magnetyzery

Porady, propozycje - wszystko co dotyczy tuningu mechanicznego i wizualnego Astry
blowal

Astro-maniak
Posty: 888
Rejestracja: 21 gru 2006, 21:47
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Dobre Miasto
Kontakt:

#11

Nieprzeczytany post autor: blowal »

RaZieLL ale właśnie jest mowa o tych magnetyzerach
RaZieLL pisze:za 50 zł to nie magnetyzer tylko zabawka !
:lol:
misiek pisze:prawdziwy magnetyzer kosztuje ok 500 zl w zwyrz
kiedyś czytałem dość rozległy artykuł o takim ustrojstwie (cena = 8 setek z hakiem) i co do tego się nie wypowiadam, bo (pewnie ze względu na koszt) nie wiele osób go miało okazję wypróbować, a zresztą ja nie zamierzam ;)
RaZieLL pisze:gdyby nie pomagały one to by ludzie ich nie kupowali
myślę, że tu się mylisz - kwestia dobrego marketingu ;) - tak jak w przypadku tego modułu za 25, czy 50 zł, co to niby dodaje 25 KM 8) , a chętnych w cholerę :lol:
:mrgreen: :mrgreen:

voytec

Astro-maniak
Posty: 102
Rejestracja: 17 maja 2007, 21:38
Imię: Wojtek
Województwo: pomorskie
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

#12

Nieprzeczytany post autor: voytec »

Marketing to podstawa!Swojego czasu na allegro byly sprzedawane POWERBOXY wcale nie tak tanio do czasu az ktos jednego na sile nie otworzyl oczywiscie psujac obudowe przy okazji-okazalo sie ze w srodku jest pianka do uszczelniania okien :roll: Takze Panowie,uwazajcie co kupujecie,bo serdecznych :/ sprzedawcow nie brakuje!!!

RaZieLL

Astro-maniak
Posty: 267
Rejestracja: 04 lut 2007, 18:36
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt:

#13

Nieprzeczytany post autor: RaZieLL »

ee no co kasujecie posty tak sie nie robi ;)

blowal i tak nie masz pojecia o magnetyzerach ;) ale to nic złego

[ Dodano: 2007-05-22, 19:41 ]
Klapek, no za 55 zł to naprawde miałeś taki juz profesjonalny magnetyzer :mrgreen: hhehe kupa smiechu ;)


nie skasowałem tutaj żadnego posta, zrobiliśmy OT i wrzuciłem do śmietnika -> [External Link Removed for Guests]
a jeśli chodzi o moje pojęcie o nich, to poczytałem sobie trochę ;) i dlatego nie zdecydowałem się zaryzykować by sprawdzić ich działanie na własnej skórze :mrgreen: | i koniec tutaj nasze dyskusji - OT :!: , jakby co, do zapraszam do śmietnika :mrgreen: /blowal
Ostatnio zmieniony 25 maja 2007, 18:54 przez RaZieLL, łącznie zmieniany 2 razy.

wojtekastra

#14

Nieprzeczytany post autor: wojtekastra »

Tak sie sklada ze przez 5 lat jezdzilem Astra x14nz z magnetyzerem Maksor Sport+ Wywalilem na niego jakos 300zl.Efekt moze i malenki byl.Ale moglo to byc odzialywanie na psychike :lol: Co spalania,praktycznie bez roznicy.Czesto bywa tak ze jak autko lepiej idzie to bardziej cisniemy gaz,a wtedy spalanie wzrasta :mrgreen:

RaZieLL

Astro-maniak
Posty: 267
Rejestracja: 04 lut 2007, 18:36
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt:

#15

Nieprzeczytany post autor: RaZieLL »

300 pln to tez nie magnetyzer ;) tylko prawie magnetyzer, a prawie robi wielką różnice.

Blowal co do twoich lektur o magnetyzerach to kiepskie musiały być kiedyś wypowiadałem się już na temat że czytanie często bzdur a sprawdzanie w praktyce to dwie zupełnie nie porównywalne rzeczy koniec rozmowy ;)

ps. żeby to działało dobrze to trzeba jeszcze umieć lub mieć naprawdę dobrego mechanika a taki mechanik to złota rzecz :mrgreen:

nie widzę opcji, żebyśmy doszli tutaj do porozumienia, więc zakończmy temat, poprostu niezbędne jest spotkanie w cztery oczy (conajmniej ;) ) + zgrzewka (również conajmniej) :mrgreen: /blowal
Ostatnio zmieniony 26 maja 2007, 23:08 przez RaZieLL, łącznie zmieniany 1 raz.

wojtekastra

#16

Nieprzeczytany post autor: wojtekastra »

RaZieLL zauwaz ze ten magnetyzer zakupilem za 300zl,prawie 6 lat temu.Wtedy ceny byly duuuzo nizsze.Pozatym Maksor,jest bardzo znana firma na naszym rynku.Zreszta,juz nie zaloze wiecej magnetyzera.Szkoda kasy i tyle.

