Modernizacja astry ??:) pytania do Majsterkowiczów :)

Porady, propozycje - wszystko co dotyczy tuningu mechanicznego i wizualnego Astry
Gość

Modernizacja astry ??:) pytania do Majsterkowiczów :)

#1

Nieprzeczytany post autor: Gość »

sprawa wyglada nastepujaco od niedlugiego czasu jak juz pisalem posiadam astre w sumie dzien dluzej niz mam tu konto pierw mialem ambitny plan wstawiac silnik nissana jednak po moim poscie "swap" szybko zmienilem zdanie twierdzac za duzo :) wiadomo czego :) zabawy :) a szkoda bo lubie jednostke sr20de :) wrecz uwielbiam :) no ale mniejsza z tym. teraz co chce zrobic i was prosic o pomoc z racji tego ze czlowiek do dobrego szybko sie przyzwyczaja :) chcialbym zamontowac u siebie 4x elektryczne szyby dodam ze mam 4 reczne silowniki :) ekektryczny ten na górze :) szyber dach :P noooo i oczywiscie to co tygryski lubia najbardziej :) we wroclawskim upale czyli klimatyzacje :) sprawa wyglada nastepujaca z nissana mam doswiadczenie w demontarzu jej :) "odciazenie" natomiast w oplu zero wiedzy :) heheheh prosze o pomoc :) i jak ktos był by mily i podal mi przypuszczalny koszt tego zabiegu :) hehehe:D to bede bardzo zobowiazany :D

dodam ze moja astra to rocznik 95 :) z abs :) poduszkami 2 powietrznymi :) zero rdzy :) wyblaklym zdziebka lakierem :) (przy kadecie mojego ojca naprawde tak wyglada) :) nooo jest to kombi :) z nawet dajacym rade naglosnieniem ciekawe czy w astrach wsadzali bosh'a :)
hmmmm wsio :)
z góry dziekuje za pomoc :) raz jeszcze :)

kszychu

Astro-maniak
Posty: 392
Rejestracja: 30 sty 2007, 10:23
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Międzyrzec Podl.
Kontakt:

#2

Nieprzeczytany post autor: kszychu »

Taniej wyjdzie kupić od razu z klimą i elektryką. Koszty części i montażu przekroczą cenę auta.
"Błogosławieni, którzy nie mając nic do powiedzenia, trzymają język za zębami." /Oscar Wilde/

Cobrettii

Astro-maniak
Posty: 950
Rejestracja: 03 paź 2007, 16:47
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Płock/Gostynin
Kontakt:

#3

Nieprzeczytany post autor: Cobrettii »

apokalipton, Co do klimy już bylo kilka pytań na forum i koszt moze być porownywalny z ceną samochodu :P, ogol,nie bez wora kasy za to sie nie brać...

Co do szybek elektrycznych to możesz na allegro poszukac używanych, orginalnych mechanizmów, lub poszukać jakiś umniwersalnych, koszt co najmniej 300zł ( nie znal dokładnej ceny ale realnie to z 500 bym szacował raczej )
Szyber dach to jest koszt 150-200zł. Naj drozszy jest silniczek. Można go za jakieś 80-120zł złapać ( jak dobrze pamiętam ) a zaślepke z przelącznikiem orginalną GM można w oplu zamówić, coś koło 50 zł jak dobrze pamiętam.

Ogólnie trzeba było szukac samochodu który już to ma, bo nie opłaca sie dokładać ( przynajmniej klimy ). No i sprawa jak dłógo chcesz używać autka...
[External Link Removed for Guests]

Gość

#4

Nieprzeczytany post autor: Gość »

no to morze faktycznie bardziej sie oplaca tylko ten opelek jest tzw pewny :) wiem jak braciak nim jezdzil etc nooo ale nic dzieki wielkie za rady :) pozdrawiam

bodzio

Astro-maniak
Posty: 295
Rejestracja: 15 sty 2008, 1:17
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

#5

Nieprzeczytany post autor: bodzio »

wbij w maske gwiazde MB i po robocie ;)


Bodzio
:evil:
[External Link Removed for Guests]

Gość

#6

Nieprzeczytany post autor: Gość »

bo bez gwiazdy nie ma jazdy :D

Cobrettii

Astro-maniak
Posty: 950
Rejestracja: 03 paź 2007, 16:47
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Płock/Gostynin
Kontakt:

#7

Nieprzeczytany post autor: Cobrettii »

no to morze faktycznie bardziej sie oplaca tylko ten opelek jest tzw pewny wiem jak braciak nim jezdzil etc nooo ale nic dzieki wielkie za rady pozdrawiam
Jak samochodzik jest pewny i chcesz nim jeździć z 4 lata to możesz powoli dokładać jakąś elektryke, ale szybko sie idzie przyzwyczaić ;) ja u siebie mam ful elektryke :P z czego ja robie za silniczki i nie narzekam ;)

A klima jak pisałem poszukaj jeszcze na forum, bo był na 100% taki temat.
[External Link Removed for Guests]

Gość

#8

Nieprzeczytany post autor: Gość »

zabieram sie za szperanie:)

ODPOWIEDZ