ledy do astry

Porady, propozycje - wszystko co dotyczy tuningu mechanicznego i wizualnego Astry
Awatar użytkownika
poczes6

Użytkownik
Posty: 14
Rejestracja: 01 sie 2008, 11:21
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Kalisz
Kontakt:

#11

Nieprzeczytany post autor: poczes6 »

jak mogę coś doradzić w doświadczenia bo kupiłem żarówki tego typu led pomarańczową do migaczy i efekt jest taki że auto zachowuje się jakby tej żarówki nie było lub była przepalona czyli przerywacz dużo szybciej działa....polecam w razie takiej przeróbki dokupić rezystor i go wlutować powinno być dobrze;)

Awatar użytkownika
wesoł

Moderator Techniczny
Posty: 4890
Rejestracja: 28 lut 2007, 15:39
Imię: Paweł
Auto: VW
Województwo: zachodniopomorskie
Lokalizacja: Goleniow
Pomocny: 34 razy
Kontakt:

#12

Nieprzeczytany post autor: wesoł »

Ja tez cos doradze. Za stosowanie takich ledow mozna dostac "dyszke" jak sie kogos rozjedzie. Nikogo nie bedą interesowały wymówki. Zarowki maja byc takie jak producent przewidzial.
Touran BLS i 2xCAYC wszystko zawirusowane
Diagnostyka OPEL i VAG

bohman

Astro-maniak
Posty: 122
Rejestracja: 17 mar 2009, 16:01
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Wejherowo
Kontakt:

#13

Nieprzeczytany post autor: bohman »

a z tego co ja słyszałem to oczywiście za pozycje led można dostać mandat a za stopu już nie a wręcz przeciwnie są bezpieczniejsze od normalnych ponieważ szybciej reagują na impuls elektryczny i szybciej się zapalają a co za tym idzie to osoba jadąca za nami może szybciej zareagować...

VRx

Astro-maniak
Posty: 3024
Rejestracja: 26 mar 2007, 11:34
Imię: mam i ja
Auto: Opel
Silnik: całkiem spory
Województwo: mazowieckie
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

#14

Nieprzeczytany post autor: VRx »

esk2 pisze:co napewno to zarowka ledowa do pozycje i stop musi byc zamiennikiem standardowej i co wazne musi byc dwuwloknowa
A skąd taki news ?
Tbg, który zadał to pytanie, sądząc po zdjęciach ma Astrę F HB, której lampy mają oddzielną żarówkę na stop i pozycje....

Awatar użytkownika
wesoł

Moderator Techniczny
Posty: 4890
Rejestracja: 28 lut 2007, 15:39
Imię: Paweł
Auto: VW
Województwo: zachodniopomorskie
Lokalizacja: Goleniow
Pomocny: 34 razy
Kontakt:

#15

Nieprzeczytany post autor: wesoł »

bohman pisze:a z tego co ja słyszałem to oczywiście za pozycje led można dostać mandat a za stopu już nie a wręcz przeciwnie są bezpieczniejsze od normalnych ponieważ szybciej reagują na impuls elektryczny i szybciej się zapalają a co za tym idzie to osoba jadąca za nami może szybciej zareagować...
_________________
Nikogo to nie bedzie interesowac. Zwykly smiertelnik ni ejest ekspertem zeby to stwierdzac czy jest lepiej czy gorzej. Do tego jest potrzebna homologacja i musi byc na zarowki i na lampy- tzw. uklad oswietleniowy. Na kloszu pisze jakie mozna stosowac zarowki i tego trzeba sie trzymac. Nie ma mozliwosci odstepstwa od tego.
Touran BLS i 2xCAYC wszystko zawirusowane
Diagnostyka OPEL i VAG

ODPOWIEDZ