Prezentacja Angel Eyes FK 4x ring, ele. reg.

Porady, propozycje - wszystko co dotyczy tuningu mechanicznego i wizualnego Astry
Pawka87

Astro-maniak
Posty: 612
Rejestracja: 19 mar 2008, 16:24
Imię: Pawka
Auto: Kle kle kle diesel nic nie słyszę.
Silnik: Y17DT
Województwo: pomorskie
Lokalizacja: Zjednoczone Emiraty Kwidzyńskie / Księstwo Gdańskie
Kontakt:

#21

Nieprzeczytany post autor: Pawka87 »

Kondzio ale dodaj ze kupiles uzywki i dlatego takie problemy.

PS; nie rozumiem sensu przeniesienia teraz tematu do dzialu tuningu skoro tyle czasu byl w dziale napraw i modyfikacji, teoretycznie w takim ukladzie wiele innych tematow tez powinno zostac przeniesieionych do dzialu tunningu jak np. zmiana lampy tylnych na ledy itd itp., zmiana podswietlenia w srodku to tez tuning. Tuning = modyfikacja ;)
Stay tuned ;)

miko

Użytkownik
Posty: 40
Rejestracja: 31 lip 2008, 9:39
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Góry
Kontakt:

#22

Nieprzeczytany post autor: miko »

Dostałem dziś lampy (pozdrowienia dla Pocztexu, który rozwozi w soboty ;)). Efekt po wyjęciu z pudełka - oszałamiający :). Mam tylko problem, ponieważ nie wiem do czego jest dodana wiązka przewodów wraz z przekaźnikiem i bezpiecznikiem? Do pozycyjnych? Jak to podłączyć? Trzeba przerobić oplowską wtyczkę od pozycyjnych i podpiąć ten wynalazek?

[ Dodano: 2008-09-06, 17:22 ]
Edytuj nie działa, a ja mam jeszcze pytanie: Jakiego rodzaju powinny być żarówki w tych lampach? Wszystkie 4 sztuki H7 ?

[ Dodano: 2008-09-06, 18:28 ]
Znalazłem informację na nowej lampie: 1 żarówka to H7 55W, natomiast druga to D2S 35W i jak wpisałem w Allegro to same xenony mi się pojawiły :(, czym to zastąpiliście?

Pawka87

Astro-maniak
Posty: 612
Rejestracja: 19 mar 2008, 16:24
Imię: Pawka
Auto: Kle kle kle diesel nic nie słyszę.
Silnik: Y17DT
Województwo: pomorskie
Lokalizacja: Zjednoczone Emiraty Kwidzyńskie / Księstwo Gdańskie
Kontakt:

#23

Nieprzeczytany post autor: Pawka87 »

co Ty za glupoty opowiadasz, zarowki wchodza takie jak seryjne, czyli dwie H7 i dwie H4
Stay tuned ;)

miko

Użytkownik
Posty: 40
Rejestracja: 31 lip 2008, 9:39
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Góry
Kontakt:

#24

Nieprzeczytany post autor: miko »

Pawka87 pisze:co Ty za glupoty opowiadasz, zarowki wchodza takie jak seryjne, czyli dwie H7 i dwie H4
Pisze tylko to, co pisze na reflektorze H7 55W i D2S 35W.
Nie rozumiem, jak H4 jak H4 jest dwuwłóknowa a w Astrze masz osobno mijania i osobno drogowe.

Pawka87

Astro-maniak
Posty: 612
Rejestracja: 19 mar 2008, 16:24
Imię: Pawka
Auto: Kle kle kle diesel nic nie słyszę.
Silnik: Y17DT
Województwo: pomorskie
Lokalizacja: Zjednoczone Emiraty Kwidzyńskie / Księstwo Gdańskie
Kontakt:

#25

Nieprzeczytany post autor: Pawka87 »

mam na mysli to ze takie jakie masz w astrze fabrycznie, takie mozesz przelozyc do tych FK ;) a to co Ty masz tam napisane to juz nie wnikam ;P tam masz napewno napisne do jakich zarowek jest soczewka przystowoana, na to by logiczne myslac wynikalo, na normalna zarowke h7 lub na xenon.
Stay tuned ;)

G_I_Z_M_O

Astro-maniak
Posty: 292
Rejestracja: 31 sty 2008, 17:56
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

#26

Nieprzeczytany post autor: G_I_Z_M_O »

Żarówki wchodzą cztery H7. Ale trza uważać bo ja np jezdze na Philipsach night guide i do soczewek jest specjalna H7s :)

Kondzio i jak Ci lampy wyszły po robocie??? Jak jakość światła? Mi tez w lewej nie działa na boki... Jak to naprawiłeś???
Sajmon mówi ......

miko

Użytkownik
Posty: 40
Rejestracja: 31 lip 2008, 9:39
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Góry
Kontakt:

#27

Nieprzeczytany post autor: miko »

Chcę sobie kupić nowe żaróweczki, a stare niech zostaną w ogryginalnych lampach żeby się nie kurzyło :D. Zastanawiałem się tylko że jak dam zamiast tych D2S 35W, H7 55W (jak w oryginałach) czy się coś nie stanie (temperatura).
Kupię 4 sztuki H7 55W i zobaczymy...
Aby niebyć gołosłownym przesyłam dowody:D :
[External Link Removed for Guests]
[External Link Removed for Guests]
[External Link Removed for Guests]

A Co się stanie jak dam zwykłe H7 zamiast H7s?

G_I_Z_M_O

Astro-maniak
Posty: 292
Rejestracja: 31 sty 2008, 17:56
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

#28

Nieprzeczytany post autor: G_I_Z_M_O »

Przy zwykłej żarówce nic sie nie zmieni. Ale przy żarówce 3 kolorowej jak moja bedzie swieciła odwrotnie tzn tam gdzie ma byc żółty bedzie niebieski i odwrotnie.

A FK przeciez jest lampą soczewkową przystosowaną do H7 wiec 55W nie powinno im zaszkodzić.

Kondzio czekam na efekty. Moje swieca kiepsko i nie wiem dlaczemu :( A jak za to biale kółko krecisz to sie przesuwają???
Sajmon mówi ......

ODPOWIEDZ