nas zatrzymać itp
Awatar użytkownika
Nati712

Astro-maniak
Posty: 224
Rejestracja: 31 maja 2015, 22:53
Imię: Natalia
Auto: Astra G
Silnik: X16SZR
Województwo: dolnośląskie
Lokalizacja: klodzko DKL
Pomocny: 1 raz
Kontakt:

Spalona żąrówka czy mandat sie nalezy ???

#1

Nieprzeczytany post autor: Nati712 »

Witam wpisywałam słowo spalona żarówka w szukajkę ale takiego tematu nie ma wiec zakładam....
Otóż: Pewnego razu jechalam na zakupy dosc pozno pakowalam do bagaznika torby i widzialam doskonale ze oswietlenie mam ze tak powiem pełne, po zakupach wyjezdzalam z pod marketu i jechala za mną Policja i nikt mnie nie zatrzymal, dojechalam do swojego miasta 17 km dalej i zlapala mnie nasza policja mowiac ze mam spalona jedna zarowke i czy ja wymienie ale bylo juz przed 22 a ja nie wymienilam zarowki dostalam mandat 50 zł pozniej znalazlam w necie artykul ze za to nie ma mandatu [External Link Removed for Guests], kilka dni pozniej policja zlapala mnie mowiac ze jechalam ok 24 godz 90 w miescie , mowie ze to klamstwo ze 58 a jest po 23 i mi wolno a on ze jego wideo rejestartor pokazal 90, mowie prosze mi go pokazac a on ze nie bo on kieruje wniosek do sądu wkurzylam sie na maxa i oto nasza rozmowa
N; Co prosze ??? mam prawo zobaczyc nagranie
P: Nie czy pani rozumie ze sporzadzimy wniosek do sadu ?
N: No Pan to jest albo nieduczony albo w ogole dostal sie pan do policji przypadkiem, jak odmowie mandatu wtedy moze Pan skrobac 10 wnioskow
P; Jak Pani smie mnie obrazac dostanie pani mandat w wys 400 zł 200 za predkosc a 200 za ruszanie z piskiem opon
N; ja pana nie obrazam tylko nazywam rzeczy po imieniu zaraz zadzwonie do kolegi z drogowki bo za opony nie ma mandatu a to pasek wspomaganie

Dzwonie do kolegi na sluzbie mowie a tam w tle ryk i smiech z tekstem jakie u was bałwany hahaha
Policjant sie wkurzył przyniosl papiery i mowi ok bedzie upomnienie

rano 8 godz lece do komendanta i pytam czy ja wygladam mu na bladynke? Mowie ze nie :) widzi brąz wiec opowiadam mu ze to bylo by wyludzenie gdybym nie wiedziala i nie znala swoich praw i wlepili by mi 400 zł bezkarnie, nawrzeszczalam nawrzeszczalam i cisza az do wczoraj...... Tablica rej nie byla oswietlona jedna zarowka a przepisy mowia
-Oświetlenie tylnej tablicy rejestracyjnej:
Liczba świateł: liczba taka, aby zapewniała dobre oświetlenie tablicy rejestracyjnej
Barwa świateł : tylko biała
Inne wymagania: w sposób zapewniający oświetlenie miejsca umieszczenia tylnej tablicy rejestracyjnej
Własności świetlne: powinno zapewniać możliwość odczytania znaków na tablicy rejestracyjnej w nocy przy dobrej przejrzystości powietrza z odległości co najmniej 20 m
Inne warunki: nie może być bezpośrednio widoczne z tyłu pojazdu z odległości większej od 25 m
mielismy 2 zarowki bo jechalismy golfem a spalila sie jedna nad samym DKL ale dalo sie ja spokojnie odczytac a on ze mandat mowie ze mam dosc ich wyczynow i maja mi sporzadzic wniosek do sądu ja chetnie opowiem co oni robia jakie wideorjestratory maja ( a okazalo sie ze nie maja u nas nic takiego) a on ze upomnienie powiedzialam nie !!!! prosze wniosek napisac ja cala rozmowe nagralam .... wedle prawa moge pana nagrac bo jest Pan osoba publiczną i widzimy sie w sądzie..... Jak macie chwilke czytajcie jakie macie prawa jakie za co sa mandaty a w grudniu sprawa ...... W koncu powiem co o nich myślę... :)
Kiedy Znajdziemy Się Na Zakręcie....
Redukcja But I Odcięcie

