Astra G 1.6 ecotek tuning silnika ? help me

Porady, propozycje - wszystko co dotyczy tuningu mechanicznego i wizualnego Astry
michalek206

Astro-maniak
Posty: 628
Rejestracja: 26 lut 2007, 14:55
Imię: Michał
Auto: astra,bmw
Województwo: małopolskie
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

#21

Nieprzeczytany post autor: michalek206 »

napewno wzrosnie spalanie , nie ma nic za darmo , a ile wiecej to Ci nikt nie powie bo nikt nie wie jak jezdzisz ;] co do dynamiki , to przyrost mocy po takim zabiegu powinien oscylowac w granicach 20% , aha i dolicz sobie jeszcze 1000zl na chipowanie auta ...
==========82%===========

tiesto

Astro-maniak
Posty: 167
Rejestracja: 27 gru 2007, 0:06
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Koszalin-Słupsk
Kontakt:

#22

Nieprzeczytany post autor: tiesto »

michalek206 pisze:napewno wzrosnie spalanie , nie ma nic za darmo , a ile wiecej to Ci nikt nie powie bo nikt nie wie jak jezdzisz ;] co do dynamiki , to przyrost mocy po takim zabiegu powinien oscylowac w granicach 20% , aha i dolicz sobie jeszcze 1000zl na chipowanie auta ...

Yyyy czy to jest odpowiedz dla mnie czy dla kolegi ponizej?:-)?Jesli dla mnie to czy wtedy niezbedne jest zrobienie równiez chipa?A jesli nie dla mnie to pozdrawiam:-)))

michalek206

Astro-maniak
Posty: 628
Rejestracja: 26 lut 2007, 14:55
Imię: Michał
Auto: astra,bmw
Województwo: małopolskie
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

#23

Nieprzeczytany post autor: michalek206 »

tiesto, to było do Ciebie :) po zmianach jakie Ci podaliśmy , niestety chipa będziesz musiał robić , ale to fajnie będzie z wszystkim grało ...
==========82%===========

tiesto

Astro-maniak
Posty: 167
Rejestracja: 27 gru 2007, 0:06
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Koszalin-Słupsk
Kontakt:

#24

Nieprzeczytany post autor: tiesto »

michalek206 pisze:tiesto, to było do Ciebie
Dzieki bardzo za odpowiedz - pomyśle o tym na poważnie :D

pers

Astro-maniak
Posty: 189
Rejestracja: 04 lut 2008, 23:29
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Gliwice
Kontakt:

#25

Nieprzeczytany post autor: pers »

dodam coś od siebie na temat strumienicy. Panowie dajcie sobie z tym spokój. To badziew. Najlepszy jest wydech przelotowy, porting kolektora ssącego oraz kolektor wydechowy 4-2-1. Do tego sportowe wałki, CAI. Efekt murowany

ODPOWIEDZ