Rejestracja Astry sprowadzonej z Anglii

na co mamy uważać, za co mogą nas zatrzymać itp
Awatar użytkownika
kaslo

Astro-maniak
Posty: 327
Rejestracja: 17 mar 2008, 15:34
Imię: Paweł
Auto: Astra , Zafira, Corsa
Województwo: mazowieckie
Lokalizacja: Warszawa

#1

Nieprzeczytany post autor: kaslo »

Nie chcę zakładać kolejnego tematu bo mam małe pytanie. Mam możliwość zakupu auta na wyspie w o wiele lepszym stanie niż to co się u nas po drogach porusza, jakie są koszta przeróbki jeśli to możliwe astry II i gzie to można zrobić w mazowieckim
[External Link Removed for Guests]" onclick="window.open(this.href);return false;
Elektryka, mechanika, klimatyzacja, regeneracja - czyszczenie dpf, modernizacja oprogramowania, diagnostyka Tech 2-MDI
Norwida 4 T. 501807749

Koji

Użytkownik
Posty: 46
Rejestracja: 17 mar 2008, 18:36
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

#2

Nieprzeczytany post autor: Koji »

2, 3 tysiace

:D
We can do everything
We will make it

melanrz

Astro-maniak
Posty: 214
Rejestracja: 03 sty 2008, 16:12
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Aleksandrów Łódzki
Kontakt:

#3

Nieprzeczytany post autor: melanrz »

ja szczerze mowiac slyszalem o okolicach5 tysi... Ale w sumie mozna gdzies tanszym kosztem z rozbitka czesci powyciagac lub kupic rozbitka kompletnie rozwalonego

blowal

Astro-maniak
Posty: 888
Rejestracja: 21 gru 2006, 21:47
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Dobre Miasto
Kontakt:

#4

Nieprzeczytany post autor: blowal »

2, 3 tysiace
też takie koszty obiły mi się o uszy jeśli chodzi o takie przerobienie, jednakże auta z anglii u nas nie zarejestrujesz legalnie, niestety w grę wchodzi posmarowanie lub nieźle zakręcony diagnosta
:mrgreen: :mrgreen:

Awatar użytkownika
kaslo

Astro-maniak
Posty: 327
Rejestracja: 17 mar 2008, 15:34
Imię: Paweł
Auto: Astra , Zafira, Corsa
Województwo: mazowieckie
Lokalizacja: Warszawa

#5

Nieprzeczytany post autor: kaslo »

Możecie troszkę bardziej rozwinąć swe odpowiedzi
[External Link Removed for Guests]" onclick="window.open(this.href);return false;
Elektryka, mechanika, klimatyzacja, regeneracja - czyszczenie dpf, modernizacja oprogramowania, diagnostyka Tech 2-MDI
Norwida 4 T. 501807749

Adaś Astra

Astro-maniak
Posty: 250
Rejestracja: 04 paź 2007, 22:02
Imię: Adam
Auto: Ford
Silnik: BWY
Województwo: warmińsko-mazurskie
Lokalizacja: Olsztynek

#6

Nieprzeczytany post autor: Adaś Astra »

chodzi oto że juz w wiekszości wydziałów komunkacji trzeba przedstwiać zaświadczenie od producenta stwierdzające że auto jest przygotowane do ruchu prawo/lewo stronnego a jak narazie to słyszałem że opel wystawia takie zaświadczenia, a np. VW i peupeot juz nie
, skoda i seat tak samo :/

melanrz

Astro-maniak
Posty: 214
Rejestracja: 03 sty 2008, 16:12
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Aleksandrów Łódzki
Kontakt:

#7

Nieprzeczytany post autor: melanrz »

Ja na Twoim miejscu poszukalbym astry z kiera po naszej w Anglii i sprowadzasz taka. Kumpel sprowadzil bmw e36coupe 2.5 i kery byla po naszej:)
Ogolnie mozesz sobei poszukac auta w ten oto sposob: Wchodzisz na strone angielska z samochodami np. [External Link Removed for Guests] . Wpisujesz w post code np.: bn3 2pl co i tak w sumie jest niewazne, bo chyba z gory ustalone jest ze szukasz w calej Anglii a jak nie, to przestaw tam sobie w opcjach:)... Aha... no i najwazniejsze... Klikasz search i potem w Keywords wpisujesz: Left hand drive. Mam nadzieje, ze wytlumaczylem tak w miare zrozumiale, bo ja mam z tym zawsze problemy, zeby cos opisac:P

Awatar użytkownika
kaslo

Astro-maniak
Posty: 327
Rejestracja: 17 mar 2008, 15:34
Imię: Paweł
Auto: Astra , Zafira, Corsa
Województwo: mazowieckie
Lokalizacja: Warszawa

#8

Nieprzeczytany post autor: kaslo »

Dzięki za pomoc! Bardzo jasno mi wszystko wyjaśniliście, teraz tylko szukać :)
[External Link Removed for Guests]" onclick="window.open(this.href);return false;
Elektryka, mechanika, klimatyzacja, regeneracja - czyszczenie dpf, modernizacja oprogramowania, diagnostyka Tech 2-MDI
Norwida 4 T. 501807749

ODPOWIEDZ