pytanie oszybki i listwy chromowane

Porady, propozycje - wszystko co dotyczy tuningu mechanicznego i wizualnego Astry
andrew99122

Astro-maniak
Posty: 87
Rejestracja: 13 sie 2007, 21:23
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Łęczyca
Kontakt:

pytanie oszybki i listwy chromowane

#1

Nieprzeczytany post autor: andrew99122 »

JAk w temacie mam czarna asterke II
i chciałem w niej przyciemnic szybki i teraz pytanie czy bedzie fajnie 100% czy tak 80% a dodam ze chce dac wokół listwy chromowane bo nabierze to troche eleganckiego wygląu.I moze ktos ma taka astre badz wie jak wyglada ciekawi mnie ten wygląd?
WUUUUUUUUMM wummm;-)

asterixs

Astro-maniak
Posty: 84
Rejestracja: 07 mar 2008, 16:11
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Debe Wielkie
Kontakt:

#2

Nieprzeczytany post autor: asterixs »

witaj kolego
do ciemnego koloru nadwozia ladnie beda przyciemnione szyby w 70-80% nie piszesz jakie autko posiadasz chodzi mi o typ nadwozia.. tzn jak masz 3d astre II (jak to wytlumaczyc) na bocznych tylnich szybach jest slupek szyba jest czesciowo przyciemniona i nie mozesz zastosowac jasniejszej foli ja mam 3dzwiowa astre f i taki slupek (czarny pas) byl trzeba bylo jakos pokombinowac aby nie bylo lipy-wiec moja astra jest granatowa i na poczatku chcialem ja przyciemnic na niebiesko, przykladalem probki foli czarnej niebieskiej lustrzanej itp wiec wybralem czarna i przyciemnilem tyl 80% a przod delikatnie i wszystko ladnie wyglada:) chyba ze pojedziesz do fachowcow i sam zapytasz sie o zdanie jak to bedzie wygladalo-albo sam zrobisz pozniej szybki albo zlecisz zadanie w jakims zakladzie u ciebie w mieście:) moze masz 5d astre to wtedy tyl po calosci na 80% i lekko przod ale nie koniecznie bo nie mozna-takie przepisy:) niektorzy przyciemniaja tak jak ja narazie mialem 2kontrole i misiaki nic nie mowily
pozdrawiam
była Astra F jest Vectra B..
ale nadal mam sentyment do astry choc jezdze Vectra

andrew99122

Astro-maniak
Posty: 87
Rejestracja: 13 sie 2007, 21:23
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Łęczyca
Kontakt:

#3

Nieprzeczytany post autor: andrew99122 »

No ja posiadam wersje 5 drzwiowa (n-joy)
JAde do zakłądu ale pytam sie tak jak lepiej wygląda czy jak oklega mowił 80% fajine wyglada. TEz mi tak doradzano ,ale zeby nie było za jasno ;-) a zlistekami ktos próbował z allegro> co sa dostepne
WUUUUUUUUMM wummm;-)

ODPOWIEDZ