Parkingi dla niepełnosprawnych

na co mamy uważać, za co mogą nas zatrzymać itp
Awatar użytkownika
Automat

Astro-maniak
Posty: 4502
Rejestracja: 06 gru 2015, 13:06
Imię: Jan
Auto: Astra H CARAVAN Pb+LPG
Silnik: Z18XE,125 KM,285kkm
Rocznik: 2005
Województwo: wielkopolskie
Lokalizacja: Wielkopolska
Wdzięczny: 21 razy
Pomocny: 68 razy

Parkingi dla niepełnosprawnych

#1

Nieprzeczytany post autor: Automat »

" Zemsta" po czesku.
[External Link Removed for Guests]

Usunięty użytkownik 861235

#2

Nieprzeczytany post autor: Usunięty użytkownik 861235 »

Bardzo dobrze!

Coś od nas, reakcja :?

[External Link Removed for Guests]

Natomiast w tym najciekawsza końcówka...daje do myślenia po co też te miejsca są blisko obiektów...

[External Link Removed for Guests]

Awatar użytkownika
nismo

Astro-maniak
Posty: 3671
Rejestracja: 14 sty 2011, 14:53
Imię: Michał
Auto: Astra J HB & Astra H Kombi
Silnik: b14net & z18xe
Województwo: zachodniopomorskie
Wdzięczny: 1 raz
Pomocny: 141 razy

#3

Nieprzeczytany post autor: nismo »

Rosjanie maja jednak najlepszy sposób, wielka naklejka która jest koszmarna do usunięcia

Awatar użytkownika
Automat

Astro-maniak
Posty: 4502
Rejestracja: 06 gru 2015, 13:06
Imię: Jan
Auto: Astra H CARAVAN Pb+LPG
Silnik: Z18XE,125 KM,285kkm
Rocznik: 2005
Województwo: wielkopolskie
Lokalizacja: Wielkopolska
Wdzięczny: 21 razy
Pomocny: 68 razy

#4

Nieprzeczytany post autor: Automat »

Można być inwalidą,mieć kartę upoważniającą do parkowania(przetreminowana) i można mieć takie zdarzenie jak poniżej.Najzabawniejsze było udowadnianie,że się jest inwalidą :D .Najważniejszy jest "papier"...a kiedyś za komuny w autobusach wisiało takie "obwieszczenie" :...osoby o widocznym kalectwie ..itd.Tutaj możesz mieć własną głowę pod pachą a nie masz papieru,to nie jesteś uszkodzony :D .Odwracając sprawę...spotkałem wielu,którzy mieli kartę parkingową, a kalectwo było niewidoczne...a w stosunko do mnie to jegomoście tryskali sprawnością fizyczną :lol: .
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Usunięty użytkownik 861235

#5

Nieprzeczytany post autor: Usunięty użytkownik 861235 »

Co za absurd :o

Awatar użytkownika
Automat

Astro-maniak
Posty: 4502
Rejestracja: 06 gru 2015, 13:06
Imię: Jan
Auto: Astra H CARAVAN Pb+LPG
Silnik: Z18XE,125 KM,285kkm
Rocznik: 2005
Województwo: wielkopolskie
Lokalizacja: Wielkopolska
Wdzięczny: 21 razy
Pomocny: 68 razy

#6

Nieprzeczytany post autor: Automat »

...a no absurdem jest to,że mam problem z uzyskaniem odnowienia starej karty.Okazuje się, że sam stan zdrowia nie wystarcza.Szacowna Komisja każe się wyspowiadać z moich prywatnych relacji nijak mających się do parkowania. Stwierdziłem,że jest to nadmierna inwigilacja urzedników w moje prywatne życie i dane osobowe więc odmówiłem ich złożenia(tzw. część socjalna).W zamian odmówiono rozpatrzenia wniosku.Odwołanie do wojewody nic nie zmieniło-podtrzymał decyzję niższej instancji.Ciekawo jak to teraz ta ustawa wyglądałaby w świetle RODO ? Może to dobry pomysł aby wrócić do sprawy.

