Kontrola trzeźwości na środku drogi bezpodstawna

na co mamy uważać, za co mogą nas zatrzymać itp
hak64

Astro-maniak
Posty: 775
Rejestracja: 19 gru 2015, 15:39
Imię: Henryk
Auto: inny
Silnik: 3,0
Województwo: śląskie
Wdzięczny: 3 razy
Pomocny: 32 razy

Kontrola trzeźwości na środku drogi bezpodstawna

#21

Nieprzeczytany post autor: hak64 »

Vexator pisze:QR_BBPOST Zgodnie z art. 19 ust. 1 Prawa o ruchu drogowym "kierujący pojazdem jest obowiązany jechać z prędkością zapewniającą panowanie nad pojazdem."... czyli jeśli poniżej 140 na autostradzie nie panuję nad pojazdem, a powyżej panuję, to jestem obowiązany jechać szybciej?
Uprawiasz demagogię. Prócz art 19 ustawy masz jeszcze inne do których należy się stosować, a ponadto w kodeksie wykroczeń masz art 92, w myśl którego masz obowiązek stosowania się do znaków i sygnałów na drodze (w tym ograniczeń prędkości).
JEREMIASZ pisze:QR_BBPOST a jeśli ktokolwiek próbuje napisać coś co nie pozostawia pola do interpretacji/manipulacji
natychmiast zostaje obwołany faszysta terrorysta niszczycielem
Mam nadzieję, że nie masz na myśli "dobrej zmiany", bo te zmiany idą w odwrotnym kierunku.
specjalista z zakresu rekonstrukcji wypadków drogowych i odszkodowań powypadkowych

JEREMIASZ

Astro-maniak
Posty: 504
Rejestracja: 01 paź 2017, 10:09
Auto: astra g chevrolet epica
Silnik: z18xe x25d1
Województwo: kujawsko-pomorskie
Pomocny: 21 razy

#22

Nieprzeczytany post autor: JEREMIASZ »

no ty na pewno to wiesz najlepiej
zmiany ekipy która ty preferujesz szły w jedynym słusznym kierunku
jak wszystkie przez ostatnie 30 lat
brawo ty
już nie będę z tobą dyskutował bo jeszcze uda ci się sprowadzić mnie do swojego poziomu
a tego bym sobie nie życzył
temat się nieco rozwodnił wiec zegnam ozięble

hak64

Astro-maniak
Posty: 775
Rejestracja: 19 gru 2015, 15:39
Imię: Henryk
Auto: inny
Silnik: 3,0
Województwo: śląskie
Wdzięczny: 3 razy
Pomocny: 32 razy

#23

Nieprzeczytany post autor: hak64 »

JEREMIASZ pisze:QR_BBPOST już nie będę z tobą dyskutował bo jeszcze uda ci się sprowadzić mnie do swojego poziomu
Nie wnikając w kwestię orientacji politycznej, tym wpisem dałeś popis chamstwa właściwego dla ekipy której przyklaskujesz, a to faktycznie nie mój poziom...
specjalista z zakresu rekonstrukcji wypadków drogowych i odszkodowań powypadkowych

Awatar użytkownika
Automat

Astro-maniak
Posty: 4502
Rejestracja: 06 gru 2015, 13:06
Imię: Jan
Auto: Astra H CARAVAN Pb+LPG
Silnik: Z18XE,125 KM,285kkm
Rocznik: 2005
Województwo: wielkopolskie
Lokalizacja: Wielkopolska
Wdzięczny: 21 razy
Pomocny: 68 razy

#24

Nieprzeczytany post autor: Automat »

Słoneczko już dwa dni ostro podgrzewa.... :) . Panowie,a precyzyjniej o jakie orientacje biega,bo przy najbliższych wyborach chętnie obie wykluczę ... :)

Awatar użytkownika
Vexator

Astro-maniak
Posty: 431
Rejestracja: 04 kwie 2018, 15:32
Imię: Marcin
Auto: Insignia B
Silnik: B20DHT
Rocznik: 2018
Województwo: mazowieckie
Wdzięczny: 6 razy
Pomocny: 3 razy
Kontakt:

#25

Nieprzeczytany post autor: Vexator »

niech zgadnę... fanatycy POPiS?
nie znam się, więc się wypowiem

hak64

Astro-maniak
Posty: 775
Rejestracja: 19 gru 2015, 15:39
Imię: Henryk
Auto: inny
Silnik: 3,0
Województwo: śląskie
Wdzięczny: 3 razy
Pomocny: 32 razy

#26

Nieprzeczytany post autor: hak64 »

