Lampy tuningowe z allegro

Porady, propozycje - wszystko co dotyczy tuningu mechanicznego i wizualnego Astry
Awatar użytkownika
mechanik

Użytkownik
Posty: 3
Rejestracja: 21 lip 2008, 23:03
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: lipno
Kontakt:

Lampy tuningowe z allegro

#1

Nieprzeczytany post autor: mechanik »

Witam chciałbym sie dowiedziec wszystkiego co jest możliwe na temat lamp z allegro. Czy takie lampy lexus są w miare dobrej jakości, czy opłaca się je kupic, jakie inne lampy polecacie. Dosłownie wszystko na temat tych lamp. Każda informacja jest ważna.

Mnie osobiście interesują lampy do Asterki II ale piszcie też o lampach do innych modeli, przydadzą się.

z góry dzieki na info pozdrawiam!

Tomek_0181

Klubowicz AKP
Posty: 1105
Rejestracja: 24 gru 2007, 19:30
Auto: Astra F Irmscher
Silnik: C20xe
Województwo: małopolskie
Lokalizacja: Tylmanowa--RudaŚl.
Pomocny: 3 razy
Kontakt:

#2

Nieprzeczytany post autor: Tomek_0181 »

Allegro to tylko jedna z możliwości zakupu lamp. Jak na każdym jarmarku można trafić na gorszych lub lepszych sprzedawców. Angele FK to angele FK. Ja narazie kupiłem kilka rzeczy do Astrerki i wystawiłem słusznie same pozytywy. Życie to trochę loteria.

[ Dodano: 2008-07-23, 13:21 ]
Allegro to tylko jedna z możliwości zakupu lamp. Jak na każdym jarmarku można trafić na gorszych lub lepszych sprzedawców. Angele FK to angele FK. Ja narazie kupiłem kilka rzeczy do Astrerki i wystawiłem słusznie same pozytywy. Życie to trochę loteria. Co do lexów to chyba tylko do sedana F dobrze kupić, bo... nie ma innych! Praktycznie nie ma red&white :(

borsuk

Astro-maniak
Posty: 59
Rejestracja: 13 maja 2008, 14:21
Imię: borsuk
Auto: opel astra h
Silnik: z17dtl
Województwo: łódzkie
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

#3

Nieprzeczytany post autor: borsuk »

Ja kupiłem Lexy do Astry G hb,na razie mają ponad pół roku i wszystko jest w najlepszym porządku.

sent79

Astro-maniak
Posty: 67
Rejestracja: 05 mar 2008, 20:53
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

#4

Nieprzeczytany post autor: sent79 »

ja kupilem lampy fk angele do przodu z tym ze w sklepie a nie na allegro i sie rozleciała po 2,5 tyg jedna lampa reklamacje uznano , mam 2 komplet teraz do odbioru ale niestety mam mieszane uczucia , wczesniej w corsie mialem lampy sonar tyl lexy byly oki, natomiast przednie parowały z tym ze fk to wszyscy mowią ze to jakby polka wyzej pod względem wykonania itp ...........ja niestety sie rozczarowałem ale byc moze jest tak dla tego ze lampy dla fk robi teraz depo a oni niestety nie maja dobrej opinii

MlodyB7

Astro-maniak
Posty: 96
Rejestracja: 03 cze 2008, 22:22
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Slask
Kontakt:

#5

Nieprzeczytany post autor: MlodyB7 »

Witam.Ja tez mam FK aniolki i tez mi parowala 1 lampa.Na lampie zrobil sie dziwny szron...nieiwem od czego.Kiedys w E36 tez mialem aniolki i wteyd mi 2 parowaly.Wszystkie te lampy sa nie najlepiszej jakosci.Co do lamp top polecam firme Hella.Ale FK czy inne tez sa okej,obleciec je sylikonem i jest ok :D

sent79

Astro-maniak
Posty: 67
Rejestracja: 05 mar 2008, 20:53
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

#6

Nieprzeczytany post autor: sent79 »

szron pewnie od tego ze sie kamień i brud osadził na plastykowym szkle lampy .......ja tez uwazam ze te lampy to tandeta :evil:

ODPOWIEDZ