Białe zegary tarcz wskaźników przyrządów deski

Porady, propozycje - wszystko co dotyczy tuningu mechanicznego i wizualnego Astry
Gość

Białe zegary tarcz wskaźników przyrządów deski

#1

Nieprzeczytany post autor: Gość »

witam czy ktoś posiada gotowe do wydrukowania białe tarcze do astry 95' gdyż chcem takie uskótecznić w mojej asterce myślem że bendą wyglondały lepiej niż te standardowe

ponadto czy te wydrukowane i wycięte tarcze sie nakleja na stare czy stare trzeba wyłamać? jak to jest?? i czym pomalować wskazówki?

pozdrawiam AKP

Awatar użytkownika
Mixotic

Klubowicz AKP
Posty: 470
Rejestracja: 26 wrz 2007, 19:43
Imię: Wojtek
Auto: Astra Coupe
Silnik: Z 22 SE
Województwo: wielkopolskie
Lokalizacja: Poznań
Wdzięczny: 2 razy
Kontakt:

#2

Nieprzeczytany post autor: Mixotic »

Moim zdaniem lepiej kupic - np na Allegro . [External Link Removed for Guests]
lub [External Link Removed for Guests]
Trzeba bardzo uważac i dokładnie sprawdzic jakie tarcze mamy w aucie bo różnice są czasem niewielkie. Potem tylko wybierac kolorki :D

Kaper

Użytkownik
Posty: 27
Rejestracja: 17 kwie 2008, 20:54
Auto: Astra J
Silnik: 1.7 CDTI
Województwo: Zagranica - UE
Lokalizacja: Bristol UK
Kontakt:

#3

Nieprzeczytany post autor: Kaper »

A nie wiecie czy dostane takie tarcze lecz nie tylko z km/h ale rownierz mile/h :) i bez obrotomierza ( niestety nie mam obrotomierza u siebie :( )



Pozdrawiam

Awatar użytkownika
silvo44

ex-Staff
Posty: 2092
Rejestracja: 29 wrz 2007, 9:19
Imię: silvo44
Auto: AF/VC
Silnik: X14NZ + LPG/Z18XER
Województwo: małopolskie
Lokalizacja: OLKUSZ
Pomocny: 1 raz

#4

Nieprzeczytany post autor: silvo44 »

antyfan pisze:gdyż chcem takie uskótecznić w mojej asterce myślem że bendą wyglondały lepiej niż te standardowe
Tak będą wyglądały, jak piszesz :lol: - potrenuj trochę, bo niedobrze się robi czytając twoje wypociny :!:
Kaper pisze:czy dostane takie tarcze lecz nie tylko z km/h ale rownierz mile/h :) i bez obrotomierza ( niestety nie mam obrotomierza u siebie :( )
Dogadaj się na Allegro ze sprzedającym :shock: - myślę , że zrobi co chcesz.Pozdro..

ODPOWIEDZ