Automat pisze:QR_BBPOST przy najbliższych wyborach chętnie obie wykluczę
Nie jestem niczyim fanatykiem, pewnie dlatego że potrafię myśleć samodzielnie i wbrew politykom, programom i stanowisku partii, dostrzegam wady jednych i drugich. Niemniej wpis
JEREMIASZ pisze:QR_BBPOST nie będę z tobą dyskutował bo jeszcze uda ci się sprowadzić mnie do swojego poziomu
świadczy nie tyle o przekonaniach politycznych, ile o chamstwie, omyłkowo tylko nazywanym brakiem kultury. Dlatego być może wbrew oczekiwaniom JEREMIASZA nie zamierzam nurkować w szambie, by znaleźć z nim wspólny język.
specjalista z zakresu rekonstrukcji wypadków drogowych i odszkodowań powypadkowych

Awatar użytkownika
Vexator

Astro-maniak
Posty: 431
Rejestracja: 04 kwie 2018, 15:32
Imię: Marcin
Auto: Insignia B
Silnik: B20DHT
Rocznik: 2018
Województwo: mazowieckie
Wdzięczny: 6 razy
Pomocny: 3 razy
Kontakt:

#27

Nieprzeczytany post autor: Vexator »

a czemu od razu nazywasz chamstwem sugestię że jesteś na wyższym poziomie niż on?
nie znam się, więc się wypowiem

JEREMIASZ

Astro-maniak
Posty: 504
Rejestracja: 01 paź 2017, 10:09
Auto: astra g chevrolet epica
Silnik: z18xe x25d1
Województwo: kujawsko-pomorskie
Pomocny: 21 razy

#28

Nieprzeczytany post autor: JEREMIASZ »

hak64 pisze:QR_BBPOST Czyli żyjemy w państwie prawa i sprawiedliwości, gdzie interpretacja przepisów jest narzucona przez ekipę sprawującą władzę. Skoro konstytucja nie stanowi dla nich świętości, a życie obywateli zawierzają opatrzności boskiej (Min. Zdrowia Szumowski /z tytułem profesora!!!/ zawierza służbę zdrowia Matce Bożej i twierdzi ponadto, że seks jest dopuszczalny wyłącznie dla wybranych i związanych sakramentem)... skoro inny pisuarowy poseł radzi zgwałconym kobietom kupowanie kondomów... skoro we Włocławku potrafili wymienić 23 sędziów, aby uzyskać przychylny posłowi PIS skład orzekający... skoro...

tak zdecydowanie nikomu nie przyklaskujesz
a posty piszesz miedzy wizyta pod bydynkami na wiejskiej lub na krakowskim przedmiesciu

Awatar użytkownika
Vexator

Astro-maniak
Posty: 431
Rejestracja: 04 kwie 2018, 15:32
Imię: Marcin
Auto: Insignia B
Silnik: B20DHT
Rocznik: 2018
Województwo: mazowieckie
Wdzięczny: 6 razy
Pomocny: 3 razy
Kontakt:

#29

Nieprzeczytany post autor: Vexator »

@JEREMIASZ, a jaki to ma związek z kontrolą trzeźwości?
nie znam się, więc się wypowiem

Awatar użytkownika
Automat

Astro-maniak
Posty: 4502
Rejestracja: 06 gru 2015, 13:06
Imię: Jan
Auto: Astra H CARAVAN Pb+LPG
Silnik: Z18XE,125 KM,285kkm
Rocznik: 2005
Województwo: wielkopolskie
Lokalizacja: Wielkopolska
Wdzięczny: 21 razy
Pomocny: 68 razy

#30

Nieprzeczytany post autor: Automat »

Zrobiło się ciekawie - trzeźwość jako temat :) .Ten wątek dotyczy chyba jednak innego rodzaju trzeźwości :D .
Widać jednak,że od polityki nie idzie się uwolnić.Heniek,z tą swoją samodzielnością myślenia nie masz szans w polityce,chyba,że od razu mianujesz się Marszałkiem albo Prezesem :D .Twoje wypowiedzi mi nieco przypominają styl faceta,który w telewizji mówił coś na temat psiej kupy.Nie zrozum mnie źle, "wulgarna" retoryka tak mi się kojarzy.
Nie mam zamiaru "prostować" ani charakterów,ani poglądów,napisałem jedynie jak odbieram owe teksty na linii PO-PiS,które jakby powieliły się w naszym temacie o trzeźwości.
Ostatnio zmieniony 09 sie 2018, 17:53 przez Automat, łącznie zmieniany 2 razy.

ODPOWIEDZ