Felgi felgi 6,5 cala ET 49 205/50/16 do astry

Porady, propozycje - wszystko co dotyczy tuningu mechanicznego i wizualnego Astry
Gość

Felgi felgi 6,5 cala ET 49 205/50/16 do astry

#1

Nieprzeczytany post autor: Gość »

Jak w temacie jak myślicie da rade włożyć takie kółka do Astry F ?? bo mogę je dostać w promocyjnej cenie :D i się zastanawiam czy nie porywam się z motyką na słońce :D

NAITOP

Astro-maniak
Posty: 432
Rejestracja: 24 lip 2007, 18:46
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: POLANDIA
Kontakt:

#2

Nieprzeczytany post autor: NAITOP »

Kosmos... wogole szerokosc fegi ni jak do szerokosci oponki bedzie baloniasto bardzo, 16 cali i profil 50 :) bosko bedzie jak zapakujesz na tył kogoś. ET 49CZAD ciezko znalezc taki wynalazek.

Jaki jest wzor tych fel chyba ze to stalowki... bo wiem ze stalowki sa w 16 calach z rozstawem 4x100.
[External Link Removed for Guests]

Awatar użytkownika
Jedras_GW

Astro-maniak
Posty: 821
Rejestracja: 08 kwie 2007, 1:05
Auto: Astra H
Silnik: Z16XEP
Województwo: lubuskie
Lokalizacja: Gorzów Wlkp.
Kontakt:

#3

Nieprzeczytany post autor: Jedras_GW »

Candyman najlepiej przymierz.
Teoretycznie opona może być trochę za wysoka to raz, bezpieczniej byłoby założyć 205/45 R16. Druga rzecz to ET, przy 49 i 6,5 cala szerokości nie wiem czy od wewnątrz gdzieś nie przytrze, bo od zewnętrznej strony przy tej szerokości felgi nie będzie problemu. Jeśli masz tanio to możesz zaryzykować. Gdyby tarły od wewnątrz zawsze możesz dokupić dystanse 10mm i wtedy już powinno być ok, ale ich koszt sprawi że felgi to już nie taka okazja jak się wydawało.

Szerze mówiąc to ja bym dał sobie spokój i poszukał jakichś 6,5x16 z ET ok. 40 i zapodał do nich 205/45 R16 i będzie dobrze.
Serdecznie Pozdrawiam
Astra H Z16XEP '04 77kkm

ODPOWIEDZ