Moje aniołki

Porady, propozycje - wszystko co dotyczy tuningu mechanicznego i wizualnego Astry
lesio822

Astro-maniak
Posty: 512
Rejestracja: 25 lut 2007, 21:19
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Sanok
Kontakt:

Moje aniołki

#1

Nieprzeczytany post autor: lesio822 »

Jak juz wcześniej gdzieś zapowiadałem przedstawiam Wam moje nowe lampki. Zdjęcia nocne dodam jak je zrobię :P Będzie jeszcze czarna siatka na grilu oczywiście bez znaczka. Już ja mam ale nie mam czasu narazie na montaż. No i czekam aż wyjdą diodowe do tyłu bo leksusy są za bardzo obyte. I z zewnątrz pewnie tyle żeby nie przegiąć pały. A serducho uzbroję w świece brisk i przewody zapłonowe pro sport a póżniej może jakiś stożek? Jeszcze nie wiem.
Ostatnio zmieniony 29 kwie 2007, 18:34 przez lesio822, łącznie zmieniany 1 raz.

Darek

Astro-maniak
Posty: 3702
Rejestracja: 21 gru 2006, 2:00
Imię: Darek
Auto: ASTRA GTC
Silnik: 2.0 Turbo
Województwo: pomorskie
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

#2

Nieprzeczytany post autor: Darek »

widzę że następuje moda na zmianę lamp i bardzo dobrze ponieważ asterix z takimi lampami posiada lepszą prezencję. SUPER

JunioR

Astro-maniak
Posty: 3510
Rejestracja: 21 gru 2006, 16:54
Lokalizacja: Lębork
Pomocny: 1 raz

#3

Nieprzeczytany post autor: JunioR »

ciekawy jestem ile osób będzie miało na zlocie ZWYKŁE lampy :) bo większość przesiada się na ANiołki :)

/ ps. Astra wyglada zupelnie inaczej dzieki aniołkom :) gratulacje :)

Darek

Astro-maniak
Posty: 3702
Rejestracja: 21 gru 2006, 2:00
Imię: Darek
Auto: ASTRA GTC
Silnik: 2.0 Turbo
Województwo: pomorskie
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

#4

Nieprzeczytany post autor: Darek »

jak jeszcze zmienisz grill to już wogóle będzie wypas. całkiem inna asterka będzie wtedy

lesio822

Astro-maniak
Posty: 512
Rejestracja: 25 lut 2007, 21:19
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Sanok
Kontakt:

#5

Nieprzeczytany post autor: lesio822 »

Dzięki :D
Na zlot niestety nie przyjadę bo trochę za daleko no i praca na to nie pozwala :cry:
A tak w sumie to nie wiecie czasem czy są już tylne lampy diodowe do F-ki bo ja się jeszcze nie spodkałem?

marek19830

Astro-maniak
Posty: 97
Rejestracja: 27 gru 2006, 18:49
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: mszana
Kontakt:

#6

Nieprzeczytany post autor: marek19830 »

Co do ledów do eFki to chyba jeszcze nie ma takich bo sam szukalem i nie znalazlem :cry:

Awatar użytkownika
Quakow

V.I.P.
Posty: 877
Rejestracja: 21 gru 2006, 21:30
Imię: Tomek
Auto: Astra J ST OPC Line 160+++
Silnik: A20DTH
Województwo: pomorskie
Lokalizacja: 3City
Kontakt:

#7

Nieprzeczytany post autor: Quakow »

lesio822 pisze:Jak juz wcześniej gdzieś zapowiadałem przedstawiam Wam moje nowe lampki. Zdjęcia nocne dodam jak je zrobię :P Będzie jeszcze czarna siatka na grilu oczywiście bez znaczka. Już ja mam ale nie mam czasu narazie na montaż. No i czekam aż wyjdą diodowe do tyłu bo leksusy są za bardzo obyte. I z zewnątrz pewnie tyle żeby nie przegiąć pały. A serducho uzbroję w świece brisk i przewody zapłonowe pro sport a póżniej może jakiś stożek? Jeszcze nie wiem.
Lampki super -jak moje :m tylko wymień żarówki od kierunków na srebrne .
----Diagnozy OP-COM-programowanie także ASTRA J---

BOBY

Astro-maniak
Posty: 488
Rejestracja: 21 gru 2006, 15:52
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Koszalin
Kontakt:

#8

Nieprzeczytany post autor: BOBY »

quakow pisze:
lesio822 pisze:Jak juz wcześniej gdzieś zapowiadałem przedstawiam Wam moje nowe lampki. Zdjęcia nocne dodam jak je zrobię :P Będzie jeszcze czarna siatka na grilu oczywiście bez znaczka. Już ja mam ale nie mam czasu narazie na montaż. No i czekam aż wyjdą diodowe do tyłu bo leksusy są za bardzo obyte. I z zewnątrz pewnie tyle żeby nie przegiąć pały. A serducho uzbroję w świece brisk i przewody zapłonowe pro sport a póżniej może jakiś stożek? Jeszcze nie wiem.
Lampki super -jak moje :m tylko wymień żarówki od kierunków na srebrne .
Zdecydowanie żaróweczki inne, nie pomarańczowe. Jeżeli chodzi o lampki diodowe też się jeszcze nie spotkałem.

Awatar użytkownika
Jedras_GW

Astro-maniak
Posty: 821
Rejestracja: 08 kwie 2007, 1:05
Auto: Astra H
Silnik: Z16XEP
Województwo: lubuskie
Lokalizacja: Gorzów Wlkp.
Kontakt:

#9

Nieprzeczytany post autor: Jedras_GW »

Lesio a nie myślałeś żeby na tył wsadzić takie lampy??

[External Link Removed for Guests]

Myśle że wyglądałyby nieźle...
Serdecznie Pozdrawiam
Astra H Z16XEP '04 77kkm

lesio822

Astro-maniak
Posty: 512
Rejestracja: 25 lut 2007, 21:19
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Sanok
Kontakt:

#10

Nieprzeczytany post autor: lesio822 »

Zasnanawiałem sie oczywiście co zmienić z tyłu. widziałem już takie lampy tylko że nie za 10 euro. Jednak nie chcę takich ponieważ mam ciemny samochód i ta biała część lampy chyba za bardzo by kontrastowała z samochodem. Myślałem jeszcze nad eksusami ale są już za bardzo obyte i nie chcę takich. Czekam aż wyjdą diodówki do Fki. Takie mi się podobają szczególnie jak świecą. Niestety do Fki nie robią narazie diodówek więc kicha. Narazie czekam. Tył mi akutat nie przeszkadza bo mam lampki fabrycznie przyciemniane i nawet to nieźle na aucie wygląda. Wolę narazie poinwestować w inne rzeczy. Ale dzięki za radę i opinię.

ODPOWIEDZ