Klejenie szyb folią czy dymienie

Porady, propozycje - wszystko co dotyczy tuningu mechanicznego i wizualnego Astry
mareczek

Astro-maniak
Posty: 99
Rejestracja: 10 lut 2008, 9:24
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

#21

Nieprzeczytany post autor: mareczek »

znaczy sie wiesz mi to bedzie robił tata :) Bo jak zrobił u siebie w koparce 3 lata temu tak do teraz nic nie ma. :)
Piekielna Maszyna :)
[External Link Removed for Guests]
-

Logic

Użytkownik
Posty: 36
Rejestracja: 08 maja 2008, 7:51
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Gnojno
Kontakt:

#22

Nieprzeczytany post autor: Logic »

A wiecie może jaką metodą są robione te szyby na których przyciemnione jest pół szyby a pół nie i to tak delikatnie przechodzi z ciemnej w coraz jasniejszą?
Ostatnio zmieniony 04 cze 2008, 14:14 przez Logic, łącznie zmieniany 1 raz.
Logic

Tomekwgw

Astro-maniak
Posty: 122
Rejestracja: 24 sie 2007, 20:19
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: WGW k\Siedlec
Kontakt:

#23

Nieprzeczytany post autor: Tomekwgw »

No ja właśnie też się nad tym zastanawiałem. To juz musi być jakaś specjalna folia co daje taki efekt.
TomekWGW by OPEL ASTRA F KOMBI ver. SPORT
Pozdrowienia dla całego Mazowiecka:)

Logic

Użytkownik
Posty: 36
Rejestracja: 08 maja 2008, 7:51
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Gnojno
Kontakt:

#24

Nieprzeczytany post autor: Logic »

Bo wydaje mi się że przyciemnianie tylko tylnych szyb to lipa a jak ktoś tych kłopotów prawnych nie chce mieć to przednie szyby zostawia białe i to mi się nie podoba a jak tak delikatnie przechodzi i kończy się właśnie na tych przednich to jest spoko.
Logic

Tomekwgw

Astro-maniak
Posty: 122
Rejestracja: 24 sie 2007, 20:19
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: WGW k\Siedlec
Kontakt:

#25

Nieprzeczytany post autor: Tomekwgw »

Powiem Ci szczerze że ja gdybym mial ściemniać tylko cały tył bez przednich w drzwiach to chyba bym ich wcale nie ściemniał. To lipnie wygląda jak jest ściemnione tylko do połowy samochodu i raptem się urywa ta czerń na przednich drzwiach. Jak tył jest ciemniejszy to w przednich drzwiach mozna ściemnić folią jaśniejszą i myslę że i gliniarze się nie przyczepia. :D
TomekWGW by OPEL ASTRA F KOMBI ver. SPORT
Pozdrowienia dla całego Mazowiecka:)

Logic

Użytkownik
Posty: 36
Rejestracja: 08 maja 2008, 7:51
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Gnojno
Kontakt:

#26

Nieprzeczytany post autor: Logic »

Ale chodzi mi o to żeby przednie też przyciemnić tylko tą metodą co mówiłem wcześniej żeby tak delikatnie przechodziło bo wcale nie przyciemnione to mi też się nie podobają bo lipnie to wygląda.Poprostu na przedniej szybie zrobić takie delikatne zejście z ciemnej na jaśniejszą.A i jazda nocą nie będzie już taka trudna i to mi się wydaje już by ładnie wyglądało.
Logic

ODPOWIEDZ