Ożywić wnętrze...

Porady, propozycje - wszystko co dotyczy tuningu mechanicznego i wizualnego Astry
lakers

Astro-maniak
Posty: 144
Rejestracja: 21 kwie 2008, 14:17
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Grudziądz Gdańsk
Kontakt:

Ożywić wnętrze...

#1

Nieprzeczytany post autor: lakers »

Mam Opelka Asię w sedanie z 95' od soboty ;)
to tytułem wstępu, i mimo, że jeździłem już różnymi samochodami (firmowymi, od rodzinki) to to jest moje pierwsze autko :)

Mam więc pytania odnośnie wnętrza
1. Kupiłem sobie co prawda czarną nakładkę na kierownicę (6,99 - biedronka) z czerwonymi miejscami tam gdzie się dłonie kładzie i sam nie wiem czy dobrze zrobiłem, przyznam że komfort jazdy się poprawił, ale chodzi mi o coś innego, otóż kolor autka to srebrny metalik, i patrząc z zewnątrz nie jestem pewny czy pasuje w środku kolor czerwony, a planuje kupić nową mieszkę i pokrowce na siedzenia po to by ożywić wnętrze troszeczkę. Nie mam takiego zmysłu żeby to zobaczyć w wyobraźni jak to się będzie komponować więc was pytam czy czerwony kolor w środku będzie dobrze pasował? Czy może niebieski? A może jeszcze inny?

2. w związku z czym planuje zakup mieszki to czy ta najtańsza dostępna na alle coś tam ;) jest ok?

3. To samo się tyczy pokrowców na siedzenia, które wybrać?

4. Podajcie jadną z najtańszych rzeczy (bo po kupnie autka czuje pustke w portfelu) co można dokupić do autka żeby choć trochę poprawić jesgo wizerunek.

To tyle, z góry dzięki za odpowiedź
nie jestem sam kiedy bębny grają...

[External Link Removed for Guests]
Ludzie z tego forum, którzy mi pomogli: Pankracynka, Anusia, Big Joe, Dziubas, Konradopel. Więlkie dzięki

PawełTM

Astro-maniak
Posty: 232
Rejestracja: 16 lis 2007, 12:33
Imię: Paweł
Auto: Astra F
Silnik: X16SZ
Województwo: mazowieckie
Lokalizacja: wawa
Kontakt:

#2

Nieprzeczytany post autor: PawełTM »

to zalezy co sie komu podoba jedni kupują czerwone zołte niebieskie lub inne pokrowce drudzy chca zeby wszytsko wygladalo elagancko i robia wszystko pod kolor tapicerki ja mam u siebie zadbane wnetrze ale jak by kiedys cos to kupuje wszystko pod kolor zadne tam czerwone naszywki czy inne badziewie to nie ma być oczojebne tylko ładnie wyglądać wrzuć foto wnetrza to sie cos dobierze

pasztet007

Astro-maniak
Posty: 89
Rejestracja: 04 gru 2007, 3:51
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Brzeg/Opole
Kontakt:

#3

Nieprzeczytany post autor: pasztet007 »

to teraz ja :D za mieszki na reczny i skrzynie zaplacilem ok 40 zł z przesyłką zadowolony jestem ;) pokrowce 60 zł w Aldiku taki sklep cos jak biedronka ... ;)

oczywiscie wszystko w niebieskim odcieniu bo auto niebieskie...

a odnosnie czerwonego to szczerze nie mam pojecia jak to moze wygladac...
TTI 880 +Lemm at 1700 obecnie

Pędzimy przez Polską dzicz
Wertepy chaszcze błota
Patrz w tył tam nie ma nic
Żałoba i sromota
Patrz w przód tam raz po raz
Cel mgłą niebieską kusi
Tam chce być każdy z nas
Kto nie chce chcieć - ten musi!
W niebieskim Astrolocie

lesio822

Astro-maniak
Posty: 512
Rejestracja: 25 lut 2007, 21:19
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Sanok
Kontakt:

#4

Nieprzeczytany post autor: lesio822 »

Mieszki robi boombel albo city900 może u niego taniej dostaniesz. Ja mam od boombla i wyglądają naprawdę nieźle. za komplet dałem chyba 35 zł. reszta to nakładki na pedały i może okleina kokpitu ale to już cena ok 150. jak fotele kubełkowe to pokrowce nie będą dobrze leżeć, tego więc nie polecam. możesz jeszcze dokupić jakieś fajne dywaniki cena ok 50 zł.

ODPOWIEDZ