Filtr stożkowy

Porady, propozycje - wszystko co dotyczy tuningu mechanicznego i wizualnego Astry
kargul

Astro-maniak
Posty: 1000
Rejestracja: 06 kwie 2007, 21:09
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Ostromecko
Kontakt:

#41

Nieprzeczytany post autor: kargul »

Goszas, Ja dzisiaj wymienialem zbiornik to przy okazji wycialem kata i wstawilem rure :mrgreen: Wzialem od kumpla bo juz mial gotową od omegi..On akurat zrobil tak ze wybebeszyl kata i przes srodek dal rure. Zalozylem i dziala ;) i wygladaj jak bym mial kata :D A kat pojdzie na allegro. Ta strumienica z Twojego linku jest dobra i przypomina kata;)nadaje sie ;)
Kupię błotnik przedni od strony kierowcy. Najlepiej w kolorze grafit.

- O widzę kupiłeś sobie golfa ?
- Nie..Zająłem drugie miejsce w konkursie..
- Aha..A co bylo za pierwsze ??
- Worek ziemniaków :mrgreen:

Goszas

#42

Nieprzeczytany post autor: Goszas »

kargul, tak strzelalem z linkiem, ja jeszcze zobacze co u mnie siedzi pod fura i sie zastanowie nad wymiana i jeszcze bede na + co tam +++++++++++ w cos sie zainwestuje :mrgreen:

a do wymiany potzrzeba tylko spawarki i dobrego jej operatora :?: i troche czasu oczywiscie ;)

JunioR

Astro-maniak
Posty: 3510
Rejestracja: 21 gru 2006, 16:54
Lokalizacja: Lębork
Pomocny: 1 raz

#43

Nieprzeczytany post autor: JunioR »

Goszas pisze:a do wymiany potzrzeba tylko spawarki i dobrego jej operatora :?: i troche czasu oczywiscie ;)
poprawka... migomatu i wykwalifikowanego operatora =)

Goszas

#44

Nieprzeczytany post autor: Goszas »

JunioR pisze:poprawka... migomatu i wykwalifikowanego operatora =)
:?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?:

JunioR

Astro-maniak
Posty: 3510
Rejestracja: 21 gru 2006, 16:54
Lokalizacja: Lębork
Pomocny: 1 raz

#45

Nieprzeczytany post autor: JunioR »

stary spawarką to ty se możesz :) - takie rzeczy załatwia się migomatem, mój kolego....

kargul

Astro-maniak
Posty: 1000
Rejestracja: 06 kwie 2007, 21:09
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Ostromecko
Kontakt:

#46

Nieprzeczytany post autor: kargul »

Ja akurat potrzebowalem tylko szlifierki i wiertarki bo juz rura dlugoscia byla dopasowana, musialem tylko przeciac sruby przy uchwytach kata i dopasowac uchwyty przy rurze..bo z jednej strony pasowaly otwory a z drugiej nie..No a Goszas niestety bedziesz musial spawac..jak nie masz gotowego...Ale junior powiem Ci ze zwykla elektryczna tez sie da;) Kumpel spwawal zwykla elektryczna ;)
Kupię błotnik przedni od strony kierowcy. Najlepiej w kolorze grafit.

- O widzę kupiłeś sobie golfa ?
- Nie..Zająłem drugie miejsce w konkursie..
- Aha..A co bylo za pierwsze ??
- Worek ziemniaków :mrgreen:

JunioR

Astro-maniak
Posty: 3510
Rejestracja: 21 gru 2006, 16:54
Lokalizacja: Lębork
Pomocny: 1 raz

#47

Nieprzeczytany post autor: JunioR »

kargul pisze:Ale junior powiem Ci ze zwykla elektryczna tez sie da;) Kumpel spwawal zwykla elektryczna
to nie jest kwestia tego czy się da czy się nie da... bo na upartego kpujesz osmiorniczkę i do tego mocną taśmę klejącą i tyle :) - cała zabawa polega na tym, żeby to zrobić RAZ A porządnie

Goszas

#48

Nieprzeczytany post autor: Goszas »

:oops: Junior & kargul ja nigdy nie mialemprzyjemnosci z czyms takim ;)

kargul, spawarka 360V zalatwi sprawe :?: czy butle itp jak to hydraulicy robia :?: :oops:

kargul

Astro-maniak
Posty: 1000
Rejestracja: 06 kwie 2007, 21:09
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Ostromecko
Kontakt:

#49

Nieprzeczytany post autor: kargul »

Goszas, ANi jedno ani drugie ;) Tak jak powiedzial Junior najlepszy bedzie migomat...najlepiej to wyjdzie ale z braku laku ( tak jak ja) to i elektryczna dobra :mrgreen:
Kupię błotnik przedni od strony kierowcy. Najlepiej w kolorze grafit.

- O widzę kupiłeś sobie golfa ?
- Nie..Zająłem drugie miejsce w konkursie..
- Aha..A co bylo za pierwsze ??
- Worek ziemniaków :mrgreen:

Gość

#50

Nieprzeczytany post autor: Gość »

Witka ja troszke odswieze temat wszytscy tu piszecie o wycinaniu wspawaniu i takie tam oki cat jest ale co z sada lambda co tez se ja mam wyciac co z obrotami ale czy silnik nie rowno bedzie pracowac ??

ODPOWIEDZ