Malowanie wkładów reflektorów astra G - ma ktoś fotorelacje?

Porady, propozycje - wszystko co dotyczy tuningu mechanicznego i wizualnego Astry
kaes

Użytkownik
Posty: 44
Rejestracja: 21 lut 2008, 21:57
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Krotoszyn
Kontakt:

Malowanie wkładów reflektorów astra G - ma ktoś fotorelacje?

#1

Nieprzeczytany post autor: kaes »

Chce sobie zrobić coś takiego sam. (coś ala hella magic colours-fota poniżej)Ryłem po internecie i wiele fotorelacji znalazłem ale akurat nie przy lampach od astry G a przydało by się coś już wiedzieć żeby przetrzeć ścieżkę przed rozbrajaniem reflektora i malowaniem. Może ktoś z was coś ma takiego to będę wdzięczny za info.pozdr.
[External Link Removed for Guests]

Luce

Użytkownik
Posty: 26
Rejestracja: 27 gru 2007, 16:27
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Gliwice
Kontakt:

#2

Nieprzeczytany post autor: Luce »

Opel wypuścił dwa rodzaje lamp (chrom i czarne - są w coupe) ... to nie lepiej po prostu kupic kpl. takich lamp niż rozbierac. Z rozbiórką wiąże się ryzyko - bardzo łatwo można zepsuc regulację.

[ Dodano: 2008-05-07, 11:08 ]
wygląda to tak [External Link Removed for Guests]

Struna

Astro-maniak
Posty: 1562
Rejestracja: 09 cze 2007, 23:11
Imię: Artur
Auto: AG
Silnik: Y20DTH
Województwo: podlaskie
Lokalizacja: Białystok

#3

Nieprzeczytany post autor: Struna »

Lampa czarna od zwykłej Astry ma zwykły klosz i ciemne wnętrze. Natomiast od Coupe ma jeszcze dymiony klosz. Akurat ta aukcja którą podałeś jest od zwykłej Astry, a te na zdjęciu na górze jest chyba od Coupe.

[ Dodano: 2008-05-07, 13:34 ]
Albo jakoś odwrotnie to było :D hehe W każdym razie, tyle się dowiedziałem w sklepach i na szrotach, jak szukałem lamp do siebie ;)
Obrazek

kaes

Użytkownik
Posty: 44
Rejestracja: 21 lut 2008, 21:57
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Krotoszyn
Kontakt:

#4

Nieprzeczytany post autor: kaes »

Panowie ale ja nie chce lampek od coupe bo to nie są te same co przedstawiłem na focie. Te na focie to Hella magic colours i nie wychodziły seryjnie w zadnej asterce. Mają czarny wkład jak ciemne ale dodatkowo mają czarny spód odbłyśnika. Nowka kosztują bagatela 200 EUR a zwykłe czarne to tylko półśrodek. Chyba kupie narazie jedną zwykłą srebrną lampe i pobawie się :m

Struna

Astro-maniak
Posty: 1562
Rejestracja: 09 cze 2007, 23:11
Imię: Artur
Auto: AG
Silnik: Y20DTH
Województwo: podlaskie
Lokalizacja: Białystok

#5

Nieprzeczytany post autor: Struna »

Podgrzej piekarnik do 180 stopni, wyłącz go i włóż lampę do piekarnika na jakieś 3 minuty. Po wyjęciu klosz powinien odejść ;) robisz co chcesz z wnętrzem (tylko trzeba uważać na lustro, bo ponoć łatwo schodzi). Potem podgrzewasz znowu piekarnik, wrzucasz lampkę i po wyjęciu mocno dociskasz;)
Obrazek

ODPOWIEDZ