trip komputer, klimatronik astra G

Porady, propozycje - wszystko co dotyczy tuningu mechanicznego i wizualnego Astry
Rafał-Londyn

trip komputer, klimatronik astra G

#1

Nieprzeczytany post autor: Rafał-Londyn »

witam :) i pozdrawiam zza morza:)

mam pytanko, mianowicie zamiezam zanabyc(własciwie zanabyłem:P) trip komputer oraz klimatronik do swojej asterki, i poszukuje wskazowek na temat mnontazu tych dodatków...czy ma ktos z szanownych uzytkownikow forum przerabial juz ten temat i pomoze=> udzieli wskazówek jak zamontowac, na co uwazac, i co trzeba przerobic by topoprawnie dzialalo, dodam tylko ze moja astra to wersja cdx, z manualna klima(i chce przerobic na klimatronika)....
dzieki wielkie:)

JOszi

Astro-maniak
Posty: 4227
Rejestracja: 22 gru 2006, 14:37
Imię: Marek
Auto: astra f, insignia, fiat 125P
Województwo: kujawsko-pomorskie
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt:

#2

Nieprzeczytany post autor: JOszi »

witam :D
raczej nie pamiętam żeby sięktoś chwalił montażem takich bajerków ale mam 2 linki z opisem jak zainstalować właśnie komputer ale jeden jest po czesku a 2 po niemiecku :/
[External Link Removed for Guests] - ten jest fajny bo są zdjęcia i schematy

ten jest po niemiecku ale musisz poszukać sobie tegobo ja ni w ząb nie czaje tego języka [External Link Removed for Guests] - kilka różnych linków i trzeba znaleźć prawidłowy


co do klimatronika to słyszałem że tam jest sporo do przerobienia bo w manualnej nagrzewnica ma to wszystko sterowanie poprzez linki (nawiew itd) a w klimatroniku musi być to sterowane elektronicznie - więc nie wiem czy nie trzeba będzie wymienić całej nagrzewnicy :/

Gość

#3

Nieprzeczytany post autor: Gość »

Spojrzalem szybko. BC to wlasnie "komputer pokladowy" opis montowania MID'a w Astrze G z pierwszego linka [External Link Removed for Guests] (po niemiecku niestety).

Ja sie nie znam, ale pisza ze jakiegos TID Carphona mozna za pomoca Tech2 przeprogramowac na MID'a:
Ja , das funktioniert ! Das Display kann auch BC.
Einfach per Tech2 den passenden Codeindex proggen ,das wars.
Dann noch die fehlenden Sensoren nachrüsten , event. liegen die Kabel schon, oder auf Masse legen.

JOszi

Astro-maniak
Posty: 4227
Rejestracja: 22 gru 2006, 14:37
Imię: Marek
Auto: astra f, insignia, fiat 125P
Województwo: kujawsko-pomorskie
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt:

#4

Nieprzeczytany post autor: JOszi »

kurka jeśli chodzi o BC to na autokąciku była rozmowa na ten temat i właśnie oni tam to uruchamiali :D - czyli tak jak to opisał kolega pawl_s

poszukaj na tej stronce a forum albo zapytaj sie [External Link Removed for Guests]

waluszek

#5

Nieprzeczytany post autor: waluszek »

Hey nie wiem czy temat jeszcze aktualny ale jestem w posiadaniu linkacza do polskiego opisu jak zrobić komputerek pokładowy w asterce G

ODPOWIEDZ