Prezentacja Angel Eyes FK 4x ring, ele. reg.

Porady, propozycje - wszystko co dotyczy tuningu mechanicznego i wizualnego Astry
Pawka87

Astro-maniak
Posty: 612
Rejestracja: 19 mar 2008, 16:24
Imię: Pawka
Auto: Kle kle kle diesel nic nie słyszę.
Silnik: Y17DT
Województwo: pomorskie
Lokalizacja: Zjednoczone Emiraty Kwidzyńskie / Księstwo Gdańskie
Kontakt:

Prezentacja Angel Eyes FK 4x ring, ele. reg.

#1

Nieprzeczytany post autor: Pawka87 »

Dużo czytałem, zastanawiałem się i wkońcu zdecydowałem na wydatek o 100 zł większy porównując do firmy Sonar, ale z przeczytanych opinii i z tego co widzę zyskałem na jakości i solidności. Zamówiłem... czekałem czekałem i przyszły. Angel Eyes Black firmy FK 4 ringii z elektryczną regulacją. Kupione w firmie protector w Wejherowie gdzie odrazu dokonano montażu. Robocizna miała kosztować 120 zł ale stargowałem na 50 zł, chciałem zakładać je sam ale jak mi mechanik powiedział, że trzeba zdjąć przedni błotnik to z racji na chwilowy brak odpowiednich narzędzi, miejsca i pogody postanowilem wydać 50 zł więcej i mieć fachową obsługę, ale byłem obecny podczas instalacji świateł więc wiem co i jak, i w sumie teraz nie miałbym większego problemu z ich motnażem.

Jedyne co zauważyłem to, że lekko brzegi lamp zaparowały, ale po rozmowie z mechanikiem okazało się, że każde lampy czy to angel eyes czy nawet fabryczne oplowskie, mają prawo do lekkiego zaparowywania na samym początku po ich montażu, z racji tego iż lampy mogły przez długi okres być składowane w magazynie w temperaturze pokojowej a więc odbiegającej od warunków na ulicy. Okres po którym lampy "powinny się przegryźć" to około 2 tygodnie (wierze mocno,że tak bęzie) i ponoć powinno być wszystko ok,ale gdyby jednak to okazało się nie do końca prawdą to mam gwaranacje.

Oto fotki, czekam na opinie :)



[External Link Removed for Guests]


[External Link Removed for Guests]

[External Link Removed for Guests]

[External Link Removed for Guests]
Stay tuned ;)

JunioR

Astro-maniak
Posty: 3510
Rejestracja: 21 gru 2006, 16:54
Lokalizacja: Lębork
Pomocny: 1 raz

#2

Nieprzeczytany post autor: JunioR »

astra G pięknie wygląda z angelami ...

takie kobiece oczka :)

Ps. My się chyba poznaliśmy

KeySee

Astro-maniak
Posty: 1873
Rejestracja: 21 gru 2006, 16:52
Imię: Tomek
Auto: Honda Accord
Silnik: ictdi 2.2
Województwo: pomorskie
Lokalizacja: Kwidzyn/Nottingham

#3

Nieprzeczytany post autor: KeySee »

ładne oczęta. ma czym teraz astra spojrzeć na drogę. Ładnie się prezentują.

Manieq

Klubowicz AKP
Posty: 421
Rejestracja: 22 mar 2007, 10:43
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: DOBRE
Pomocny: 1 raz
Kontakt:

#4

Nieprzeczytany post autor: Manieq »

Pawka87 pisze: Jedyne co zauważyłem to, że lekko brzegi lamp zaparowały, ale po rozmowie z mechanikiem okazało się, że każde lampy czy to angel eyes czy nawet fabryczne oplowskie, mają prawo do lekkiego zaparowywania na samym początku po ich montażu, z racji tego iż lampy mogły przez długi okres być składowane w magazynie w temperaturze pokojowej a więc odbiegającej od warunków na ulicy. Okres po którym lampy "powinny się przegryźć" to około 2 tygodnie (wierze mocno,że tak bęzie) i ponoć powinno być wszystko ok,ale gdyby jednak to okazało się nie do końca prawdą to mam gwaranacje.
Mogę to potwierdzić, ponieważ miałem taki problem ze swoimi xenonami. Po paru tygodniach problem zniknął.

