Powrót na zagranicznych tablicach

na co mamy uważać, za co mogą nas zatrzymać itp
OpelAstra4

Użytkownik
Posty: 15
Rejestracja: 01 mar 2017, 13:48
Auto: Astra J
Województwo: pomorskie

Powrót na zagranicznych tablicach

#11

Nieprzeczytany post autor: OpelAstra4 »

Sprowadziłem auto w lutym że Szwajcarii....sprawa ze sprowadzeniem nie jest skomplikowana.Kupujesz auto za granicą dostajesz wymagane dokumenty auto musi mieć przegląd ważny dodam.Z kwitami jedziesz do urzędu dostajesz tablice wywozowe org.zwracasz i wracasz na kołach.W Polsce robisz przegląd auto jest z reguły ubezpieczone na 30 dni.Potem celny urząd opłaty z tym związane i pozostaje urząd komunikacji.Dostajesz nowe polskie numery ubezpieczasz pojazd na siebie i po sprawie.

geforce36

Astro-maniak
Posty: 66
Rejestracja: 07 sie 2012, 20:10
Imię: Grzesiek
Auto: Astra F // Astra G
Silnik: X14NZ // X18XE1
Województwo: świętokrzyskie

#12

Nieprzeczytany post autor: geforce36 »

dawid75 pisze:QR_BBPOST Do 2016 czy z 2016 ? Bo to istotna różnica
TUV do 2016r
Ostatnio zmieniony 07 cze 2017, 21:29 przez geforce36, łącznie zmieniany 1 raz.

SethMP

Użytkownik
Posty: 28
Rejestracja: 07 mar 2017, 21:40
Imię: Marcin
Auto: Astra H
Silnik: Z16XEP
Województwo: kujawsko-pomorskie

#13

Nieprzeczytany post autor: SethMP »

Ja jak szukałem auta dla siebie pod Stuttgartem to znalazłem ciekawie wygladającą Astre, której TUV skończył się miesiąc szybciej. Miałem się nią zainteresować, ale znajomy Niemiec, z ktòrym jeździłem oglądać auta poradził, żebym sobie to auto podarował, bo jakby wszystko z tym autem było dobrze to sprzedający by ten przegląd zrobił. A tak to widocznie przeglądu nie dostał. Poza tym na placach można spotkać dużo aut z kartką - tylko na eksport.
Ostatnio zmieniony 07 cze 2017, 22:43 przez SethMP, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
bmkz

Astro-maniak
Posty: 356
Rejestracja: 26 kwie 2015, 13:57
Imię: Bartek
Auto: Astra H -> Astra J -> Hyundai IX 35
Województwo: wielkopolskie
Kontakt:

#14

Nieprzeczytany post autor: bmkz »

SethMP pisze:QR_BBPOST znalazłem ciekawie wygladającą Astre, której TUV skończył się miesiąc szybciej. Miałem się nią zainteresować, ale znajomy Niemiec, z ktòrym jeździłem oglądać auta poradził, żebym sobie to auto podarował, bo jakby wszystko z tym autem było dobrze to sprzedający by ten przegląd zrobił. A tak to widocznie przeglądu nie dostał.
A może sprzedający miał już inny samochód i nie chciał robić przeglądu w tej Astrze i czekał aż się sprzeda?
Ostatnio zmieniony 11 cze 2017, 7:35 przez bmkz, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek Obrazek
2010 || 2015

Obrazek

ODPOWIEDZ