Szkody osobowe - wypadek.

na co mamy uważać, za co mogą nas zatrzymać itp
Usunięty użytkownik 861235

Szkody osobowe - wypadek.

#61

Nieprzeczytany post autor: Usunięty użytkownik 861235 »

O masz
Mogłem nie pisać, faktycznie :oops:
To już w poważnych tematach nie będę pisał bo jeszcze narobię bigosu :?

Przepraszam.

Zostanę przy autach ;)

Dzięki za naprostowanie.

Awatar użytkownika
wadams

Użytkownik
Posty: 2
Rejestracja: 29 lis 2018, 13:50
Auto: ASTRA K
Silnik: 1,4
Województwo: lubuskie

#62

Nieprzeczytany post autor: wadams »

Automat pisze:QR_BBPOST Nie ja sobie komplikuję życie,tylko urzędasy nie komplikują swojego.Jak zauważyłeś,trzeba sobie odświeżyć treść wyroku i sprawdzić,czy jego wymowa zabezpiecza moje sprawy.Przypuszczam,że to co jest dla mnie oczywiste nie jest dla PZU.Przez 30 lat było OK ...dlaczego teraz są jakieś problemy ? Nie rozumiem,ale pewnie wkrótce mi to objaśnią. Oby nie było tak,że Tamto to Tamto,a Teraz to Teraz.Aktualnie,czekam na objaśnienia z ich strony: co zamierzają i dlaczego . Skierowałem do nich tradycyjne podanie,kolejne z upływem lat, w temacie,jaki od lat znają i mają stosowną dokumentację. Czego szukać w starej(5-letniej) zużytej protezie ? - pomalują i będzie wyglądać jak nowa ;) ?
Jedyny przekazany konkret,to rozpiętość kosztu wykonania protezy: 30-60 tys zł,który i tak-z własnego wyboru-sam zawęziłem.Przewodnia potrzeba PZU : obejrzeć zużytą protezę...pytam się po jakiego grzyba ? Jakiś przyuczony mądrala stwierdzi,że "po drobnych zabiegach",korzystnych dla PZU,będę w niej biegał jak Pistorius ??? ...i będą wciskać kit,że proteza nadaje się do dalszej eksploatacji ? ....przecież taki zamiar spotka się z reakcją poprzez sąd. Heniek,piszesz mi co może urzędnik. Lepiej napisz mi po co ta cała zabawa w kontrole stanu protezy,a być może czego i więcej.Dlaczego skoro uważają,że mogą inaczej postępować,to nie zrobią tego na drodze sądowej ? Mają problem,bo za długo żyje ? Na pewno aby ich zadowolić,nie wyskoczę z wieżowca.Nie martwi Cię to co robią ?
Przecież KAŻDY może zostać inwalidą i dlatego ubezpieczamy się nawet dodatkowo.
Witaj,
ponawiam email, ponieważ pisałem już jakiś czas temu, w temacie o którym pisaliśmy aby sprawę można było dobrze przeanalizować będą potrzebne dodatkowe informacje oraz dokumenty. Proszę o informację na priv, wszystko wyjaśnię.

Pozdrawiam

ODPOWIEDZ