Usunięty użytkownik 861235

#7

Nieprzeczytany post autor: Usunięty użytkownik 861235 »

To jest dramat...kuxwa dramat...

Tu jest ciekawy przypadek i komentarze ładnie pokazujące właśnie taki mental
Konfident!

Kuxwa...
No jako społeczeństwo to nie potrafimy się ogarnąć niestety...

Jakoś brak tego horyzontu myślowego że to jednak nasz kraj że wszyscy jesteśmy w pewien sposób "rodziną" na tej ziemi.
Każdy tylko ciągnie na swoje...

Chamy z Hożej
[External Link Removed for Guests]

Bardzo dobrze że nagrywa cwaniaczków.
Od razu z łapami wyskakują...
Powinna być też reakcja ludzi z lokali przy tych miejscach, no jak Ja bym miał lokal i zobaczył takich zxebów co parkują na tym miejscu to bez konfrontacji tylko telefon do straży miejskiej albo policji i wio i gra, po co ta drama?

No YT to musi być coś...

Tylko edukacja w postaci dotkliwej kary działa, jakby takiemu jednemu czy drugiemu odholować auto na parking to by sobie zakodował że to przypał i koszt.
Ostatnio zmieniony 29 cze 2018, 3:49 przez Usunięty użytkownik 861235, łącznie zmieniany 3 razy.

Awatar użytkownika
Automat

Astro-maniak
Posty: 4502
Rejestracja: 06 gru 2015, 13:06
Imię: Jan
Auto: Astra H CARAVAN Pb+LPG
Silnik: Z18XE,125 KM,285kkm
Rocznik: 2005
Województwo: wielkopolskie
Lokalizacja: Wielkopolska
Wdzięczny: 21 razy
Pomocny: 68 razy

#8

Nieprzeczytany post autor: Automat »

Prawda jest taka,że mimo chrześcijańskiego chowu,zwrócenie jakiejkolwiek uwagi skutkuje niepohamowaną agresją, że "hrabiom" zwrócono uwagę :D . Oprócz ewidentnego nieuprawnionego zajmowania kopert inwalidzkich, inni tak cwaniaczą, że postawią auta z boków kopert w taki sposób,że skorzystanie z tej koperty jest niemożliwe i miejsce przeznaczone dla inwalidy pozostaje "martwe".Onegdaj zwróciłem uwagę jegomościowi , że wjechał częścią karoserii auta na kopertę zabierając ok. 15-20 cm miejsca.Trzeba było wysłuchać owego mądrali argumentującego swój czyn :o .
Ostatnio zmieniony 28 cze 2018, 21:01 przez Automat, łącznie zmieniany 1 raz.

Usunięty użytkownik 861235

#9

Nieprzeczytany post autor: Usunięty użytkownik 861235 »

Szkoda nerwów...
Jest taki mental, taki segment ludzi...
Ostatnio zmieniony 29 cze 2018, 3:36 przez Usunięty użytkownik 861235, łącznie zmieniany 2 razy.

Awatar użytkownika
Automat

Astro-maniak
Posty: 4502
Rejestracja: 06 gru 2015, 13:06
Imię: Jan
Auto: Astra H CARAVAN Pb+LPG
Silnik: Z18XE,125 KM,285kkm
Rocznik: 2005
Województwo: wielkopolskie
Lokalizacja: Wielkopolska
Wdzięczny: 21 razy
Pomocny: 68 razy

#10

Nieprzeczytany post autor: Automat »

Mental-mentalem,ale aut przybywa i robi się coraz ciaśniej.Kultura osobista,chyba tematu nie rozwiąże ani nie może być usprawiedliwieniem,czy akceptacją takich zachowań.Każdy się ubezpiecza i nie życzę,aby korzystał z profitów "szkód osobowych",a jeśli już "awansuje" do grupy poszkodowanych to zazwyczaj ma ciężki żywot i szybko zauważy,że większość udaje,że NIC nie widzi,co tworzy atmosferę przyzwolenia i akceptacji zachowań "zdobywców świata".

ODPOWIEDZ