Prezentacja Angel Eyes FK 4x ring, ele. reg.

Porady, propozycje - wszystko co dotyczy tuningu mechanicznego i wizualnego Astry
G_I_Z_M_O

Astro-maniak
Posty: 292
Rejestracja: 31 sty 2008, 17:56
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

#61

Nieprzeczytany post autor: G_I_Z_M_O »

Świecą zajebiaście. Dobrze oświetlona droga i pobocze też. Barwa 5000 jest jak dla mnie optymalna, biała droga (nie niebieska) a jak sie patrzy na lampę to widac niebieski. Zrozumial ktos??? Bo ja po przeczytaniu juz nie rozumiem :P
Sajmon mówi ......

miko

Użytkownik
Posty: 40
Rejestracja: 31 lip 2008, 9:39
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Góry
Kontakt:

#62

Nieprzeczytany post autor: miko »

To super :).
Ja będę miał 4300K być może już jutro i powiem jak świecą. Mam nadzieje, że nie będę miał problemów z podłączeniem ;).

G_I_Z_M_O

Astro-maniak
Posty: 292
Rejestracja: 31 sty 2008, 17:56
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

#63

Nieprzeczytany post autor: G_I_Z_M_O »

Dam małą podpowiedź... Wszystkie kable są potrzebne :mrgreen: Mogę opisać po "laicku" co i jak. Ktoś chce??? W razie problemów w mazowieckim jest do mnie nr. Dzwonic moze cos pomoge.
Sajmon mówi ......

miko

Użytkownik
Posty: 40
Rejestracja: 31 lip 2008, 9:39
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Góry
Kontakt:

#64

Nieprzeczytany post autor: miko »

G_I_Z_M_O pisze:Dam małą podpowiedź... Wszystkie kable są potrzebne :mrgreen: Mogę opisać po "laicku" co i jak. Ktoś chce??? W razie problemów w mazowieckim jest do mnie nr. Dzwonic moze cos pomoge.
Oczywiście że chce :), jak nie mi, to komu innemu się przyda ;).
Już nie mogę się doczekać na xenony :).
Jakiej firmy macie xenony?

G_I_Z_M_O

Astro-maniak
Posty: 292
Rejestracja: 31 sty 2008, 17:56
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

#65

Nieprzeczytany post autor: G_I_Z_M_O »

ja nie pamietam. HID :D tyle wiem. Ale mialem do wyboru zestaw z wielkimi przetwornicami i malymi. Male byly lepsze bo nie powodowaly zaklucen na cb. I takie wziąłem. Cena 290 zł :/ Hmm moja jedna to Kondzia 2.
Ale moje nawet jakies atesty mają i roczną pisemną gwarancję

[ Dodano: 2008-09-16, 20:16 ]
Instrukcja:

1. żarówka z której wychodzą dwa przewodzili z małymi końcówkami nazwijmy go dla ułatwienia x, dodatkowo mamy przewód zakończony jedną wtyczką a z drugiej strony dwie końcówki dla ułatwienia y.
2. przetwornica wraz z przewodem rozdwajającym się na dwa z małymi końcówkami pasującymi do przewodu x.
Oto kpl na lampę.

Najpierw montaż przetwornicy. Są dwa sposoby:
1. [External Link Removed for Guests]
tak jak widac na jednym ze zdjęć na opaski zaciskowe. UWAGA!!! zawsze przymierz lampy przed finalnym montażem!!!
2. Montujemy na nity/śruby pod lampami. Metoda ta (dla mnie lepsza i solidniejsza) wymaga wywiercenia otworów montażowych.

Gdy przetwornice mamy zamontowane przechodzimy do drugiego etapu.
Montujemy żarówkę w miejsce starej. Zastanawiacie sie co zrobic z wtyczką po starej??? I słusznie :) We wtyczkę należy wetknąć dwie końcówki z przewodu y. Następnie zakładamy lampę i łączymy przewody w następujący sposób: przewody zasilające (stare) łączymy tak jak przed przeróbką, wtyczkę z przewodu y wtykamy w przetwornicę, łączymy przewody żarówki x z przetwornicą.

I to cały sekret :mrgreen:

P.S. Jeżeli nie świeci to znaczy ze nalezy zamienic wtyczki na przewodzie y, wiecie +/-...

Powodzenia.
Sajmon mówi ......

miko

Użytkownik
Posty: 40
Rejestracja: 31 lip 2008, 9:39
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Góry
Kontakt:

#66

Nieprzeczytany post autor: miko »

Super super :D dzięki za instruktaż :)
Powiedz jeszcze, czy przetwornice są ciężkie?
Ja niezabardzo chcę znowu demontować zderzak oraz lampy i wolałbym przetwornice gdzieś "podczepić" na opaskach zaciskowych, może na jakimś peszlu ;). Dla pewności owinę jeszcze może folią bąbelkową.
Ja zamówiłem 4300k firmy max xenon -249zł + przesyłka, może jutro już będą ;).
Podobno nie powodują zakłuceń radia, CB - zobaczymy ;).

ODPOWIEDZ