Jak dodac mocy

Porady, propozycje - wszystko co dotyczy tuningu mechanicznego i wizualnego Astry
Goszas

#11

Nieprzeczytany post autor: Goszas »

wencik, wez z edytuj swojego pierwszego posta w tym temacie i dopisz

ps. ŚCIERWO, ZŁOM, TANDETA, BADZIEW, i ch..j wie co jeszcze a ten kolo co to sprzedaje to jak w temacie napisalem f.r.a.j.e.r !!!

wencik

Astro-maniak
Posty: 1334
Rejestracja: 21 gru 2006, 14:20
Imię: Leszek
Silnik: Diesel
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

#12

Nieprzeczytany post autor: wencik »

i tak chyba nikt nie wział tego na poważnie ;)
Obrazek Piszę poprawnie po polsku. ? ?
Przynajmniej się staram :)

pawelp

#13

Nieprzeczytany post autor: pawelp »

Fakt jest faktem na allegro nieraz na niezly kicz mozna sie nadziac.. i przyznaje racje jak jakies gowniane pudeleczko moze 25KM dodac to czyste szalenstwo. Mysle na poczatek to mozna by wrzucic w silnik nowe swiece jakis dolot+filtr troche sie tylko obawiam jak LPG na to zareaguje:)

JOszi

Astro-maniak
Posty: 4227
Rejestracja: 22 gru 2006, 14:37
Imię: Marek
Auto: astra f, insignia, fiat 125P
Województwo: kujawsko-pomorskie
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt:

#14

Nieprzeczytany post autor: JOszi »

pawelp pisze:i przyznaje racje jak jakies gowniane pudeleczko moze 25KM dodac to czyste szalenstwo
he he może :D ale akurat nie to ;) przykładem są boxy dla turbodiesli zamiast chip tuningu ;)

pawelp

#15

Nieprzeczytany post autor: pawelp »

Ok nie sprzeczam sie bo w sprawach diesli to nie mam doswiadczenia ale slyszalem ze ludzie ktorzy wrzucili chip do swojego diesla sa zadowoleni tylko ze sporo kaski trzeba wydac i tez bez skutkow ubocznych dla silnika, dla TDI to zwiekszone obciazenie dla turbiny poprzez wzrost temp spalin opuszczajacych komory spalania... takze roznie to bywa:)

Gość

#16

Nieprzeczytany post autor: Gość »

A może mi ktos powie jakie świece najlepiej wrzucić, mam 1.6 na wielopunkcie... czy te świece cos daja i jakie, jakie koszty tych świec...

chiken

Astro-maniak
Posty: 391
Rejestracja: 07 lut 2007, 9:41
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

#17

Nieprzeczytany post autor: chiken »

jeśli chcesz się bawić w modifikacje kompa to lepiej udać się do jakiegoś fachowca, ale jak na takie autko to się nie opłaca :) Większość forum jakie przeczytałem dotyczących innych marek użytkownicy wychodzili z propozycją ewentualnej zmiany samochodu na powiedzmy asterkę z lepszym silnikiem :roll:
==================
Marka: Opel Astra F Caravan
Rok: 1999
Silnik: X14NZ 60KM
Kolor: KingsBlue :)
LPG-->brak-->i dobrze
===============

pawelp

#18

Nieprzeczytany post autor: pawelp »

Taaa najlepiej byloby kupic asterke z lepszym silnikiem (moje marzenie to GSI) ale chyba kazdy z nas jest przywiazany do swojego autka :lol: i ciezko byloby powiedziec "wymienie cie na lepszy model..." :)

chiken

Astro-maniak
Posty: 391
Rejestracja: 07 lut 2007, 9:41
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

#19

Nieprzeczytany post autor: chiken »

coś w tym jest :) to może twoja buda z sercem od GSI jak to by pięknie śmigało :]
==================
Marka: Opel Astra F Caravan
Rok: 1999
Silnik: X14NZ 60KM
Kolor: KingsBlue :)
LPG-->brak-->i dobrze
===============

pawelp

#20

Nieprzeczytany post autor: pawelp »

Juz to sobie wyobrazam :mrgreen: to byloby cos:) a tak z innej beczki to ciezko jest wrzucic ten komp pokladowy z GSI ktos to robil? Bo mialbym ochote wrzucic taki na poklad ostatnio na allegro spotkalem i calkiem przyzwoita cena byla :> Pozdro

ODPOWIEDZ