tuning astra III kombi wizual

Porady, propozycje - wszystko co dotyczy tuningu mechanicznego i wizualnego Astry
marapu

tuning astra III kombi wizual

#1

Nieprzeczytany post autor: marapu »

Witam
Jestem posiadaczem astry III kombi chcialbym trochę ją upiększyć wizualnie ale nie do przesady jakiś tylny spojlerek może ktos mi cos podpowie podsunie propozycje
pozdrawiam

Gość

#2

Nieprzeczytany post autor: Gość »

Dołączam się do pytania.
Np:

Na fotkach astry H kombi często przewija się tylny spojler (widać go nawet na stronie OPLA>> oryginalne akcesoria> astra H kombi) niestety w katalogu go nie znalazłem. Szukałem też na stronach irmschera i jest tam taki spojler, ale moim zdaniem różni się od tego w/w - jest bardziej agresywny.

Orientuje się ktoś jak to wygląda w Oplu i czy są firmy które robią już takie spojlery do ASTRY H kombi?

Usunięty użytkownik 3235

#3

Nieprzeczytany post autor: Usunięty użytkownik 3235 »

Mi osobiście najbardziej podoba się pakiet stylizacyjny Steinmetz'a:

[External Link Removed for Guests]

[External Link Removed for Guests]

Awatar użytkownika
Arturcio

Użytkownik
Posty: 8
Rejestracja: 15 sie 2008, 11:39
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Siedlce
Kontakt:

#4

Nieprzeczytany post autor: Arturcio »

Witam.ez chciał bym delikatnie ospojlerowac swoja astre H jakies dokładki zderzaków itp. Niestety obdzwoniłem kilka firm produkujące spojlery i niestety wszędzie była negatywna odpowiedz z powodu zbyt nowego modelu samochodu i małej ilosci zaineresowania.Moze ktos ma jakis kontakt gdzie mozna je kupic będe wdzięczny-pozdrawiam

jarusgoral

Użytkownik
Posty: 27
Rejestracja: 16 wrz 2008, 16:29
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Międzyrzecz
Kontakt:

#5

Nieprzeczytany post autor: jarusgoral »

Witam
Odświeżam temat, znalazłem w sieci to co proponuje Irmscher, moim skromnym zdaniem najbardziej interesujący pakiet. Niestety ceny zaporowe, szczególnie przy dzisiejszym kursie euro.
[External Link Removed for Guests]
Pozdrawiam

ODPOWIEDZ