Zmiana przepisów - Wiadomo kiedy? :)

na co mamy uważać, za co mogą nas zatrzymać itp
Goszas

#31

Nieprzeczytany post autor: Goszas »

JOszi, zgadzam sie ale B1 powinno byc na fury tak np do 75KM i tylko jazda z osoba posiadajaca prawko iles tam czasu i to taka co ma z 30 na karku a nie z kims kto ma 18 lat np bo to bez sensu

JOszi

Astro-maniak
Posty: 4227
Rejestracja: 22 gru 2006, 14:37
Imię: Marek
Auto: astra f, insignia, fiat 125P
Województwo: kujawsko-pomorskie
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt:

#32

Nieprzeczytany post autor: JOszi »

Goszas pisze:JOszi, zgadzam sie ale B1 powinno byc na fury tak np do 75KM i tylko jazda z osoba posiadajaca prawko iles tam czasu i to taka co ma z 30 na karku a nie z kims kto ma 18 lat np bo to bez sensu
oj te 75km to trochę za dużo ;) b1 chyba jest do 600kg czy jakoś tak a takie autko przy mocy 75km to już jest mały potwór ;) ja mówię tu o mocy gdzieś koło 20-30KM max

Goszas

#33

Nieprzeczytany post autor: Goszas »

JOszi pisze: ja mówię tu o mocy gdzieś koło 20-30KM max
wez przestan to kaszlem mamy jezdzic? ticolota to nawet nie obejmuje co tu Husajn jestes czy co :mrgreen: tak do 50km

[ Dodano: 2007-03-21, 20:02 ]
kaszla po niewielkich przerobkach to teraz mozna na b1

[ Dodano: 2007-03-21, 20:03 ]
50km tu chodzi o KM moc a nie predkosc :idea:

[ Dodano: 2007-03-21, 20:06 ]
JOszi pisze: b1 chyba jest do 600kg czy jakoś tak
jak by tak bylo to kaszlaka bym sobie kupil B1 jest do 550 kg

Nitka

Astro-maniak
Posty: 258
Rejestracja: 17 mar 2007, 17:19
Imię: Filip
Auto: Corsa B
Silnik: 1.2 8V
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

#34

Nieprzeczytany post autor: Nitka »

Troche mały offtop sie zrobił :) Bo pytanie było czy nie wiecie kiedy wejdą :) Ale mnie ten offtop nie przeszkadza przynajmniej zesmy se pogadali i powymieniali poglady.
[center][External Link Removed for Guests][/center]

Mirek

Astro-maniak
Posty: 136
Rejestracja: 19 sty 2007, 16:31
Imię: Mirek
Auto: Opel Combo, Fiat Uno
Silnik: Y17DTL, 1.4i.eS
Województwo: pomorskie
Lokalizacja: Gdynia-Cisowa

#35

Nieprzeczytany post autor: Mirek »

Witam ;)
tez mam 16 lat i uwazam, ze.. to nie jest dobry wiek na robiebie prawa jazdy. Skuterem migac moge, oczywiscie (tak btw, robilem karte motorowerowa w 2005r. w LOK'u w Gdyni /swietojanska , pani odpalila mi na komputerze egzamin kat. B.. powiedziala ze to to samo, co na motorowery.. dziwne.. ale zdalem ;) 2 bledy)
poprostu mysle, ze w tym wieku nie dalbym rady opanowac sam samochodu, trzeba jeszcze poczekac, tak poza tym, przeciez nie utrzymam sam samochodu, .. z kieszonkowego?! ;) zalać raz na miesiąc i po sprawie ? ;) jeszcze rok i 9 miesięcy, i moge sie zapisywac :- )

Pozdrawiam wszystkich zmotoryzowanych

Mirek
<policja>wie pan za co pana zatrzymujemy?
<zatrzymany>za pieniadze podatnikow?
____________________________
Kat. B. 07.08.2009

Goszas

#36

Nieprzeczytany post autor: Goszas »

Mirek, nio ja tez, moze jak by byly jekies miejsca zeby mozna bylo fura posmigac bez prawka jakis torek czy duzy plac, jak by sie tam raz na 2 tygodnie wpadlo to loozik by byl
Mirek pisze: pani odpalila mi na komputerze egzamin kat. B.. powiedziala ze to to samo, co na motorowery.. dziwne.. ale zdalem 2 bledy)
jak robilem sobie na kompie to tez zawsze mam 1 lub 2 bledy, a u mnie byl egzamin z karty rowerowej zal wiecej o egzaminie nie bede pisal bo bym pograzyl pana policjanta :mrgreen:

b0cz3k, sory za to OT ale wydaje mi sie, ze jak juz jest temat z prawkiem od 16 to moze go ciagnac na male pokrewienstwo :?: :?: :?:

Gość

#37

Nieprzeczytany post autor: Gość »

kiedy ja mialem 16 lat to oczywiscie chcialem miec prawko choćby zaraz bo jezdzilem samochodem od takiego ze na kolanach musialem siedziec i tylko kierowalem :P
ale z perspektywy patrząc 16 to jednak za mało na prawko, toc jeszcze wtedy to ja był dzieciak, i mysle ze minimalna przyzwoita granica to tak 17 ale najlepiej od 18 ;)
no ale od 21 to juz troche za długo chyba tego czekania :P

Goszas

#38

Nieprzeczytany post autor: Goszas »

Jaro+++ pisze:kiedy ja mialem 16 lat to oczywiscie chcialem miec prawko choćby zaraz bo jezdzilem samochodem od takiego ze na kolanach musialem siedziec i tylko kierowalem

skad ja to znam, jak by zrobili od 17 to tez by bylo giciorex

markor

Astro-maniak
Posty: 186
Rejestracja: 24 lis 2007, 9:54
Imię: Marcin
Auto: Astra F Caravan
Silnik: x20xev
Województwo: podkarpackie
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

#39

Nieprzeczytany post autor: markor »

Mam pytanie: Kat A ma byc od nowego roku od 24 lat? Weszly te przepisy? Mając Kat B i zdając Kat A zdaje sie jakaś teorie? Robi sie badania lekarskie?
[External Link Removed for Guests]

focus

Astro-maniak
Posty: 119
Rejestracja: 26 maja 2008, 19:43
Imię: Kamil
Auto: Astra F
Silnik: 1.4i
Województwo: wielkopolskie
Lokalizacja: Gostyń (okolice)

#40

Nieprzeczytany post autor: focus »

markor pisze:Weszly te przepisy?
Czy już weszły to nie wiem ale też słyszałem, że to ma wejść.
markor pisze:Mając Kat B i zdając Kat A zdaje sie jakaś teorie?
Z tego co wiem to tak. I słyszałem, że jest takie coś, że jak nie zaliczysz teorii na kat A to cofają Ci kat B. (nie wiem do końca jak to jest)
markor pisze:Robi sie badania lekarskie?
Raczej tak choć pewności nie mam.

ODPOWIEDZ