LEDy w migaczach?

Porady, propozycje - wszystko co dotyczy tuningu mechanicznego i wizualnego Astry
MlodyB7

Astro-maniak
Posty: 96
Rejestracja: 03 cze 2008, 22:22
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Slask
Kontakt:

LEDy w migaczach?

#1

Nieprzeczytany post autor: MlodyB7 »

Witam czy zakladal ktos z was juz LEDy do migaczy z tylu badz przodu ?Slyszalem ze przerywnik od migaczy msi byc do LEDow specjalny ? dajcie znac jak macie jakas opoinie na ten teamat :p Dzieki

Cobrettii

Astro-maniak
Posty: 950
Rejestracja: 03 paź 2007, 16:47
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Płock/Gostynin
Kontakt:

#2

Nieprzeczytany post autor: Cobrettii »

MlodyB7, Nie zakłądaj ledów... jechałęm za asterką z ledami w pozycyjkach i stopach... widoczność znacznie słabsza... osobiście odradzam, jak mi niewierzysz to wżuce fotke.
[External Link Removed for Guests]

Awatar użytkownika
OPC_SNAJPER

Astro-maniak
Posty: 607
Rejestracja: 09 maja 2007, 17:45
Imię: MIROSŁAW
Auto: KOMBI SPORT + COSMO i OPC LINE 2
Silnik: 1.9 CDTI 185 KM
Województwo: pomorskie
Lokalizacja: GDAńSK

#3

Nieprzeczytany post autor: OPC_SNAJPER »

tak jest lipa jak lidy wrzucisz do migaczy to kierunkowskaz napie.... tak szybko ze szok
a lidy w stopach to pali sie kontrolka abs wiedz tez odpada
ja mam led w światłach cofania jest super jasno

pozdro
Moja ASTEROIDA ==> [External Link Removed for Guests]


[External Link Removed for Guests]

MlodyB7

Astro-maniak
Posty: 96
Rejestracja: 03 cze 2008, 22:22
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Slask
Kontakt:

#4

Nieprzeczytany post autor: MlodyB7 »

Witam dzieki za odp.Wlasnie co do tego szybkiego migania to jest wina przerywnika.Musi byc specjalny do LEDow.Wiec migacze sobie odpuszcze.A wy Panowie mowicie o LEDach samych diodach w standardowej lampie czy o calych lampach ledowych ? Teraz z allegro bede kupowal te LEDowe wiec niewiem czy wam o to chodzi?

Cobrettii

Astro-maniak
Posty: 950
Rejestracja: 03 paź 2007, 16:47
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Płock/Gostynin
Kontakt:

#5

Nieprzeczytany post autor: Cobrettii »

opc_snajper, Akurat przy cofaniu, to sie one mogą sprawdzać ( inny kolor wiązki i kilka innych bzdur z tym związanych ) ale do stopów czy pozycyjek nieradze... A oto dowód:
[External Link Removed for Guests]
Marna jakość, robiona telefonem, ale diać to co trzeba. światło wogóle nie idzie na odbłyśnik, tylko jest dawane odrazu na plastik... efekt tragiczny, nie uchwyciłem jak koleś chamował, ale musze powiedzieć ze moje normalne dzienne są lepiej widoczne od tych jego stop-ów ( oczywiście w porównywalnych warunkach )...

są ledy któe niby mają na bok sporo diod danych ale jedna taka kosztowała 30 zł gdy "normalna" 12...
[External Link Removed for Guests]

zbynio_s

Astro-maniak
Posty: 466
Rejestracja: 09 paź 2007, 20:14
Imię: Zbigniew
Auto: Vectra B kombi + Peugeot 406 1,9 TD
Silnik: X25XE
Województwo: lubelskie
Lokalizacja: Dys k.Lublina

#6

Nieprzeczytany post autor: zbynio_s »

Cobrettii, ten gość zastosował żarówki led co faktycznie jest totalną porażką. Aby efekt był w miarę trzeba by przerobić lampę i zastosować diody led o szerokim kącie świecenia 100 stopni lub więcej, a tak to faktycznie pieniądze wyrzucone w błoto.

pawelk

#7

Nieprzeczytany post autor: pawelk »

Ja mam led w postojowych przednich, wedlug mnie bardzo fajnie widac w nocy. Kupilem za 8zl 2 sztuki na allegro.

Awatar użytkownika
wesoł

Moderator Techniczny
Posty: 4890
Rejestracja: 28 lut 2007, 15:39
Imię: Paweł
Auto: VW
Województwo: zachodniopomorskie
Lokalizacja: Goleniow
Pomocny: 34 razy
Kontakt:

#8

Nieprzeczytany post autor: wesoł »

Jak potracisz pijaka i on sie polapie albo policja to Ty pójdziesz siedzieć zobaczysz za takie stosoawanie ledow. Widze ze przydalby sie taki przypadek to moze by sie ktos w koncu nauczyl. Ja rozumie ze to fajne jest ale mowie wam nie warto przez takie cos miec potem problemy i walczyc w sadzie o zawiasy- w rodzinie sie juz z takim przypadkiem spotkalem wiec wiem co mowie.
Touran BLS i 2xCAYC wszystko zawirusowane
Diagnostyka OPEL i VAG

Awatar użytkownika
silvo44

ex-Staff
Posty: 2092
Rejestracja: 29 wrz 2007, 9:19
Imię: silvo44
Auto: AF/VC
Silnik: X14NZ + LPG/Z18XER
Województwo: małopolskie
Lokalizacja: OLKUSZ
Pomocny: 1 raz

#9

Nieprzeczytany post autor: silvo44 »

Cobrettii pisze:ledy któe niby mają na bok sporo diod danych ale jedna taka kosztowała 30 zł gdy "normalna" 12...
Dokładnie tak jak mówisz-za kilka pln nie ma dobrych LEDowych żarówek, a takie co świecą na odbłyśnik więcej kosztują. Do kierunków nie nadają się, bo moc nie odpowiada obciążeniu przerywacza i mrugają jakby się spaliła żarówka( to wszyscy wiedza).

RaD

Użytkownik
Posty: 19
Rejestracja: 18 maja 2008, 0:56
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Poznań Pełen Doznań
Kontakt:

#10

Nieprzeczytany post autor: RaD »

Nio to powiem, że ja mam żaówki Led z allegro i jestem mega zadowolony, wybrałem do postojówek, takie z 5 Ledami, a do podświetlenia wnętrza rurkowe 9Led. Rewelka...w aucie w środku jest mega jasnoooo na praweeee jasnoooo i nie świecą na żołto tylko taka zimna biel- z delikatną poświatą niebieskiego...taki a`la ksenon, niebawem zrobię fotki to wrzucę, powiem tak wszyscy którzy wsiedli do autk wieczorkiem, powiedizli, że superka podświeltanie:) Polecam....

ODPOWIEDZ