Zmiana przepisów - Wiadomo kiedy? :)

na co mamy uważać, za co mogą nas zatrzymać itp
Goszas

#11

Nieprzeczytany post autor: Goszas »

blowal pisze:a propo: wejdz na [External Link Removed for Guests] wpisz "debil" i nie wciskaj enter, tylko wcisnij "szczęsliwy traf"

dobre, zaje...iste
blowal pisze:16 latek to trochę za mało na prawko, może byc od 18, ale przynajmniej 1 rok obowiązkowego jeżdżenia ze starym wyjadaczem
teraz tacy madrzy bo prawko juz maja :P

JunioR

Astro-maniak
Posty: 3510
Rejestracja: 21 gru 2006, 16:54
Lokalizacja: Lębork
Pomocny: 1 raz

#12

Nieprzeczytany post autor: JunioR »

Goszas pisze: teraz tacy madrzy bo prawko juz maja :P
to nie o to chodzi, ale wiadome jest, że próg Musi być !! wogóle nie ździwił bym się gdyby liczba śmiertelnych lub nieśmiertelnych wypadków wzrosła....

I po drugie... czy nie wkurza Cie gdy jakiś typ i to WIDAĆ NA GOŁE OKO , że jest młodszy.. tzn. poniżej 18 lat.. próbuje czymś zaszpanować ? - teraz jest to skuter - ale nie wyobrażam go sobie za kierownicą tatusia autka ;] Bejcy 3.2 T lub coś podobnego.....

blowal

Astro-maniak
Posty: 888
Rejestracja: 21 gru 2006, 21:47
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Dobre Miasto
Kontakt:

#13

Nieprzeczytany post autor: blowal »

Goszas pisze:teraz tacy madrzy bo prawko juz maja :P
może i troche tak, ale też widzę na codzień, na co stać gówniarzy (nie chodzi mi o wiek, a o myślenie) - nie mają prawka, a dorwie taki kaszla i zpitala ile wlezie, nie patrzy na NIC, a z wiekiem też wyrasta się z takich odchyłów ;)
:mrgreen: :mrgreen:

Nitka

Astro-maniak
Posty: 258
Rejestracja: 17 mar 2007, 17:19
Imię: Filip
Auto: Scenic II
Silnik: 2.0 16v
Rocznik: 2006
Województwo: pomorskie
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

#14

Nieprzeczytany post autor: Nitka »

Ale dodatkowo z tego co slyszalem jezeli wprowadzą możliwość prawa jazdy od 16 lat będą dodatkowo jazdy na torze poslizgowym.


PS: Ja nie jestem pewien co do zmiany przepisow tzn czy wejda i kiedy dlatego pytam :P

[ Dodano: 2007-03-21, 08:07 ]
blowal pisze:
Goszas pisze:teraz tacy madrzy bo prawko juz maja :P
może i troche tak, ale też widzę na codzień, na co stać gówniarzy (nie chodzi mi o wiek, a o myślenie) - nie mają prawka, a dorwie taki kaszla i zpitala ile wlezie, nie patrzy na NIC, a z wiekiem też wyrasta się z takich odchyłów ;)

Dokładnie chociaż mam 16 lat (niektorzy powiedza tylko) to patrząc na mojego kolege ktory ma 17 no prawie 18 lat i jeździł po 80-100 maluchem bez przegladu i prawka po ulicach miasta, no poprostu debilizm , dobrze ze mu policja zabrała tego malucha.
[center][External Link Removed for Guests][/center]

kubusiowa

#15

Nieprzeczytany post autor: kubusiowa »

Kobiety powinny mieć od 16 roku, bo my tak nie szpanujemy hehe :P

Z resztą jak na znaku jest 40, to my 10 :D to jest jazda :D

A chłopacy od 21 roku powinni mieć prawko, bo wtedy mają już dziewczyne która kontroluje prędkość hehehe :)

Nitka

Astro-maniak
Posty: 258
Rejestracja: 17 mar 2007, 17:19
Imię: Filip
Auto: Scenic II
Silnik: 2.0 16v
Rocznik: 2006
Województwo: pomorskie
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

#16

Nieprzeczytany post autor: Nitka »

Oj kubusiowa zdziwiła byś się co do jazdy niektórych kobiet :) Mojego kuzyna dziewczyna jechała przy ograniczeniu do 50 , 120 :) Więc to zalezy ale ona naprawde dobrze jeździ.
[center][External Link Removed for Guests][/center]

kubusiowa

#17

Nieprzeczytany post autor: kubusiowa »

hehehe wiem :D ale my kobiety i tak wolniej jeździmy z regóły jesteśmy odpowiedzialne :P Tym bardziej jak mamy jakiegoś bobaska hehehe :P

Goszas

#18

Nieprzeczytany post autor: Goszas »

JunioR, & blowal, bez urazy :mrgreen: moi kumple chcieli kupic w zeszlym roku malucha i im wybilem to z glowy, jeden z nich o malo co mi rometa o merca nie rozbil, ale niektozy juz jezdza troche np. ja :lol: a sam wiem ilu jest ludzi bez wyobrazni :!: :!: :!: napewno macie duzo racji ale jest troche osob ktore w tym wieku lepiej jezdza od starszych :!:
kubusiowa pisze:Kobiety powinny mieć od 16 roku, bo my tak nie szpanujemy hehe
blad, nie raz widzialem(bez urazy dla pan) jak gadaja kij wie o czym przez kome, lub sie maluja takie to bym tylko :k

np. jak widze moja siostre za kolkiem to wspolczuje innym kierowca

wencik

Astro-maniak
Posty: 1334
Rejestracja: 21 gru 2006, 14:20
Imię: Leszek
Silnik: Diesel
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

#19

Nieprzeczytany post autor: wencik »

Nie widziałem jeszcze odpowiedzialnej szesnastki kubusiowa.... odpowiedzialnego szesnastolatka tym bardziej.... Teraz troche szaleje a dobrze jeździć nie umiem , a co by było gdybym miał 16 lat?? Wole nie myśleć...


A z tym że muszą jeździć z rodzicami... kto ich będzie kontrolować?? Rodzice? Policja?? nie do końca wierze....

Jednym słowem totalna głupota...
Obrazek Piszę poprawnie po polsku. ? ?
Przynajmniej się staram :)

Goszas

#20

Nieprzeczytany post autor: Goszas »

chlopaki macie duzo racji niestety

ale pamietajcie ze jest maly odsetek troche bardziej rozwaznych

ODPOWIEDZ