swap z 1.4 na 1.6

Porady, propozycje - wszystko co dotyczy tuningu mechanicznego i wizualnego Astry
Awatar użytkownika
COBRA610

Klubowicz AKP
Posty: 85
Rejestracja: 10 sty 2014, 21:22
Imię: KAMIL
Auto: ASTRA F
Silnik: 2.0ne
Województwo: wielkopolskie
Lokalizacja: Konin
Kontakt:

Re: swap z 1.4 na 1.6

#41

Nieprzeczytany post autor: COBRA610 »

panowie robię swap z 1.4nz na 2.0ne i powie ktoś jak ogarnąć elektrykę bo wiązkę mam wszystko mam z calibry ale jak to wpiąć ?
[External Link Removed for Guests]" onclick="window.open(this.href);return false;
Jedyna Najlepsza Najwytrzymalsza

Elektronit

Astro-maniak
Posty: 515
Rejestracja: 30 mar 2014, 4:02
Auto: Astra F
Silnik: x16szr
Województwo: pomorskie

#42

Nieprzeczytany post autor: Elektronit »

Czyli jak? masz silnik i cały osprzęt elektryczny razem z wiązką z Calibry a nie masz komputera?
Generalnie komputer od NZ nie obsłuzy NE żadną siłą - bo ma inny sposób pozycjonowania wału.
Ludzie dzielą się na dwie grupy. Na tych co mają Z19DT i tych co maja 1.9CDTI EcoTec.

Awatar użytkownika
COBRA610

Klubowicz AKP
Posty: 85
Rejestracja: 10 sty 2014, 21:22
Imię: KAMIL
Auto: ASTRA F
Silnik: 2.0ne
Województwo: wielkopolskie
Lokalizacja: Konin
Kontakt:

#43

Nieprzeczytany post autor: COBRA610 »

wszystko mam nawet ecu tylko jak to wpiąć bez zmieniania elektryki w budzie tzn stacyjki i skrzynki bezpieczników
[External Link Removed for Guests]" onclick="window.open(this.href);return false;
Jedyna Najlepsza Najwytrzymalsza

Elektronit

Astro-maniak
Posty: 515
Rejestracja: 30 mar 2014, 4:02
Auto: Astra F
Silnik: x16szr
Województwo: pomorskie

#44

Nieprzeczytany post autor: Elektronit »

A co zostało z oryginalnego połączenia? wiązka? Czyli masz komputer stary w łupku pasażera. Obetnij mu całą wtyczkę (całą wiąchę up.. utnij) wyrwij te kable co idą do silnika - nie będą już potrzebne. Wprowadź tam nową wiązkę. Teraz te ucięte, co zostaną to te co łączą kompa z resztą samochodu - będzie ich zaledwie kilka. Masa, +12V, lampka czekengine... bzdury jakieś. Generalnie będzie działać już jak 12V podasz. Schemat masz? Umieszcz czytać schemat?
Ludzie dzielą się na dwie grupy. Na tych co mają Z19DT i tych co maja 1.9CDTI EcoTec.

Awatar użytkownika
COBRA610

Klubowicz AKP
Posty: 85
Rejestracja: 10 sty 2014, 21:22
Imię: KAMIL
Auto: ASTRA F
Silnik: 2.0ne
Województwo: wielkopolskie
Lokalizacja: Konin
Kontakt:

#45

Nieprzeczytany post autor: COBRA610 »

juz wiem co i jak ale jak masz schemat to podaj :)

EDIT:
a łapy silnika pasują z calibry do astry?
[External Link Removed for Guests]" onclick="window.open(this.href);return false;
Jedyna Najlepsza Najwytrzymalsza

ODPOWIEDZ