Dodatkowe Światło STOP

Porady, propozycje - wszystko co dotyczy tuningu mechanicznego i wizualnego Astry
PIeTrO

Astro-maniak
Posty: 275
Rejestracja: 02 mar 2008, 17:42
Imię: Piotrek
Auto: Passat B5 FL
Silnik: Klekot
Województwo: podkarpackie
Lokalizacja: Sanok

Dodatkowe Światło STOP

#1

Nieprzeczytany post autor: PIeTrO »

Witam mam astre F karavan i chcialbym zrobic dodatkowe swiatla stopu w mejsce swietel przeciwmgielnych to znaczy jak hamuje zeby po obu stronach zaswiecalo sie mocniej swiatlo tam gdzie swieca sie zarowki postojowe. Próbowałem spiąc scieżke stopu z przeciwmgielnymi ale gdy hamowalem to swiecila mi sie kontrolka w liczniku ze mam swiatła przeciwmgielne wlaczone :D Macie moze jakas koncepcje na to ?? Bardzo mi sie to podoba widzialem u kolegi w passacie B3 jak mial tak zrobione ale on kupil juz tak auto i nie wiem jak sie do tego zabrac. Będe wdzieczny za pomoc POZDRAWIAM

Cobrettii

Astro-maniak
Posty: 950
Rejestracja: 03 paź 2007, 16:47
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Płock/Gostynin
Kontakt:

#2

Nieprzeczytany post autor: Cobrettii »

PIeTrO, bardzo proste. Pozostawiasz to tak jak jest, tyl;ko musisz wpiać dwie diody w obwód.
1. aby wciskajac hamulec, nie szło napiecie na konsolke centralkną, a drógą, że gdy wlaczysz przeciwmgielne, aby nie szło napiecie na stopy.
[External Link Removed for Guests]

PIeTrO

Astro-maniak
Posty: 275
Rejestracja: 02 mar 2008, 17:42
Imię: Piotrek
Auto: Passat B5 FL
Silnik: Klekot
Województwo: podkarpackie
Lokalizacja: Sanok

#3

Nieprzeczytany post autor: PIeTrO »

Cobrettii, co to sa te diody?? mógłbyś mi pomoc oco z tym chodzi:) no jak wlanczalem swiatlo przeciwmgielne to swieci sie STOP LoL :) Cobrettii, Jak mozesz to odezwij sie na gg 1051251 wytłumaczysz mi :)

ODPOWIEDZ