Czy takie felgi wejdą do mojej Astry F Cabrio ?

Porady, propozycje - wszystko co dotyczy tuningu mechanicznego i wizualnego Astry
PawelSzczecin

Użytkownik
Posty: 21
Rejestracja: 03 paź 2007, 0:04
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Czy takie felgi wejdą do mojej Astry F Cabrio ?

#1

Nieprzeczytany post autor: PawelSzczecin »

Przepraszam, jeżeli powielam temat, ale po przeszukaniu forum już mam mętlik w głowie i wolę konkretną odpowiedź :) Jestem (prawie) zdecydowany na zmianę felg na '17 calowe i właśnie... Nie znam się za bardzo na tych oznaczeniach, ale w aukcji jest napisane, że ET mają 40, a chyba w Astrach jest ET35 (nie wiem, czy na pewno) i teraz pytanie, czy będzie to miało jakieś negatywne znaczenie ? Czy wejdą elegancko i nie będą nigdzie obcierały, itp. ?

Dane z aukcji:

ET40
7J (SZEROKOSC)
PIASTA 57,1
LUB NA ZAMOWIENIE
56,6


Proszę o odpowiedź, bo aukcja niedługo się kończy :)

tutaj jest link do aukcji -> [External Link Removed for Guests]

Pozdrawiam

NAITOP

Astro-maniak
Posty: 432
Rejestracja: 24 lip 2007, 18:46
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: POLANDIA
Kontakt:

#2

Nieprzeczytany post autor: NAITOP »

fele wejdą bezproblemowo, bez plastików w nadkolach i przy oponach 205/40 lub 215/40 lub 205/45.

z drugiej strony felgi marki "brak nazwy producenta". A takich nie polecam, no chyba ze do biedronki w dzień i spowrotem :D
[External Link Removed for Guests]

PawelSzczecin

Użytkownik
Posty: 21
Rejestracja: 03 paź 2007, 0:04
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

#3

Nieprzeczytany post autor: PawelSzczecin »

marka tych felg, to Freemanracing, czy coś takiego :P Nie no felgi no name, to wiadomo, że odpadają :) dzięki NAITOP, za odpowiedź

JOszi

Astro-maniak
Posty: 4227
Rejestracja: 22 gru 2006, 14:37
Imię: Marek
Auto: astra f, insignia, fiat 125P
Województwo: kujawsko-pomorskie
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt:

#4

Nieprzeczytany post autor: JOszi »

w cabrio to już wogóle masz luz że się zmieszczą bo masz z tyłu okrągłe nadkola ;)

no name nie kupuj bo to plastelinowe felgi :/ 2 tygodne jazdy i tydzień bez felg bo się będą prostowały

ja mogę polecić takie firmy jak enzo czy dotz. Nie są aż tak strasznie drogie a w miarę wytrzymałe

PawelSzczecin

Użytkownik
Posty: 21
Rejestracja: 03 paź 2007, 0:04
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

#5

Nieprzeczytany post autor: PawelSzczecin »

JOszi pisze: cabrio to już wogóle masz luz że się zmieszczą bo masz z tyłu okrągłe nadkola
no to super :)

strasznie podoba mi się wzór tych felg, co podałem Wam w linku i szukam podobnego w innych firmach, no ale nie ma :cry:

grzesio333

Użytkownik
Posty: 29
Rejestracja: 25 sie 2008, 21:00
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Częstochowa
Kontakt:

#6

Nieprzeczytany post autor: grzesio333 »

nom ja nie polecam 215/40 do bario ale jak kto woli :) mi wystawaly poza ranta auta fajny efekt szkoda opon i $ :) ale efekt bedziesz mial gwarantowany :D

sebool

Użytkownik
Posty: 32
Rejestracja: 28 paź 2008, 17:52
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Zagórze
Kontakt:

#7

Nieprzeczytany post autor: sebool »

Zaloz jakies felgi z nowej astry OPC lub Vectry C OPC albo piekne Irmscher Twin Spoke 17'

PawelSzczecin

Użytkownik
Posty: 21
Rejestracja: 03 paź 2007, 0:04
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

#8

Nieprzeczytany post autor: PawelSzczecin »

sorry za odgrzanie kotleta, ale cały czas chodzi za mną temat felg, więc mam jeszcze kilka pytań...

zacznę od tego, że nie chciałbym ingerować w zawieszenie, po prostu chcę kupić felgi, które będą większe niż te, które teraz mam (czyli większe niż "15), a jednocześnie będą dobrze wyglądać w nadkolu, tzn. nie będzie mega "dziury" między oponą a nadkolem, albo, że będzie stała, jak na szczudłach...

Czy coś pośredniego, czyli felgi 16-calowe wchodzą w grę ? Jeżeli tak, to jaki rozmiar opony byłby najlepszy ?

Od pewnego czasu te chodzą za mną [External Link Removed for Guests]

Oczywiście szukałem już zdjęć, jak wyglądają Astry Cabrio na "16, ale kto wie czy ktoś tam nie ingerował w zawieszenie, choćby kilka cm, a mi chodzi o seryjny zawias.

pozdrowienia

ODPOWIEDZ