Obnizenie Samochodu

Porady, propozycje - wszystko co dotyczy tuningu mechanicznego i wizualnego Astry
Dezent

Użytkownik
Posty: 53
Rejestracja: 15 sty 2011, 14:12
Imię: Mariusz
Auto: Astra G
Silnik: 1.7 CDTI
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Obnizenie Samochodu

#81

Nieprzeczytany post autor: Dezent »

[External Link Removed for Guests] co myślicie o zawieszeniu KW Variant 3 do Astry G HB?... boje się, że mi wszystkie plastiki po pół roku zaczną hałasować... padł mi tylny lewy amorek a od jakiegoś czasu myślę o zmniejszeniu prześwitu :D wiec jest okazja i pretekst żeby wymienić na coś innego
Pozdrawiam
Dezent

Awatar użytkownika
marek0986

Użytkownik
Posty: 5
Rejestracja: 17 sty 2011, 21:22
Imię: Marek
Auto: Opel astra GT
Silnik: 1,6 C16NZ
Lokalizacja: Wronki

#82

Nieprzeczytany post autor: marek0986 »

Ja mam na sprzedaż sprężyny przód-40 i tył -40 są firmy MTS-TECHNIK koloru czerwonego przednie używane ale tylne nowe ja ma teraz 60 i 40 i jestem zadowolony :D

Żaczek

Astro-maniak
Posty: 123
Rejestracja: 04 mar 2011, 1:23
Imię: Bartłomiej
Auto: Opel Astra G
Silnik: 2.0 DTI
Lokalizacja: Mirzec/Starachowice

#83

Nieprzeczytany post autor: Żaczek »

Dezent , zeby plastiki nie hałasowały to wypadałoby rozpórke dać na przód.

red_devil03

Astro-maniak
Posty: 1090
Rejestracja: 28 lut 2011, 17:42
Imię: Adam
Auto: Opel Astra H COSMO
Silnik: 1,9 CDTI Z19DTJ
Województwo: wielkopolskie
Lokalizacja: Ujście/Piła

#84

Nieprzeczytany post autor: red_devil03 »

zastanawiam się coraz częściej nad wymianą zawieszenia w swojej aterce na gwintowane...jest tego sporo na allgero więc wybór jest trudny. możecie coś polecić lub wypowiedzieć się na temat tego co wrzuciłem. nie chodzi mi o jakiś super sprzęt typu koni lub inne drogie cudactwa.

[External Link Removed for Guests]

[External Link Removed for Guests]

[External Link Removed for Guests]

czym się one różnią poza poziomem obniżenia
od kołyski tak się kręci.....fanatycznie pierdolnięci
[External Link Removed for Guests]" onclick="window.open(this.href);return false;

Awatar użytkownika
Tbg

Astro-maniak
Posty: 1146
Rejestracja: 08 paź 2008, 23:37
Auto: VC
Województwo: podkarpackie
Lokalizacja: TARNOBRZEG/W-WA

#85

Nieprzeczytany post autor: Tbg »

Poziom obniżenia po wywaleniu helperów i tak pozostanie taki sam, różnią się firmą i pewnie jakąś tam jakością wykonania. Z tych propozycji, które podałeś tylko i wyłącznie FK. Chroń się przed wynalazkami na literę T, typu TA-TECHNIX, TECHNIKA, MTS-TECHNIK itp.

Awatar użytkownika
klaper

Użytkownik
Posty: 4
Rejestracja: 19 sie 2011, 10:14
Imię: Mateusz
Auto: Astra f Kombi
Silnik: 1,7d

#86

Nieprzeczytany post autor: klaper »

Witam mam prosbe czy mogli byscie mi powiedziec czy sprerzyny mts do czegos sie nadaja i !!!!!czy pasuja od sedana i hathbacka do kombi!!!!!!???? mam astre f kombi i chcialbym ja posadzic na glebe...... prosze o pomoc
[External Link Removed for Guests]
[External Link Removed for Guests]

frodo

Astro-maniak
Posty: 139
Rejestracja: 26 paź 2008, 0:28
Imię: Err
Auto: Astra F Cabrio Bertone
Silnik: X16SZR
Województwo: małopolskie
Lokalizacja: Biecz

#87

Nieprzeczytany post autor: frodo »

do kombi nie pasują z tego wiem, niech mnie ktoś poprawi w/w, ja mam wynalazek ta-technik czy jakos tak, za 200 zł kupiłem komplet , chciałem twardo i mam, jak chcesz obnizyć z większym komfortem to kup sobie Eibachy ale musisz sie liczyc z większą ceną oczywiscie.


pzdr
NIGDY NIE JEŻDŻĘ BEZ RADIA!!!

Moje cabrio -> [External Link Removed for Guests]" onclick="window.open(this.href);return false;

Falconn

Astro-maniak
Posty: 172
Rejestracja: 21 kwie 2011, 14:51
Imię: Marcin
Auto: Astra
Silnik: 1600
Lokalizacja: Żywiec

#88

Nieprzeczytany post autor: Falconn »

Witam, czy miał ktoś styczność z zawieszeniem (sportowe amory i sprężyny) firmy JAMEX? Da sie na tym jeździć po polskich drogach i czy w ogóle warto to zakładać? ;)
I czy może orientuje się ktoś czy sprężyny, które jeździły w calibrze podejdą do efki hb?

frodo

Astro-maniak
Posty: 139
Rejestracja: 26 paź 2008, 0:28
Imię: Err
Auto: Astra F Cabrio Bertone
Silnik: X16SZR
Województwo: małopolskie
Lokalizacja: Biecz

#89

Nieprzeczytany post autor: frodo »

Jamexy nie przerabiałem ale podejrzewam że są takie same jak ta/mt technik czy hr-y. Mam u siebie techniksy i nie narzekam. jest twardo, estetycznie nisko, w zakrętach fajnie przy dobrych oponach. nie można tego porównywac oczywiscie do zestawów Eibach czy Bilstein, na nich usportowienie wygląda inaczej że tak powiem, autko będzie sie inaczej zachowywało jeżeli chodzi o granicę przyczepności. I tak jak mówię do codziennej jazdy ja robie autkiem trasy raz na tydzieńc 300 km, i po mieście codziennie i daje rade, ale podkreślam to trzeba lubiec. mój tata wsiadł i stwierdził że "jedzie sie jak taczkami". Dla mnie nie ma tragedii. Mam je od 2 miesięcy. Kumpel ma zglebione Volvo seryjnie i tam jest twardziej niż u umnie. Jak chcesz kompromis komfort - gleba to raczej nie Jamexy. Ja osobiście balem sie troche kupowac techniksy ale nie zawiodłem sie, jak na montaż w cabrio nie ma tragedii plus rozpórka przód.

pzdr

Frooo
NIGDY NIE JEŻDŻĘ BEZ RADIA!!!

Moje cabrio -> [External Link Removed for Guests]" onclick="window.open(this.href);return false;

LEOPARD

Użytkownik
Posty: 30
Rejestracja: 19 gru 2007, 9:21
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

#90

Nieprzeczytany post autor: LEOPARD »

Czy ma ktoś może takie zawieszenie u siebie [External Link Removed for Guests] jak z komfortem, bardzo twardo jest??

// posiadasz zbyt mały staż na forum by zamieszczać linki bezpośrednie - koduj je.
//FalconTech

ODPOWIEDZ