Koncowka tlumika

Porady, propozycje - wszystko co dotyczy tuningu mechanicznego i wizualnego Astry
toziu

Koncowka tlumika

#1

Nieprzeczytany post autor: toziu »

Witam moja koncowka tlumika jest lekko skierowana w dol,a chcialbym zalozyc sobie na nia jakas koncowke chromowana i tutaj moje pyt czy bedzie trzeba ciac tlumik do miejsca gdzie jest ona prosta ??czy da sie to w jakis sposob obejsc ??

JunioR

Astro-maniak
Posty: 3510
Rejestracja: 21 gru 2006, 16:54
Lokalizacja: Lębork
Pomocny: 1 raz

#2

Nieprzeczytany post autor: JunioR »

niestety kolego będziesz musiał ciąć, no chyba że chcesz końcówkę tłmika mieć skierowaną ku ziemi ;-) - uwierz mi, jezeli nie przyspawasz końcówki tłumika DO TŁUMIKA .. no to nie będzie miał to sensu< no CHYYYBA że masz inne ospojlerowanie które zabudowywuje... tył... :) i nie widać ukladu wydechowego... /pozdrawiam

JOszi

Astro-maniak
Posty: 4227
Rejestracja: 22 gru 2006, 14:37
Imię: Marek
Auto: astra f, insignia, fiat 125P
Województwo: kujawsko-pomorskie
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt:

#3

Nieprzeczytany post autor: JOszi »

JunioR pisze:uwierz mi, jezeli nie przyspawasz końcówki tłumika DO TŁUMIKA .. no to nie będzie miał to sensu< no CHYYYBA że masz inne ospojlerowanie które zabudowywuje... tył... :) i nie widać ukladu wydechowego... /pozdrawiam
potwierdzam :/ kijowo to będzie wyglądać :/ i w dodatku pojedyncza okrągła bądź owalna końcówka też będzie kijowo wyględać.

damiiano76

Astro-maniak
Posty: 116
Rejestracja: 10 maja 2007, 15:08
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: manchester
Kontakt:

#4

Nieprzeczytany post autor: damiiano76 »

witam
Probowaliscie moze lakierem chrom w sprayu regenerowac chromowana koncowke tlumika?
Tlumik mam w dobrym stanie, tylko chromowany fragment koncowy tlumika nie wyglada juz najlepiej. Probowalem czyscic itp...Moze takim lakierem go siknac?
pozdro

hans7

Astro-maniak
Posty: 76
Rejestracja: 09 lis 2007, 11:44
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Kalisz
Kontakt:

#5

Nieprzeczytany post autor: hans7 »

Właśnie chciałem poruszyć temat końcówek, mam standardowy tłumik, z hałasu już wyrosłem po poprzednim aucie, zresztą uniwersalnym pseudosportowym tłumikom mówie stanowcze nie :mrgreen: Chodzi mi tylko o to żeby wydech ładnie wyglądał te tanie końcóweczki przykrecane na obejmy odpadają ale zauważyłem że sa w ofercie np. ultera jakieś takie do wspawywane, nazywane nieraz rurą montarzową (a może to co innego?) widziałem nawet jakieś na allegro z dyfuzorem (znaczy że co bardziej basowy pomruk?) może ktoś zna sie troche na tym, albo montował podobne końcówki, każde info mile widziane, jakie polecacie a jakich unikać

JunioR

Astro-maniak
Posty: 3510
Rejestracja: 21 gru 2006, 16:54
Lokalizacja: Lębork
Pomocny: 1 raz

#6

Nieprzeczytany post autor: JunioR »

DObrze to ja może rozwieje wątpliwości odnośnie oewgo dyfuzora - czyli siateczki wewnątrz końcówki. Niestety być może niektórych zaskoczę, ale to nic nie daje :) jedynie wygląd...

damiiano76

Astro-maniak
Posty: 116
Rejestracja: 10 maja 2007, 15:08
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: manchester
Kontakt:

#7

Nieprzeczytany post autor: damiiano76 »

Moj tlumiczek ma taki dziwny znaczek irmsher czy cos :D
Daje znac o sobie tylko jak wir w baku sie zalaczy ;)
Zdrowy jest tylko ta koncoweczka :(
W tloku ujdzie, ale moglaby wygladac lepiej. Starosc nie radosc.

Awatar użytkownika
wesoł

Moderator Techniczny
Posty: 4890
Rejestracja: 28 lut 2007, 15:39
Imię: Paweł
Auto: VW
Województwo: zachodniopomorskie
Lokalizacja: Goleniow
Pomocny: 34 razy
Kontakt:

#8

Nieprzeczytany post autor: wesoł »

Jak masz irmscher-owski tlumik to sie ciesz bo to dobry tlumik tuningowy opla.
Touran BLS i 2xCAYC wszystko zawirusowane
Diagnostyka OPEL i VAG

Awatar użytkownika
Konradopel

Astro-maniak
Posty: 607
Rejestracja: 02 wrz 2007, 19:24
Imię: Konrad
Auto: "Czekoladka"
Silnik: A14NET
Województwo: kujawsko-pomorskie
Lokalizacja: Grudziądz
Kontakt:

#9

Nieprzeczytany post autor: Konradopel »

Możecie jechać po dokręcanych końcówkach wydechu ale nie ma nic bardziej paskudnego niż zardzewiały "kranik" pod tylnym zderzakiem :P

PS gdyby jednak ktoś chciał mi pocisnąć to ja nic nie mam dokręconego
MOC BŁYSKAWICY W ZAKLĘTYM KRĘGU - OPEL
Fotki ze zlotów i wypraw - [External Link Removed for Guests]
Moja Astra - [External Link Removed for Guests]

3ndr1u_GS

Astro-maniak
Posty: 215
Rejestracja: 06 paź 2007, 23:37
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Słupsk
Kontakt:

#10

Nieprzeczytany post autor: 3ndr1u_GS »

a wiec tak mam astre f w HB i calkowicie seryjny tlumik i chcem sobie kupic jakas ladna koncowke ale nie po to aby byla glosna czy cos w tym stylu ale po to aby ladniej wygladalo :) koncowka musi byc przyspawana!! co polecacie?? opierajcie sie na allegro i innych sklepach po co pokazywac cos, czego niewiadomo gdzie szukac :)
[External Link Removed for Guests]

ALAN 102 + MIDLAND ML-145 - DZIURA :)

ODPOWIEDZ