JunioR

Astro-maniak
Posty: 3510
Rejestracja: 21 gru 2006, 16:54
Lokalizacja: Lębork
Pomocny: 1 raz

#17

Nieprzeczytany post autor: JunioR »

[External Link Removed for Guests]

a tak mniej więcej wygląda magnetyzer.... jak zdążyliśmy zauwazyć cene aukcji to HEHEHE daje do myślenia - więc pomyślmy :)


a tak pół żartem pół serio: to kupta SE CHIPBOX czy TJUNINKBOX nie wiem jak to się tam nazywa, ale sprawa wygląda tak, otóż..... jak stajecie na światłach i jakiś cfaniaczek prosze ciebie :mrgreen: podjeżdża, to włączasz tjunikboxa i w podkrecasz maxymalnie , w ten sposób z miejsca masz +25 KM !! no i typek wącha smród :lol: :lol: :lol: :lol:

no chyba, że ktoś podjedzie jakąś bejcą z wygarem pod maską to będziecie musieli sobie kupic więcej takich tjuninkboxów bo np. 4x tjuninkbox = 100 KM, skoro jeden ma 25 :)

pozdrawiam Tjóneruf hehehehe "coco jambo i do przodu - dobre co nie ?, to moje hasło! " :m :m :m :m :m :m :m

tak swoją drogą to jest super, po wypłacie kupie sobie takie 2 i te twoje 1,4 na gaźniku, to sobie tylko fajnie pomruczy oglądając mój kuperek :P | już wystarczy tutaj OT :!: jak ktoś się nie dostosuje, to posty będą usuwane/blowal
Ostatnio zmieniony 26 maja 2007, 23:36 przez JunioR, łącznie zmieniany 1 raz.

RaZieLL

Astro-maniak
Posty: 267
Rejestracja: 04 lut 2007, 18:36
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt:

#18

Nieprzeczytany post autor: RaZieLL »

JunioR, kto ma sobie to kupić ? no chyba nie piszesz tego do mnie ? juz wczesniej sie wypowiadalem na temat tych chipbox'ow czy jak to tam...

co do chipowania moja astra byla chipowana i nie za 6 PLN tylko 1 600 PLN ;)

[ Dodano: 2007-05-27, 10:25 ]
wiecie co nudny juz jest ten temat ! wy masta jesteście, a ja jestem pełen podziwu bo umiecie czytać broszury...

[ Dodano: 2007-05-27, 10:39 ]
jak już umiecie broszury czytać to przeczytajcie jedną z życia wziętą

Przed :

CO % VOL 1.00


HC PPM VOL 63


LAMBDA WYLICZONA 1.108

Po :

CO % VOL 0.22


HC PPM VOL 32


LZMBDA WYLICZONA 1.106

Wartości dopuszczalne dla samochodów zarejestrowanych w 1999r. to :

CO % VOL 0.3


HC do 100


LAMBDA od 0,97 ? 1.03

Istotne jest abyscie wiedzieli, że katalizator mam na półce w garażu :)


[ Dodano: 2007-05-27, 10:58 ]
i polecam forum elektroda.pl tam jest wielu użytkowników magnetyzerów którzy mają pojęcie jak to działa jest wiele czynników które wpływa na poprawne działanie magnetyzera ale tego wam już nie da się wytłumaczyc bo wy wiecie swoje ;) BROSZURY

[ Dodano: 2007-05-27, 11:09 ]
jeżeli myślicie że magnetyzer służy tylko do zmniejszenia zużycia paliwa i podniesienia trochę mocy to się mylicie.

+ zapobiega zbieraniu się syfu w układzie paliwowym (działa przeczyszczająco)
+ zmniejsza zużycie paliwa polaryzacja (w zależności od parametrów silnika oraz komputera, silnik nie może źle pracować, wtedy magnetyzer się nie sprawdza)
+ podawanie mieszanki paliwowej ( czynnik wpływający na zwiększenie również mocy auta, w zależności od danej chwili jazdy regulator podawania mieszanki paliwowej bogata mieszanka / uboga, ma ogromny wpływ na przyspieszenie ) sprawdzone w moim aucie !

co mi się przypomni dopisze!

minus jak narazie często się nie zdarzał ale UWAGA ! ,może wystąpić zapowietrzenie układu paliwowego w przypadku złego montażu oraz ciśnienie zbyt wysokie/słabe.

rzadko jednak występujące wady często wynikające ze złego montażu magnetyzera.

[ Dodano: 2007-05-27, 11:12 ]
dobra blowal piwo wypijemy bogadamy na zywo kiedys ;) niebawem bede w 3miejscie

stahoow

Użytkownik
Posty: 22
Rejestracja: 05 lut 2009, 0:26
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Kielce
Kontakt:

#19

Nieprzeczytany post autor: stahoow »

A ja mam taki w garażu, leży już jakoś tak od sierpnia nieużywany i chyba mimo tego co tutaj czytam założę:)

[External Link Removed for Guests]

Wiadomo, że zawsze są dwie strony medalu, jedni uważają, że to szamańskie sztuczki i wyrzucanie kasy w błoto a inni wolą sprawdzić samemu nie polegając tylko na opiniach. Kasy nie wyrzucę, bo magnetyzer był prezentem i leży na półeczce a sprawdzić i przekonać się samemu zawsze można - w moim przypadku to akurat nic nie kosztuje :) Myślę, że wyjeżdżę powiedzmy 2 pełne zbiorniki tak jak konstruktor zaplanował a potem 2 pełne z magnetyzerem :) Jak wyczuję jakąś różnicę na plus magnetyzer zostaje (nie piszę tu o ilości zużytego paliwa bo na to to akurat jakoś nie liczę), jak nie wraca na półkę :D

Swoją drogą to ciekawe, że ten magnetyzer testowały automobilkluby (nie jeden!) i wszyscy jakąś tam różnicę mniejszą bądź większą zauważają..
[External Link Removed for Guests]

ODPOWIEDZ