astra h 2.0t z20lel dtc off lambda off plus inna mapa

Porady, propozycje - wszystko co dotyczy tuningu mechanicznego i wizualnego Astry
Awatar użytkownika
brian921

Użytkownik
Posty: 2
Rejestracja: 21 mar 2022, 22:19
Imię: Przemysław
Auto: vecra c
Rocznik: 2006
Województwo: wielkopolskie

astra h 2.0t z20lel dtc off lambda off plus inna mapa

#1

Nieprzeczytany post autor: brian921 »

Witam Panowie I Panie jeżeli są na forum :), na wstępie mam nadzieję iż wybrałem odpowiedni dział jeżeli nie to proszę o przeniesienie pozdrawiam moderatora.
Teraz tak mam pytanie czy posiada ktoś wsad ecu do silnika z20ler ster. me 7.6.2 chce wgrać go do modelu z20lel
chciałbym wgrać mapę właśnie do sterownika z20lel aby podnieść moc do okolic 200km najlepiej bez dtc
drugie pytanie dotyczące drugiej sondy lambda czy ktoś będzie w stanie z wsadu z z20ler usunąć 2 sondę za katem lub podsyłam mój wsad aby ktoś wywalił mi 2 sondę. Dzięki za pomoc.

Aa jeszcze jedno wywaliłem teoretycznie 2 sondę w programie winols ale nie wiem dlaczego uwaliłem 1 komputer checks sumy się zgadzały ale brakowało tzn. nie odnaleziono sum kontrolnych i nie wiem dlaczego
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Awatar użytkownika
brian921

Użytkownik
Posty: 2
Rejestracja: 21 mar 2022, 22:19
Imię: Przemysław
Auto: vecra c
Rocznik: 2006
Województwo: wielkopolskie

#2

Nieprzeczytany post autor: brian921 »

witam wgrałem mapę od kolegi z forum, w op com pokazuje 2 sonda 0v ze jest wyłączona ale niewiem dlaczego 1 przed katalizatorem też ma 0v ktoś podpowie czy jest ok i sie nie martwic ?

ODPOWIEDZ