Prezentacja Angel Eyes FK 4x ring, ele. reg.

Porady, propozycje - wszystko co dotyczy tuningu mechanicznego i wizualnego Astry
MlodyB7

Astro-maniak
Posty: 96
Rejestracja: 03 cze 2008, 22:22
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Slask
Kontakt:

#51

Nieprzeczytany post autor: MlodyB7 »

WItam.A ja miaelm taka akcje wczoraj ze mnie policja w Bytomiu zatrzymala w nocy.Panowie policjanci za3ymali mnie za xenony.Mam 8000k i lampy FK.Kazali mi podniesc maske i mowili ze mam neiprawidlowe osiwrtlenie ze wzgledu na to ze mam xenony w halogenowych lampach.Dowalili sie tez do gasnicy ze nie miaelm.Chcieli mi zabrac dowod ale 2 policjant powedzal zeby mnie puscil.Co im to przeszkadza to ja niewiem.A swiatelka slicznie swiecza :D no ale i tak nei zamierzam zmienic lamp ani xenonow...zobaczymy jaki bedzie rozwoj sytuacji bo koledzy polocjanci obiecali ze bedzie 2 kontrola........

G_I_Z_M_O

Astro-maniak
Posty: 292
Rejestracja: 31 sty 2008, 17:56
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

#52

Nieprzeczytany post autor: G_I_Z_M_O »

Kura fix... Mam xenon hid mniej wiecej taki [External Link Removed for Guests]
i nie wiem jak to podłączyc :( podpowiecie??? z przetwornicy wychodzi jeden kabel, który rozdwaja sie na dwa i pasują one idealnie do żarówki. jak mniemam trzeba je tam weknąć... Dalej, przy zarówce jest jeszcze jeden kabel z wtyczką z jednej strony i dwoma koncówkami z drugiej. pomóżcie bo mnie szlak trafi :evil:
Sajmon mówi ......

NAITOP

Astro-maniak
Posty: 432
Rejestracja: 24 lip 2007, 18:46
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: POLANDIA
Kontakt:

#53

Nieprzeczytany post autor: NAITOP »

A ma ktos fotke Angelków z bad lookiem na Astrze F ? Ciekawi mnie czy to fajnie wyglada. Sam mam zamiar sobie takie cos zrobic.
[External Link Removed for Guests]

miko

Użytkownik
Posty: 40
Rejestracja: 31 lip 2008, 9:39
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Góry
Kontakt:

#54

Nieprzeczytany post autor: miko »

Nie wiem, czy już się chwaliłem :D, ale zmieniłem żarówki na H7S Philipsa i niestety - BEZNADZIEJA :/. Światełka mam już ustawione. Pogadałem mechanikiem ze stacji diagnostycznej, co ustawiał mi moje lampy i powiedział coś ciekawego, że jak mam soczewki to śmiało mogę xenon zamontować :shock:, trochę mnie to zaskoczyło gdyż z tego co czytałem to musze posiadać spryskiwacze itd.
Mam do Was pytanko, jaki numer homologacji (E) powinna mieć żarówka xenonowa (HID)?
Nie wiem, czy się nie skuszę na taki zestawik (do 5000K - jak najmniej niebieskiego, nie chcę się rzucać w oczy ;) ) bo na halogenowych źle się jeździ :/
P.s. Spryskiwacze są chyba po to, aby m.in. zimą oczyścić szkło reflektora ze śniegu ponieważ xenony nie wydzielają aż tak dużego ciepła jak halogen, a ja i tak zimą Asterką nie jeżdzę ;)

art

Astro-maniak
Posty: 107
Rejestracja: 05 lut 2008, 21:54
Imię: Artur
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

#55

Nieprzeczytany post autor: art »

Witam wszystkich i mam takie pytanko;
Jak się ma prawo na zakładanie xenonów do oryginalnych lamp Astry G.
Zamierzam kupić sobie taki zestaw, ale nie chce co chwile być molestowany przez gorliwych policjantów.Zestaw ma homologacje UE i jest na H7 to powinno być ok. ? :/
[External Link Removed for Guests]
Astra G 1.6 16V Caravan

miko

Użytkownik
Posty: 40
Rejestracja: 31 lip 2008, 9:39
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Góry
Kontakt:

#56

Nieprzeczytany post autor: miko »

art pisze:Witam wszystkich i mam takie pytanko;
Jak się ma prawo na zakładanie xenonów do oryginalnych lamp Astry G.
Zamierzam kupić sobie taki zestaw, ale nie chce co chwile być molestowany przez gorliwych policjantów.Zestaw ma homologacje UE i jest na H7 to powinno być ok. ? :/
[External Link Removed for Guests]
Jeżeli chodzi o prawo, to się nie wypowiem, bo sam mam ten problem (post powyżej ;)).
Natomiast jeżeli chodzi o zakładanie xenonów do zwykłych reflektorów (nie soczewkowych) to sądzę, że jest to nienajlepszy pomysł, ponieważ promienie świetlne bardzo się rozpraszają, co prowadzi niestety do oślepiania kierowców jadących z przeciwka (dziś kilku takich spotkałem ;)).

G_I_Z_M_O

Astro-maniak
Posty: 292
Rejestracja: 31 sty 2008, 17:56
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

#57

Nieprzeczytany post autor: G_I_Z_M_O »

Już działa :D
Sajmon mówi ......

miko

Użytkownik
Posty: 40
Rejestracja: 31 lip 2008, 9:39
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Góry
Kontakt:

#58

Nieprzeczytany post autor: miko »

G_I_Z_M_O pisze:Już działa :D
A jak świeci? :D

ODPOWIEDZ