Awatar użytkownika
KaMYk

Przyjaciel forum
Posty: 5371
Rejestracja: 21 paź 2014, 21:29
Imię: Krzysztof
Auto: Dodge Charger R/T
Silnik: 5,7 V8 HEMI
Rocznik: 2014
Województwo: mazowieckie
Lokalizacja: Mazowieckie
Wdzięczny: 12 razy
Pomocny: 129 razy
Kontakt:

#2

Nieprzeczytany post autor: KaMYk »

Brawo, duże brawa Natalia :)

marek87mat

Astro-maniak
Posty: 739
Rejestracja: 12 sie 2013, 16:21
Imię: Marek
Auto: Ex-Astra F/Ex-Meriva A
Silnik: C18XE/X16XEL/Z16XEP
Województwo: łódzkie
Pomocny: 3 razy

#3

Nieprzeczytany post autor: marek87mat »

Bardzo dobrze :) może do policjanta dojdzie stara prawda,że nieznajomość prawa szkodzi. Rozumiem,że zgodnie z ustaleniami durnej instytucji o nazwie Krajowa Rada Bezpieczeństwa Ruchu drogowego mają wystawić w tym roku co najmniej 1,7 mln mandatów za prędkość, żeby bezpieczniej było.... ([External Link Removed for Guests]) Ale naprawdę mogą uczciwie tylu przekraczających prędkość złapać- próba wyłudzenia mandatu pokazuje tylko z jakimi idiotami miałaś do czynienia.
Jak kto dba tak i ma.
Destylować, degustować, zalegalizować.

Awatar użytkownika
Nati712

Astro-maniak
Posty: 224
Rejestracja: 31 maja 2015, 22:53
Imię: Natalia
Auto: Astra G
Silnik: X16SZR
Województwo: dolnośląskie
Lokalizacja: klodzko DKL
Pomocny: 1 raz
Kontakt:

#4

Nieprzeczytany post autor: Nati712 »

Nawet nie wiecie jak ja wrecz skakalam do tego komendanta powiedzialam ze wyzej pismo napisze i skarge uspokajal mnie mowiac dobrze wiem ze zna pani przepisy, obiecuje ze sie tym zajmiemy, i tak bylo a ze bylo to w grudniu zeszlego roku obcieto im "podobno" pesje swiateczna doszlo do konfrontacji byalam ja i moja kolezanka ktora byla ze mna i nagranie z tele, przyznali sie i poszli na doszkalanie ale maja pecha bo w akcie zemsty znow zrobili sobie problem, jak sie sprawa rozstrzygnie bede wiedziala w grudniu, mysleli ze ja zapomnialam po roku ???? nie wspomne o tym ze w styczniu i lutym mialam 25 kontroli a do chwili obecnej rowno 86 moj dzienniczek kontroli z nazwiskami datami i gdzie to bylo tez pokaze bo uwazam ze to juz jest nekanie skoro w poiedzialek mam ubezpieczenie przeglad i wyposazenie to w srode tez a gasnica nie gasze kuchenki a z trojkatem na plechac na spacery nie chodze :) Mowie wam juz mamy dosc z bratem, przeciez ja i brat zmienilismy dlatego auta jeszcze w kwietniu oboje mielismy granatowe golfy mk 3 ja przeszlam na srebrnego opla a brat na golfa IV tez srebrny ale widac nie pomoglo..... Nie dajcie sie czytajcie wszytkie zmiany nawet te blachostki

EDIT:
w moim miescie wszyscy to takie totalne wiesniaki uwazaja ze z policja nie wygram i powiennam byc pokorna i mowic tak Panie władzo i pewnie przyjac te niesluszne mandaty.... Ale ja bede sie z nim tak dlugo tłukla az zamkna im ten 13 posterunek
Kiedy Znajdziemy Się Na Zakręcie....
Redukcja But I Odcięcie

bergmen

Astro-maniak
Posty: 709
Rejestracja: 30 kwie 2015, 23:00
Imię: Radek
Auto: Astra J Sedan
Silnik: B16SHT
Województwo: dolnośląskie
Lokalizacja: Wrocław

