alufelgi 15

Porady, propozycje - wszystko co dotyczy tuningu mechanicznego i wizualnego Astry
Wołek

Astro-maniak
Posty: 278
Rejestracja: 07 lis 2007, 14:04
Imię: Paweł
Auto: Astra G caravan 02'
Silnik: 2.0 DTI
Lokalizacja: Warszawa / Ciechanów
Pomocny: 5 razy
Kontakt:

#31

Nieprzeczytany post autor: Wołek »

Witam, chciałem trochę odświeżyć..

Stoję przed wyborem felg, i w związku z tym nasuwa mi się kilka pytań.
Z tego co już tutaj wyczytałem, powinny pasować, ale chcę się utwierdzić bardziej w tym przekonaniu.

Felgi 15 cali 4x100 Szerokość felg to 7J ET 37. I chciałem kupić do nich opony 195/50 r15, do mojej astry sedan.
Najbardziej martwię się o to jak będzie wyglądać sprawa z tylnym nadkolem, czy nic nie będzie obcierać itd, mam założone plastiki zabezpieczające od wewnątrz, czy trzeba będzie to ściągać, chciałbym nadmienić, że dość często zdarza się że autem podróżują 4 osoby, i znowu chodzi o to nadkole, jak sprawa się przedstawia, czy trzeba jakieś gumy na sprężyny.. Proszę Was o rozwianie moich wątpliwości i odp w temacie.
Obrazek

iwan87

Astro-maniak
Posty: 259
Rejestracja: 04 lut 2008, 19:12
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

#32

Nieprzeczytany post autor: iwan87 »

pakuj smiało...
Black Lady from Cracow

[External Link Removed for Guests]

Wołek

Astro-maniak
Posty: 278
Rejestracja: 07 lis 2007, 14:04
Imię: Paweł
Auto: Astra G caravan 02'
Silnik: 2.0 DTI
Lokalizacja: Warszawa / Ciechanów
Pomocny: 5 razy
Kontakt:

#33

Nieprzeczytany post autor: Wołek »

iwan87, dzięki za odpowiedź, jednak mam jeszcze pytanie, na które nie do końca uzyskałem odpowiedź.. Jak jest przy przewożeniu 4 osób, Ty masz Cabrio więc masz nie masz prostego rantu z tyłu.. będę musiał ściągać te plastikowe nadkola z tyłu czy wystarczą jakieś gumy na sprężyny z tyłu? Chodzi mi o to, że jak samochód dostanie jakieś lekkie obciążenie (2+ 2 z tyłu i jakiś bagaż) żeby nic nie obcierało..
Obrazek

dany

Astro-maniak
Posty: 684
Rejestracja: 27 sty 2008, 14:57
Imię: daniel
Auto: astra
Silnik: 1.4
Województwo: mazowieckie
Lokalizacja: warszawa
Kontakt:

#34

Nieprzeczytany post autor: dany »

Wołek pisze:dzięki za odpowiedź, jednak mam jeszcze pytanie, na które nie do końca uzyskałem odpowiedź.. Jak jest przy przewożeniu 4 osób, Ty masz Cabrio więc masz nie masz prostego rantu z tyłu.. będę musiał ściągać te plastikowe nadkola z tyłu czy wystarczą jakieś gumy na sprężyny z tyłu? Chodzi mi o to, że jak samochód dostanie jakieś lekkie obciążenie (2+ 2 z tyłu i jakiś bagaż) żeby nic nie obcierało..
możesz zakładać 195 spokojnie,ja w karawanie mam 205 i tam był problem ale nie zdejmowałem nadkoli tylko wypchnołem rant i jest oki,tak więczakładaj,możesz zapodać foto felg?

zybol

Astro-maniak
Posty: 107
Rejestracja: 26 sty 2009, 14:16
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt:

#35

Nieprzeczytany post autor: zybol »

masz jeszcze przelicznik zeby obwod byl mniej wiecej taki sam,chodzi mi o ew. przeklamania licznika ;)
[External Link Removed for Guests]
[External Link Removed for Guests]
[External Link Removed for Guests]

ODPOWIEDZ