Prezentacja Angel Eyes FK 4x ring, ele. reg.

Porady, propozycje - wszystko co dotyczy tuningu mechanicznego i wizualnego Astry
miko

Użytkownik
Posty: 40
Rejestracja: 31 lip 2008, 9:39
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Góry
Kontakt:

#41

Nieprzeczytany post autor: miko »

Ok, jutro spubuje i dam znać :). Sorry, że tak się dociekliwie pytam, ale po prostu nie chcę czegoś uszkodzić. Rozumiem, że ten motylek przekręcam lekko tak pół obrotu w lewo (jak silniczek w starej lampie) i wyciągam?
Bardzo dziękuję za pomoc :).

sent79

Astro-maniak
Posty: 67
Rejestracja: 05 mar 2008, 20:53
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

#42

Nieprzeczytany post autor: sent79 »

trzeba go obrócić i targać na siłe on bardzo mocno jest zaklinowany bo jest na wcisk, pozniej tylko wyczepić trzpień z zaczepu , wpiąć silniczek w trzpień wlozyc go obrócić i gotowe :P

melanrz

Astro-maniak
Posty: 214
Rejestracja: 03 sty 2008, 16:12
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Aleksandrów Łódzki
Kontakt:

#43

Nieprzeczytany post autor: melanrz »

co do angel eyesow do astry Fki to mam prosbe.. bo ja wlasnie tego tematu nie ogarniam. Moze mi ktos napisac wlasnie jakich sa firm i czym roznia sie od innych...

miko

Użytkownik
Posty: 40
Rejestracja: 31 lip 2008, 9:39
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Góry
Kontakt:

#44

Nieprzeczytany post autor: miko »

No, lampki już zamontowane :).
Troche słabo świecą i zastanawiam się, czego to może być wina? Mam narazie założone żarówki xenon +30% mega white (niby przezroczyste szkło).
Mam jeszcze problem, ponieważ długie świecą zdecydowanie za nisko i nie wiem jak je uregulować. Kręciłem już tą śrubką, która znajduje się pod gumową podkładką w samochodzie ale ona jest od soczewek, spróbowałem drugą ale niestety nie ma rezulatatu :(.

[ Dodano: 2008-09-09, 19:28 ]
P.s. Zamówiłem H7S i zobaczymy...

miko

Użytkownik
Posty: 40
Rejestracja: 31 lip 2008, 9:39
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Góry
Kontakt:

#45

Nieprzeczytany post autor: miko »

Dzięki Kondzio.
Ok, tylko teraz jak podniosę do góry to boję się, że będę razić innych soczewkami.
Czy wasze soczewki też świecą słabiej od fabrycznych lamp, czy ja coś jeszcze mam nie tak :mrgreen: ?
Kondzio, jak tam, masz już xenony?

G_I_Z_M_O

Astro-maniak
Posty: 292
Rejestracja: 31 sty 2008, 17:56
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

#46

Nieprzeczytany post autor: G_I_Z_M_O »

Ja mam H7S i tez jest kaszana. Dokładnie Philips night guide h7s... Chyba jedyne rozwiazanie to ksenon. Kondzio czekam na opinie :D Pozdrawiam.
Sajmon mówi ......

G_I_Z_M_O

Astro-maniak
Posty: 292
Rejestracja: 31 sty 2008, 17:56
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

#47

Nieprzeczytany post autor: G_I_Z_M_O »

Kondzio, a gdzie zamontowałeś przetwornice??? Bo ja tez juz se xenonik machnąłem ale... problem z montazem przetwornic :/ tzn nie wiem czy mam wiercic czy nie... :mrgreen:
Sajmon mówi ......

ODPOWIEDZ