astra f 91-94 vs. astra f 94-02

Porady, propozycje - wszystko co dotyczy tuningu mechanicznego i wizualnego Astry
sim-ns

Użytkownik
Posty: 27
Rejestracja: 31 mar 2008, 23:16
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Nowy Sącz
Kontakt:

astra f 91-94 vs. astra f 94-02

#1

Nieprzeczytany post autor: sim-ns »

Witam! Jakis czas temu kupiłem sobie Astre z 93 roku. Kiedy się zacząłem interesować bardziej tymi samochodami dowiedziałem sie że w 94 roku przeszła ona face-lifting. bardziej mi sie podoba własnie po lekkiej poprawie wyglądu ta astra dlatego mam pytanie czy elementy którymi sie róznia te dwie wersjie trudno by było dopasować. chodzi mi o to czy w mojej astrze mozna by było zamontować grilla, lusterka, czy tylna blendę, oraz oświetlenie od tej po 94 roku bez wiekszych modyfikacji, czy bedzie to pasowało do ssiebie jesli będe wymieniał te elementy stopniowo. z góry bardzo dziękuje za pomoc.

Tomek_0181

Klubowicz AKP
Posty: 1105
Rejestracja: 24 gru 2007, 19:30
Auto: Astra F Irmscher
Silnik: C20xe
Województwo: małopolskie
Lokalizacja: Tylmanowa--RudaŚl.
Pomocny: 3 razy
Kontakt:

#2

Nieprzeczytany post autor: Tomek_0181 »

Będzie ok, grill poliftowy pasuje do poliftowych lamp. Inny kąt. Parę rzeczy jest ciut innych ale wszystko pasuje. Drobne różnice to choćby inne zawiasy w masce ale da się dopasować.

sim-ns

Użytkownik
Posty: 27
Rejestracja: 31 mar 2008, 23:16
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Nowy Sącz
Kontakt:

#3

Nieprzeczytany post autor: sim-ns »

idąc w myśl tego tematu kupiłem sobie blendę którą na dnaich zamierzam założyc do swojej Asi ale w zmwiązku z tym mam kilka pytań a mianowicie co zrobić z przyciskiem otwierającym bagażniktzn. czy kikut który jest teraz odejdzie bez problemu i czy trzeba coś dopasowywać specialnie aby blenda pasowała i bagażnik sie otwierał i jeszcze jedno jak tą blendę wogóle przymocować do gładkiej blachy, myślałem nad sylikonem ale to chyba tylko na krótki czas będzie trzymało

dikser

Astro-maniak
Posty: 870
Rejestracja: 02 gru 2007, 23:43
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: radom
Kontakt:

#4

Nieprzeczytany post autor: dikser »

sa specjalne kleje.a zmieniajac grill z przodu najprawdopodobniej bedziesz musial wymienic rowniez lampy na poliftowe bo podobno maja inny kat gdzies tam i nie bardzo pasuje :roll:
nie ważne przy czym stoisz tylko jak tym jeździsz
[External Link Removed for Guests]

focus

Astro-maniak
Posty: 119
Rejestracja: 26 maja 2008, 19:43
Imię: Kamil
Auto: Astra F
Silnik: 1.4i
Województwo: wielkopolskie
Lokalizacja: Gostyń (okolice)

#5

Nieprzeczytany post autor: focus »

sim-ns pisze:idąc w myśl tego tematu kupiłem sobie blendę którą na dnaich zamierzam założyc do swojej Asi ale w zmwiązku z tym mam kilka pytań
wystarczy poszukać ;]
[External Link Removed for Guests]

sim-ns

Użytkownik
Posty: 27
Rejestracja: 31 mar 2008, 23:16
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Nowy Sącz
Kontakt:

#6

Nieprzeczytany post autor: sim-ns »

wielkie dzięki za link

ODPOWIEDZ