Bardzo ładnie wygląda ;)
[External Link Removed for Guests]

Pawka87

Astro-maniak
Posty: 612
Rejestracja: 19 mar 2008, 16:24
Imię: Pawka
Auto: Kle kle kle diesel nic nie słyszę.
Silnik: Y17DT
Województwo: pomorskie
Lokalizacja: Zjednoczone Emiraty Kwidzyńskie / Księstwo Gdańskie
Kontakt:

#5

Nieprzeczytany post autor: Pawka87 »

Manieq pisze:
Pawka87 pisze: Jedyne co zauważyłem to, że lekko brzegi lamp zaparowały, ale po rozmowie z mechanikiem okazało się, że każde lampy czy to angel eyes czy nawet fabryczne oplowskie, mają prawo do lekkiego zaparowywania na samym początku po ich montażu, z racji tego iż lampy mogły przez długi okres być składowane w magazynie w temperaturze pokojowej a więc odbiegającej od warunków na ulicy. Okres po którym lampy "powinny się przegryźć" to około 2 tygodnie (wierze mocno,że tak bęzie) i ponoć powinno być wszystko ok,ale gdyby jednak to okazało się nie do końca prawdą to mam gwaranacje.
Mogę to potwierdzić, ponieważ miałem taki problem ze swoimi xenonami. Po paru tygodniach problem zniknął.

Bardzo ładnie wygląda ;)

Ufff... trochę mnie uspokoiłeś Manieq :) bo codziennie człowiek nie wydaje tylu pięniedzy na lampy... a jak już wydaje, to chce żeby wszystko pasiło i nie było problemów...

[ Dodano: 2008-04-10, 13:44 ]
JunioR pisze:astra G pięknie wygląda z angelami ...

takie kobiece oczka :)

Ps. My się chyba poznaliśmy

Miło, że wam się podoba :) ale to jeszcze nie ostatnie moje słowo... następne modyfikacje na początku maja :D

Nie przeczę, że nie Junior.... ale jestem nowy i na zlocie jestem drugi raz i nie znam tak ludzi jeszcze ani nie kojarze wszystkich po nickach no i ciężko się odrazu tak zaklimtyzować i spamiętać wszystkich, ale pewnie się poznaliśmy na ostatnim zlocie.
Stay tuned ;)

Adaś Astra

Astro-maniak
Posty: 250
Rejestracja: 04 paź 2007, 22:02
Imię: Adam
Auto: Ford
Silnik: BWY
Województwo: warmińsko-mazurskie
Lokalizacja: Olsztynek

#6

Nieprzeczytany post autor: Adaś Astra »

no ładnie wygląda :) ale z tego co widzę na zdjęciach to one nietylko " delikatnie w rogach zaparowały - ale wzdłuż całej lampy ;/
AdamGaL - FCP ; były : astra, vectra, omega, golf, galaxy

bobi

Astro-maniak
Posty: 1810
Rejestracja: 16 cze 2007, 17:38
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Ruda Śląska
Kontakt:

#7

Nieprzeczytany post autor: bobi »

piękne ;) czy to w eFce cy też w dwujeczce to Aniołki są boskie 8)
ASTEROIDALNY STAN NIEWAŻKOŚCI .... ;]

[External Link Removed for Guests]

[External Link Removed for Guests]

miko

Użytkownik
Posty: 40
Rejestracja: 31 lip 2008, 9:39
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Góry
Kontakt:

#8

Nieprzeczytany post autor: miko »

Piękne oczy :), ja też na takie nabrałem ochoty, tylko że srebrne.
Pawka87, czy silniczki do regulacji były w komplecie z lampami? Jak jest z fabryczną instalacją, czy wszystkie złączki, osłonki na kablach pasowały do tych lamp? :)
Być może za niedługo pochwalę się moją Asterką na forum... :)

Pawka87

Astro-maniak
Posty: 612
Rejestracja: 19 mar 2008, 16:24
Imię: Pawka
Auto: Kle kle kle diesel nic nie słyszę.
Silnik: Y17DT
Województwo: pomorskie
Lokalizacja: Zjednoczone Emiraty Kwidzyńskie / Księstwo Gdańskie
Kontakt:

#9

Nieprzeczytany post autor: Pawka87 »

hmmm o ile mnie pamiec nie myli to silniczki chyba zostaly od starych lamp, ale nie dam sobie glowy uciac, z kablami nie bylo najmniejszego problemu wzystkie kostki pasuja, nie trzeba nic przerabiac ani dokladac :)

ps: ja tez chorowalem na Angel Eyes no i wkoncu nadszedl czas ze kupilem :)
Stay tuned ;)

ODPOWIEDZ