#5

Nieprzeczytany post autor: bergmen »

Masakrycznych masz u siebie w mieście buraków... bo Policjantami ich na pewno nazwać nie można. wideorejestrator sobie zarzuć na szybę. Zarobisz na Youtubie i może porządek zrobisz z dziadowaniem :)

Awatar użytkownika
Nati712

Astro-maniak
Posty: 224
Rejestracja: 31 maja 2015, 22:53
Imię: Natalia
Auto: Astra G
Silnik: X16SZR
Województwo: dolnośląskie
Lokalizacja: klodzko DKL
Pomocny: 1 raz
Kontakt:

#6

Nieprzeczytany post autor: Nati712 »

Zobaczymy i czekamy ja mam nagrania i kolezanke za swiadka teraz bylam ja i moj brat takze nikt sobie nie wymysla, ja chce zeby to odbylo sie w sądzie sa notatki z kontroli przeciez w zapisach sa nagrania sa swiadkowie i przepisy, nie ma sily zeby w necie pisali bzdury i wprowadzali w blad cale polskie spoleczenstwo

EDIT:
Ja mieszkam 17 km od klodzka bo w klodzku jest drogowka i jest na prawde poziom kontrole sa przyjemne ale ta bystrzyca to jest koszmar
Kiedy Znajdziemy Się Na Zakręcie....
Redukcja But I Odcięcie

Awatar użytkownika
marwisn

ex-Staff
Posty: 4598
Rejestracja: 18 cze 2012, 19:46
Imię: Marcin
Auto: Seat Leon
Silnik: 1.4 TSI
Województwo: wielkopolskie
Lokalizacja: Poznań
Wdzięczny: 1 raz
Pomocny: 26 razy
Kontakt:

#7

Nieprzeczytany post autor: marwisn »

Takie mamy Państwo.

Ja też kiedyś "przysapałem" policjantowi na nocnej kontroli. Dwie godziny mnie trzymali na mrozie sprawdzając wszystko co się da w aucie i nie tylko.

Skończyło się na pouczeniu.
DO - AF - ZA - AH - AK - SL

[External Link Removed for Guests]

Awatar użytkownika
Nati712

Astro-maniak
Posty: 224
Rejestracja: 31 maja 2015, 22:53
Imię: Natalia
Auto: Astra G
Silnik: X16SZR
Województwo: dolnośląskie
Lokalizacja: klodzko DKL
Pomocny: 1 raz
Kontakt:

#8

Nieprzeczytany post autor: Nati712 »

Bo to są barany szukają i nic znalezc nie moga
Kiedy Znajdziemy Się Na Zakręcie....
Redukcja But I Odcięcie

bergmen

Astro-maniak
Posty: 709
Rejestracja: 30 kwie 2015, 23:00
Imię: Radek
Auto: Astra J Sedan
Silnik: B16SHT
Województwo: dolnośląskie
Lokalizacja: Wrocław

#9

Nieprzeczytany post autor: bergmen »

Generalnie chcesz uderzyć psa to kij się znajdzie. Ale zwykły, niedouczony Funkcjonariusz tego nie potrafi. Część nie chce, części się nie chce. Obyśmy się nigdy nie przekonali na własnym garbie jak mogą być skuteczni ...
Ostatnio zmieniony 22 paź 2015, 23:26 przez bergmen, łącznie zmieniany 1 raz.

LUK

Klubowicz AKP
Posty: 2256
Rejestracja: 12 lip 2015, 0:46
Imię: Łukasz
Auto: Astra F
Silnik: 14SE i C25XE
Województwo: śląskie
Lokalizacja: Jastrzębie-Zdrój
Kontakt:

#10

Nieprzeczytany post autor: LUK »

Tak to czytam i mi się we łbie nie mieści w jakim kraju żyje :D I nie tylko Bystrzyca skupia orłów Polskiej Policji :D Co do sprawy w sądzie mam nadzieje że wyjdzie na Twoje
[External Link Removed for Guests]" onclick="window.open(this.href);return false;

Moja Białka 8-)

ODPOWIEDZ